Archiwum

Just Dance 2021 (PS4)

 • Kategoria gra PS4
 • Wersja językowa angielska
Kup teraz 139
Neonet.pl
Opis towaru

Zbierzcie się i udostępnijcie swoje popisy całemu światu: czas ruszyć do tańca w Just Dance 2021!

Muzyczna seria gier video nr 1 wszech czasów*, która sprzedała się już w ponad 70 milionach kopii**, wraca tej jesieni.

Kolejna odsłona Just Dance to 40 nowych utworów i światów – pozostaniecie w ruchu poprzez cały rok!

Dołączcie do społeczności ponad 120 milionów graczy na całym świecie i tańczcie jak nigdy!

Nie przegap szansy na taniec! W Just Dance 2021 pojawi się 40 nowych utworów, do których musisz zatańczyć. (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

 • Od hitów list przebojów, przez klasyki rodzinne i internetowe fenomeny po artystów, którzy dopiero rozpoczynają karierę – w Just Dance 2021 jest dość muzyki dla każdego!
 • Zanurz się w licznych kreatywnych światach, z których niektóre tworzone zostały z wykorzystaniem innowacyjnych i oryginalnych technik produkcji.
 • Masz ochotę na szybką sesję? Użyj przycisku szybkiej gry i uruchom losową playlistę, skrojoną dla twoich potrzeb.

Co chcesz teraz robić? Wybierz funkcję, która najlepiej nadaje się do twojego stylu!

(Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

 • Ćwiczenia jeszcze nigdy nie były tak przyjemne! Rozpocznij własny układ w Sweat Mode i zachowaj motywację, śledząc spalone kalorie i czas tańca.
 • nadzoruj i poprawiaj swoje osiągnięcia! Odkryj nowe, szczegółowe podsumowanie punktacji albo porównaj swoje wyniki ze znajomymi.
 • Zbierz niesamowite nalepki w grze i wklej je do albumu.
 • Razem możecie wszystko! Dołącz do znajomych i dzielcie się zabawą, dzięki trybowi współpracy. Zbierzcie się razem i s umujcie punkty, rządząc na parkiecie!
 • Nikt nie jest za młody, by tańczyć! Kid Mode został tworzony specjalnie z myślą o najmłodszych graczach. Posiada 8 nowych przyjaznych dzieciom utworów i choreografii, gwarantujących niebanalne wrażenia taneczne.
 • Nigdy nie masz dość! Zyskaj dostęp do subskrypcyjnej usługi streamowania i tańcz (albo tańcz ponownie) do ponad 550 utworów... I nie tylko! Każda kopia mieści dostęp na 1 miesiąc!

Tańcz poprzez cały rok z Just Dance 2021! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

W Just Dance zawsze odszukasz powód, by tańczyć.

 • Upewnij się, iż bierzesz udział w wydarzeniach sezonowych z wyzwaniami w grze, tymczasowo bezpłatnymi utworami i tematycznymi playlistami. Sprawdź zwiększoną stronę główną, na której wyszukasz najnowsze dane, skorzystasz z personalizowanych rekomendacji, sprawdzisz playlisty i obejrzysz zabawne filmiki.
 • Z Just Dance Unlimited tańczysz aż padniesz! przez cały rok dodawane będą kolejne utwory i zawartość, aby wzbogacić wrażenia gracza.

Tańcz, jak zechcesz! Znalezienie znakomitego utworu nigdy nie było takie przystępne, dzięki naszym możliwościom personalizacji. (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

 • Dzięki lepszemu systemowi rekomendacji, Just Dance proponuje ci personalizowaną zawartość na podstawie twoich zwyczajów i preferencji tanecznych.
 • Odkrywaj świeże światy! Wybierz idealną, gotową playlistę i odkryj utwory, które wkrótce staną się twoimi ulubionymi.
 • intuicyjny interfejs pozwala ci łatwo spersonalizować wrażenia z gry. Wybierz swoje ulubione utwory spomiędzy wciąż zwiększającego się katalogu Just Dance i twórz własne playlisty!

Pokaż całemu światu, na co cię stać! Ruszaj do rozszerzonego trybu World Dance Floor i rywalizuj online z innymi graczami! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

 • Rzuć wyzwanie innym Just Dancerom z całego świata w trakcie ciągłych turniejów. Zmierzysz się z graczami na podobnym poziomie w uczciwej walce tanecznej.
 • Ciesz się sesjami Happy Hour, by zakosztować Just Dance Unlimited i rozkręcaj imprezę!

Nie masz konsoli? Dołącz do zabawy z Google Stadia!

 • Zagraj w Just Dance bezpośrednio przez przeglądarkę Chrome, nie Ci potrzeba konsoli! Platforma Stadia umożliwia rozgrywkę na zróżnicowanych ekranach – komputerach stacjonarnych, notebookach i wybranych telefonach i tabletach.

Aby dołączyć do zabawy, nie Ci potrzeba dodatkowych akcesoriów! Po prostu użyj swego smartfona z aplikacją Just Dance Controller! (iOS, Android, zgodne z Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5)

 • Użyj swego smartfona, aby poruszać się po grze, śledzić i punktować swoje układy taneczne – nie musisz posiadać kamery, Kinecta ani PS Move! nawet do 6 graczy może równocześnie grać na swych telefonach.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
FIFA 21 - Edycja Mistrzowska Gra PS4 DARMOWY TRANSPORT
FIFA 21 - Edycja Mistrzowska Gra PS4 DARMOWY TRANSPORT
Kup teraz 170 175 zł

Oszczędzasz aż 5,10rabat 3 %

Neonet.pl szczegóły
Ghost of Tsushima PS4
Ghost of Tsushima PS4
Kup teraz 179 299 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły
Gra PS4 Far Cry 6
Gra PS4 Far Cry 6
Kup teraz 239 336,28 zł

Oszczędzasz aż 97,28rabat 29 %

Neonet.pl szczegóły