Archiwum

Gra PS4 Mafia Trylogia

 • Kategoria gra PS4
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 129
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Od mistrzów narracji ze studia Hangar 13 prosto w ręce graczy nadciąga Mafia: Trylogia – jedyna w swym typu interaktywna linia, zezwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech najróżniejszych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce.

niezwykle korzystnie oceniane gry dramatyczne z kolekcji Mafii sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 18 milionów kopii na całym świecie. Teraz, po raz pierwszy na konsole obecnej generacji, przeżyj na nowo wszystkie trzy części cenionej linii łączącej akcję i przygodę dzięki jednemu, ostatecznemu wydaniu tej gangsterskiej sagi.

Mafia: Trylogia gromadzi:

 • Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany w pełni na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.
 • Mafia II: Edycja ostateczna – renomowana poprzez wielbicieli część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.

 • Mafia III: Edycja ostateczna ­­– ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawią się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstanie na tym samym idealnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze czekają w dodatku inne ulepszenia.

To Mafia, którą pamiętasz – tylko o dużo bardziej rozbudowana.

W skład wydania Mafia: Trylogia wchodzą:

 • Mafia: Edycja ostateczna (przystępna także od 28 sierpnia jako osobna gra w wydaniu pudełkowym)

Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku.

W tej zaprojektowanej w pełni od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo niezwykle niepewny co do swojej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, iż niektóre profity posiadają zbyt dużą wartość, żeby tak łatwo z nich zrezygnować.

Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – teraz na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i mnóstwo innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o mnóstwo bardziej rozbudowana.

  • Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie świeże przerywniki filmowe i na nowo nagrane dialogi aktorów.
  • Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.
  • mając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III.

Mafia II: Edycja ostateczna

Część druga gangsterskiej sagi – Empire Bay, stan Nowy Jork, lata 30. I 40. XX wieku.

W tej niesamowicie zremasterowanej do rozdzielczości HD i po raz pierwszy w historii dostępnej na platformy obecnej generacji grze wcielisz się w gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Bohater wojenny Vito Scaletta zostaje wplątany w kontakty z mafią, chcąc spłacić długi swego ojca. Wraz ze swym kumplem Joe, Vito pnie się w górę mafijnej hierarchii, żeby zdobyć wyższy status i idące za tym zyski. Jednak każde świeże ryzyko ponosi za sobą coraz cięższe konsekwencje…

 • Kompletna i zremasterowana produkcja: Po raz pierwszy w historii rozegraj dramatyczną historię z Mafii II w oszałamiającej rozdzielczości 4K.
 • Złoty wiek mafii: Zanurz się w stanowczo niebezpieczny świat w grze zainspirowanej kultowymi mafijnymi historiami.
 • Empire Bay, NY: Powojenne Empire Bay to pokaźne miasto, w którym kwitnie jednocześnie przemysł jak i zorganizowana przestępczość Ameryki.
 • Mafia II: Edycja ostateczna gromadzi wszystkie trzy wydane wcześniej powiększenia do gry, jak na dodatek dodatki – Zestawy ubrań i Pojazdów.
  • powiększenia fabularne: Zdrada Jimmy’ego, Wendeta Jimmy’ego i Przygody Joe.
  • komplet ciuchów i Pojazdów: pakiet Vegas, pakiet War Hero, zestaw Renegade, komplet Greaser.
 • mając Mafię II: Edycję ostateczną odblokujesz skórzaną kurtkę i samochód Vito w Edycjach ostatecznych Mafii i Mafii III.

Mafia III: Edycja ostateczna

Część trzecia gangsterskiej sagi – nowe Bordeaux, stan Los Angeles, rok 1968

Po latach walki w Wietnamie, Lincoln Clay wie swoje: rodzina to nie ci, przy których się rodzisz; to ci dla których umierasz. Kiedy jego rodzina zastępcza pada ofiarą włoskiej mafii, Lincoln generuje swoją nową rodzinę i zapowiada zemstę na odpowiedzialnym za wyczynione krzywdy Mafioso.

  • Zabójczy anty-bohater. Wciel się w Lincolna Claya – sierotę i weterana z Wietnamu, targanego pragnieniem zemsty za śmierć swojej rodziny zastępczej.
  • Zemścij się po swojemu. Wybierz własny sposób – brutalna siła, ognie pistoletów czy zabójstwa z ukrycia.
 • Nowa rodzina na prochach zmarłych: Zbuduj świeże, gangsterskie imperium decydując, których poruczników nagrodzisz, a których zdradzisz.
 • świeże Bordeaux zaprojektowane na wzór Nowego Orleanu: Rozległy świat rządzony poprzez mafię, pełen detali i dźwięków specyficznych dla epoki.
 • Zawartość dodatkowa w Mafii III: Edycji ostatecznej – dostępna jako gratisowe dodatki – mieści wszystkie oryginalne rozszerzenia fabularne, jak i zestawy broni i pojazdów.
  • zwiększenia fabularne: Gaz do dechy!; Niedokończone sprawy; Znak czasów
  • pakiet Broni i Pojazdów: zestaw Rodzinny zestaw broni: Sędzia, Ława Przysięgłych i Kat
 • mając Mafię III: Edycję ostateczną odblokujesz kurtkę wojskową i samochód Lincolna w Edycjach ostatecznych Mafii i Mafii II.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
It Takes Two PS4 / PS5
It Takes Two PS4 / PS5
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 80 139 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Last of Us Remastered PL PS4
The Last of Us Remastered PL PS4
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Ghost of Tsushima PS4
Ghost of Tsushima PS4
Kup teraz 179 319 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 139 249 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Just Dance 2022 Gra playstation 4 UBISOFT
Just Dance 2022 Gra playstation 4 UBISOFT
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Gra PS4 Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Gra PS4 Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Kup teraz 120 237 zł

Oszczędzasz aż 117,01rabat 49 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Phoenix Point: Behemoth Edition PS4 / PS5
Phoenix Point: Behemoth Edition PS4 / PS5
Kup teraz 150 160 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 6 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły