Archiwum

Gra PS4 Concrete Genie

  • Kategoria gra PS4
  • Wersja językowa polska
Oferta tymczasowo niedostępna

Concrete Genie jest przygodową grą akcji wykonaną przez należące do Sony studio PixelOpus. W grze wcielamy się w Asha – chłopca mieszkającego w ponurym nadmorskim miasteczku, który odkrywa,ma moc ożywiania malunków wytwarzanych na ścianach magicznym pędzlem.

W Concrete Genie na platformie PS4 gracze wcielają się w Asha – mieszkającego w klimatycznym, nadmorskim miasteczku chłopca, który odkrywa,ma moc ożywiania wyprodukowanych przez siebie na ścianach malunków.

Concrete Genie jest grą przygodową, w której akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Podobnie jak większość produkcji tego typu, tytuł zezwala na przemierzanie i eksplorowanie kolejnych lokacji (w tym np. Skakanie po dachach) i rozwiązywanie prostych zagadek. Tym, co uwydatnia Concrete Genie jest jednak rozbudowana mechanika umożliwiająca malowanie, a następnie ożywianie obrazów w celu pokonywania stawianych poprzez grę wyzwań. Możemy na przykład namalować stworzenie, które swoim ognistym oddechem podpali drewnianą blokadę, albo także takie, które włada elektrycznością i wykorzysta swoją moc do zasilenia mechanizmu kontrolującego zamkniętą bramę. Malunki wykonujemy, korzystając z gałek analogowych, a także funkcji żyroskopu, w które zaopatrzony jest pad DualShock 4. Różnorodność opcji i pozostawiona graczom dowolność wywołują przy tym, że niemal każdy będzie w stanie stworzyć przepiękne, pełne odcieni i życia (dosłownie i w mobilni) dzieło sztuki.

Concrete Genie w wersji na PS4 znamionuje się klimatyczną oprawą graficzną, w której ponure, lecz niepozbawione swoistego uroku miasto kontrastuje z nad wyraz barwnymi obrazami stworzonymi przez Asha. Dzięki spójnemu i poprawnie przemyślanemu stylowi graficznemu, który przywodzi na myśl filmy animowane, kontrast ten nie razi – wręcz przeciwnie, jest umiejętnie stosowany do nadania grze własnej tożsamości.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Wiedźmin 3: Dziki Gon Ps 4
Wiedźmin 3: Dziki Gon Ps 4
Kup teraz 88 169 zł

Oszczędzasz aż 81,06rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły