Archiwum

Gran Turismo Sport (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 3+
  • Gatunek wyścigi
  • Wersja językowa hiszpańska
Kup teraz 69 109 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 37%

4console

233 opinii

Grafika Obsługuje 4K*, 60 fps, HDR* i szeroką gamę barw Kompatybilność z najkorzystniejszą przystępną teraz technologią tworzenia obrazu, obsługuje rozdzielczość 4K, 60 fps, HDR, a także szeroką gamę odcieni. Jakość wyjściowa nie tylko pozostała dobrana do wspierania formatów sygnału HDR TV.

Opracowano na dodatek specjalny przepływ True HDR, żeby utrzymać obraz HDR i szeroką gamę barw z oryginalnych procesów przetwarzania aż po efekt końcowy. Produkcja gry rozpoczęła się od opracowania urządzenia przechwytującego szeroką gamę odcieni w jakości HDR, we współpracy z firmą Sony Corporation.

w wyniku czego efekt jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami HDR TV, lecz prezentowane obrazy osiągają poziom realizmu niespotykany nigdy wcześniej, choćby jeśli są oglądane na tradycyjnym odbiorniku telewizyjnym.

*Aby cieszyć się obrazem w rozdzielczości 4K, wymagany jest system PlayStation®4 Pro oraz kompatybilny odbiornik telewizyjny. **Aby móc wyświetlać obraz HDR, wymagany jest kompatybilny odbiornik telewizyjny.

Dźwięk Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć nawet zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko.

W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. Opracowaliśmy także symulator dźwięku, aby odtworzyć optymalne odgłosy, z uwzględnieniem choćby tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Samochody Od samochodów fabrycznych, poprzez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze pozostało odtworzonych ponad 150 modeli Z wyjątkiem części zastrzeżonych przez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele posiadają najwyższą jakość i pozostały tworzone z największą precyzją.

Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń pomiędzy panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły zostały odtworzone jak najdokładniej. Trasy Od torów pokaźnych szybkości po miejskie autostrady: przedstawiamy 17 lokacji w 28 najróżniejszych układach W grze odtworzona pozostała ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe, a także miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.

Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i kolorów, dzięki temu osiągalne jest korzystanie z tras w rozmaitych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia. Wspomaganie jazdy W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono zaawansowany układ wspomagania jazdy Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI.

choćby ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i jednostajnie. Zaawansowane wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych komponentów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

Symulacja fizyki najkorzystniejsza symulacja fizyki w historii kolekcji GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo zapewniała techniczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24, a także Le Mans 24 w klasie LMP1.

Gran Turismo Sport zaopatrzony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, stworzony dzięki wiedzy czerpanej zarówno ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest łatwa, ponieważ jest realistyczna”.

Centrum firmy Zdobywanie samochodów. Poznawanie marek Centrum producenta to nowy portal, dzięki któremu można odkryć nowe firmy. Tutaj możesz nabyć samochód wybranej firmy, ale także zapoznać się z historią różnorodnych producentów, od ich powstania do dnia dzisiejszego, a nawet cieszyć się wysokiej jakości filmami produkowanymi przez każdą z firm.

Szybka gra i poczekalnia szybki i nieskomplikowany dostęp do wyścigu Tryb prędkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, został usprawniony. Wyścigi pozwalają dzisiaj na ustalanie własnych reguł.

W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny aby zarządzać wyścigami albo uczestniczyć lub obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

Tryb sportowy Opracowany na następne 100 lat sportów motorowych Tryb sportowy to przyszłość gier wyścigowych online, opracowany wspólnie przez FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i Gran Turismo.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PS4)
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PS4)
Kup teraz 85 99 zł

Oszczędzasz aż 14rabat 14 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
LEGO Marvel's Avengers (PS4)
LEGO Marvel's Avengers (PS4)
Kup teraz 58 99 zł

Oszczędzasz aż 41rabat 41 %

4console

233 opinii

szczegóły
LEGO Jurassic World (PS4)
LEGO Jurassic World (PS4)
Kup teraz 59 99 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

4console

233 opinii

szczegóły
Tom Clancy's The Division (PS4)
Tom Clancy's The Division (PS4)
Kup teraz 64 109 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 41 %

4console

233 opinii

szczegóły
Need for Speed Heat (PS4)
Need for Speed Heat (PS4)
Kup teraz 139 239 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Plants vs. Zombies Garden Warfare (PS4)
Plants vs. Zombies Garden Warfare (PS4)
Kup teraz 85 139 zł

Oszczędzasz aż 54,10rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Kup teraz 80 139 zł

Oszczędzasz aż 59,10rabat 43 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Shenmue 1 & 2 (PS4)
Shenmue 1 & 2 (PS4)
Kup teraz 89 159 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Death Stranding (PS4)
Death Stranding (PS4)
Kup teraz 158 259 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 39 %

4console

233 opinii

szczegóły