Archiwum

Gra PS4 Lego Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 7+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 150 160 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 6%

Media Expert

5395 opinii

Gra PlayStation 4 Lego Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga to największa gra z serii LEGO Gwiezdne Wojny, zawierająca sceny ze wszelkich 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwanej konkluzji linii: Gwiezdne Wojny: Skywalker.

Odrodzenie. Poprowadź setki postaci i pojazdów w swojej własnej podróży przez galaktykę. Wraz z przyjaciółmi i rodziną zacznijcie przygodę od Mrocznego Widma, lub przejdźcie do oryginalnej trylogii z Nową Nadzieją.

Możecie również od razu rozpocząć swoją zabawę od Ostatniego Jedi lub Skywalker. Odrodzenie, oba tytuły po raz pierwszy w linii gier LEGO! Od pustyni Geonosis, po bagna Dagobah i śnieżne przestrzenie bazy Starkiller gracze będą mieli moc odwiedzania wszelkich planet, kiedy chcą i w jakiej kolejności chcą.

Cała galaktyka czeka na odkrycie i zabawę! LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga oznacza dla nas powrót do franczyzy, która rozpoczęła kolekcję gier LEGO. Gra podaruje fanom zupełnie świeże doświadczenie LEGO Gwiezdne Wojny z całkowicie luźną eksploracją galaktyki, powiedział Tom Stone, Dyrektor Zarządzania z TT Games.

To była niezmierna przyjemność być częścią zespołu w trakcie premiery oryginalnej gry LEGO Gwiezdne Wojny. Czuję tę samą ekscytację, ruszając tę kolekcję dalej, pomagając stworzyć jej nową erę. LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga zawiera najszerszy dobór postaci w kolekcji LEGO Gwiezdne Wojny, w tym największe legendy z każdej ery sagi rodu Skywalker.

Możesz grać przeciwko siłom zła pomiędzy innymi jako Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i cały zastęp innych bohaterów, bądź dołączyć do ciemnej strony Mocy jako Darth Vader, Imperator Palpatine, Kylo Ren i inni.

Najsłynniejsze pojazdy z całej galaktyki w dodatku będą dostępne na zawołanie! Wskocz w nadświetlną w Sokole Millennium, aby uciec imperialnym statkom, walcz z TIE fighterami Nowego Porządku na pokładzie X-Winga Rebelii, albo ścigaj się na Tatooine!

Z okazji końca filmowej sagi chcielibyśmy podarować fanom ostateczną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, z humorem i urokiem LEGO, powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games. LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga ożywi znane i nieznane przygody w jednej epickiej kulminacji wszystkich dziewięciu filmów sagi, świętując koniec tego rozdziału w Gwiezdnych Wojnach.

Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuacji 20-letniej spuścizny LEGO Gwiezdne Wojny przy pomocy zupełnie nowej gry, w której dzieci i ich rodziny mogą zespoić siły, by eksplorować wspólnie galaktykę, powiedział Sean McEvoy, wiceprezes w Digital Games, The LEGO Group.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker saga posiada ogromną ilość zawartości i stanowi nadzwyczajne wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen, proponując dostępną dla osób w każdym wieku zabawę i niezapomnianą rozgrywkę, z których znana jest kolekcja gier LEGO.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Red Dead Redemption 2 Darmowy odbiór w 20 miastach!
Red Dead Redemption 2 Darmowy odbiór w 20 miastach!
Kup teraz 100 179 zł

Oszczędzasz aż 79,01rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Grand Theft Auto V (PS4)
Grand Theft Auto V (PS4)
Kup teraz 85 149 zł

Oszczędzasz aż 64,01rabat 43 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 80 139 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Gungrave G.O.R.E Edycja Premierowa PL (PS4)
Gungrave G.O.R.E Edycja Premierowa PL (PS4)
Kup teraz 80 129 zł

Oszczędzasz aż 49,01rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Call of Duty: Black Ops Cold War PS4
Call of Duty: Black Ops Cold War PS4
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 139 249 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
The Last of Us Remastered PL PS4
The Last of Us Remastered PL PS4
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
EA Sports UFC 4 PS4
EA Sports UFC 4 PS4
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły