Archiwum

Gra PS4 Marvel's Spider-Man

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Gatunek akcja
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 100 119 zł

Oszczędzasz aż 19,01rabat 16%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Stan Lee, Steve Ditko i Jack Kirby wspólnie stworzyli dzieło, które obecnie, po wielu latach, ponownie osiągnęło szczyt popularności. Dziś bohaterów i produkty spod szyldu Marvela możemy zobaczyć wszędzie, nic więc dziwnego, że w końcu ktoś stwierdził, iż po wszelkich nieprzeciętnych komiksach i filmach człowiek-pająk zasłużył na porządną grę. Z podobną koncepcją zdawali się zgadzać developerzy ze studia Insomniac Games i włodarze Sony PlayStation, którzy zlecili tym pierwszym przygotowanie tytułu z prawdziwego zdarzenia. I tak oto narodziła się koncepcja Marvels Spider-Man, które ukaże się elitarnie na konsolę PS4.

Przywdziej kostium jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów w historii komiksu i uratuj Nowy Jork przed zakusami groźnych przestępców! Wykaż się inwencją i finezją godną herosa! Skacz po dachach budynków, pełzaj po ścianach i huśtaj się na pajęczynce tak jak przystało na prawdziwego pająka. Doświadcz najkorzystniejszego do tej pory systemu przemieszczania się na pajęczynie i spuszczaj manto dziesiątkom przeciwników, podobnie jak robił to Batman w kolekcji Arkham. Zapewniamy, że tym razem z wielką siłą łączy się najczęściej doskonała zabawa, a odpowiedzialność tym razem zostawiamy komu innemu.

Mainstreamowe media przywykły do prezentowania zagmatwanej origin story Spider-Mana, próbując osadzić go w istniejącym już świecie. Jednak nie tym razem! Wciel się w dwudziestokilkuletniego Petera Parkera, który na tym etapie jest już weteranem ulicznego superbohaterstwa, a w Nowym Jorku działa już od kilku lat. Jednak Peter Parker nie będzie jedyną grywalną postacią w nowej grze, bo na pewno przyjdzie nam się wcielić jeszcze przynajmniej w Mary Jane Watson, a materiały promocyjne potwierdzają obecność Milesa Moralesa, czyli młodszej i latynoskiej wersji Spider-Mana.

Marvels Spider-Man proponuje niesamowitą fabułę, jakiej nie widzieliście dotąd choćby w komiksach o ulubionym pajęczaku. Sprawdź zupełnie świeże podejście do jego klasycznych przeciwników i poznaj ich od strony, z jakiej wcześniej nie ujęto w żadnym popularnym medium. Na brak popularnych twarzy nie można narzekać. W grze pojawią się pomiędzy innymi Vulture, Rhino, Wilson Fisk (Kingpin), Skorpion, Shocker i wielu innych.

Jednak na pierwszym planie Marvels Spider-Man nie stoi tylko człowiek-pająk,zwykle miasto! Obejrzyj wirtualny Nowy Jork, który wprost ocieka stylem oryginału. To otwarty świat, który zagwarantuje dziesiątki godzin perfekcyjnej zabawy.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4
Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4
Kup teraz 129 130 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Ghost of Tsushima PS4
Ghost of Tsushima PS4
Kup teraz 90 159 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Octopath Traveler II (PS4)
Octopath Traveler II (PS4)
Kup teraz 130 219 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA
Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA
Kup teraz 700 1397 zł

Oszczędzasz aż 697,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły