Archiwum

King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA

  • Kategoria gra PS4
Kup teraz 229 259 zł

Oszczędzasz aż 30rabat 12%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Gra PlayStation 4 Kings Bounty II King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej kolekcji gier video King's Bounty, jednego z najbardziej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra oferuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy też wchodząc w interakcje z innymi postaciami w najróżniejszych krainach.

zwiększenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i nowe funkcje, żeby wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.Są zdeterminowani, żeby zaprowadzić porządek w tym chaosie.

Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w specyficznej walce turowej, podejmuj skomplikowane decyzje i doświadcz intensywności jednej z konwencjonalnych sag w nowy, ekscytujący sposób.właściwości: WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i formując swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia.

W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz podczas podróży, będzie miała zasadniczy wpływ na wynik Twojej historii.

specyficznY, obszerny ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z oszałamiającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki.

Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i unikalnych stworzeń, które gracze mogą odkryć. MOŻLIWOŚĆ wspaniałEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny pakiet umiejętności i wygląd.

Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą poprzez większość przygody, rozwijając trwałe więzi albo rywalizację. Udoskonalaj ich i swoje osobiste umiejętności przy pomocy łupów zgromadzonych w wielkim świecie fantasy.

TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz posiadają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają rozmaite rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób unikatowa.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Riders Republic Ultimate Edition Gra playstation 4 UBISOFT
Riders Republic Ultimate Edition Gra playstation 4 UBISOFT
Kup teraz 219 429 zł

Oszczędzasz aż 210rabat 49 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
MediEvil Gra PS4
MediEvil Gra PS4
Kup teraz 59 118 zł

Oszczędzasz aż 59rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra PS4 Mafia Trylogia
Gra PS4 Mafia Trylogia
Kup teraz 111 192 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 42 %

Neonet.pl szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 139 249 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Gra PS4 Need for Speed Heat
Gra PS4 Need for Speed Heat
Kup teraz 99 188 zł

Oszczędzasz aż 89rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
F1 2021 PS4 / PS5
F1 2021 PS4 / PS5
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

Neonet.pl szczegóły
The Last of Us Remastered PL PS4
The Last of Us Remastered PL PS4
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
NBA 2K20 + Bonus (PS4)
NBA 2K20 + Bonus (PS4)
Kup teraz 128 252,11 zł

Oszczędzasz aż 124,11rabat 49 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły