Archiwum

Gungrave G.O.R.E Edycja Premierowa PL (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • Gatunek akcja
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 209
OleOle!

29739 opinii

DODATKOWA ZAWARTOŚĆ CYFROWA W EDYCJI PREMIEROWEJ:
Gungrave G.O.R.E - GRAVE RONIN ŚMIERCI i GRAVE O.D.
Zostań ponurym żniwiarzem i koś wrogów w wielkim stylu, przywdziewając skórkę Grave Ronin Śmierci, której autorką jest Ikumi Nakamura. Chcesz cofnąć czas do roku 2004 i przedawkować oldschoolową akcję? Skórka Grave O.D. Załatwi sprawę, zmieniając twoją przygodę w podróż śladami wspomnień.

UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLĘ PLAYSTATION 4:
Gungrave G.O.R.E w wydaniu pudełkowym na PlayStation 4 zadziała także na konsoli PlayStation 5, a dzięki darmowej aktualizacji gracz otrzyma dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem nowszej platformy. Do wykonania aktualizacji wymagane jest połączenie z internetem.

UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLE XBOX:
Dzięki technologii Smart Delivery Gungrave G.O.R.E w wydaniu pudełkowym na konsole Xbox zadziała na Xbox One, Xbox One X i Xbox Series X umożliwiając dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem każdej z tych platform. Do pierwszego uruchomienia niektórych wersji potrzebne jest połączenie z internetem.

OPIS GRY:

Gungrave G.O.R.E to stylowa trzecioosobowa strzelanka południowokoreańskiego studia IGGYMOB, w której wcielasz się w rolę Grave’a, uzbrojonego po zęby wskrzeszonego antybohatera ze swych marzeń, koszącego zastępy wrogów gradem pocisków.

Gungrave G.O.R.E to historia o zemście, miłości i lojalności, przekazana jako ładna, trzecioosobowa strzelanka, łącząca wszystkie najlepsze właściwości rozgrywki gamingowej Wschodu i Zachodu.

właściwości GRY:
G.O.R.E - Jako tytułowa postać (Gunslinger of Resurrection), wcielasz się w rolę twardziela-antybohatera, nieprzeciętnej maszyny do zabijania, by brutalnie rozprawiać się z wrogami. Ukrywanie się i odwrót nie są dla Grave’a opcją. Liczy się wyłącznie frontalny atak po trupach wrogów.
Wykańczaj wrogów w wielkim stylu, z wielkim hukiem - Stylowa trzecioosobowa strzelanka z elementami sztuk walki gwarantuje niesłabnące tempo akcji w trakcie eliminowania wrogów gradem pocisków. Korzystaj z niekończącej się amunicji pistoletów Cerberus, a także wielozadaniowej trumny EVO-coffin, aby wykonywać combo, zadając szyku i jak najwięcej obrażeń.
Niech dokona się zemsta - Przygotuj się na szaloną przygodę, epicką i wzruszającą opowieść o zemście, miłości i lojalności, która przez ponad 12 godzin rozgrywki w trybie fabularnym utrzyma w napięciu jednocześnie zwolenników gry Gungrave, jak i grających po raz pierwszy.
wspaniałe widoki - Wyrusz w epicką podróż po południowo-wschodniej Azji wzorowanej na prawdziwych miejscach, lecz dużo mroczniejszej.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Bloodborne PS4
Bloodborne PS4
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 140 250 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Avans.pl szczegóły