Archiwum

Kingdom Come Deliverance (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Gatunek RPG
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 146 220 zł

Oszczędzasz aż 74rabat 34%

Media Expert

5112 opinii

Royal EditionTo nie jest zwykła kombinacja czy edycja GOTY. To zupełnie nowa pozycja, będąca wersją, jaką ta gra miała być od samego początku.gromadzi całkowitą wersję gry oraz wszystkie DLC (W tym DLC pre-orderowe -TREASURES OF THE PAST; 4 DLC będzie do darmowego pobrania) DLC dla zamówień przedpremierowych -TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka, a także mapa skarbów - FROM THE ASHES: odbudowa osady i zarządzanie nią jako nowy rządca Przybysławic – gracze decydują o kolejności odbudowy, namawiają ludzi do przeprowadzki i rozstrzygają obfity pomiędzy mieszkańcami.

- AMOROUS ADVENTURES: gracze pomagają Sir Hansowi Caponowi w zdobyciu serca ładnej Karoliny. -BAND OF BASTARDS: gracze towarzyszą grupie najemników w patrolowaniu dróg, w trakcie misji toczy się mnóstwo walk, a linia fabularna ma kilka zakończeń.

-A WOMAN’S LOT: „Kickstarter DLC", gracze mogą kierować kobiecą postacią, której towarzyszy pies. Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją potężną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie inicjuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była wykorzystywana poprzez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż poprzez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, żeby ci prowadzili ciebie przez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych albo swej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji zróżnicowane rodzaje broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków albo szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie za każdym razem zgodnych z prawem zadań, nieprzewidzianych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i niemało więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, by poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom albo poddać się w walce.

Możesz dodatkowo siać postrach wśród okolicznych mieszkańców...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Just Dance 2019 (PS4)
Just Dance 2019 (PS4)
Kup teraz 105 190 zł

Oszczędzasz aż 85rabat 45 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Tekken 7 (PS4)
Tekken 7 (PS4)
Kup teraz 112 189 zł

Oszczędzasz aż 77,38rabat 41 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Truberbrook (PS4)
Truberbrook (PS4)
Kup teraz 69 120 zł

Oszczędzasz aż 51rabat 42 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
The Walking Dead The Final Season (PS4)
The Walking Dead The Final Season (PS4)
Kup teraz 79 130 zł

Oszczędzasz aż 51rabat 39 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Starlink Starter Pack (PS4)
Starlink Starter Pack (PS4)
Kup teraz 75 135 zł

Oszczędzasz aż 60,10rabat 45 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Strange Brigade (PS4)
Strange Brigade (PS4)
Kup teraz 119 199 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 40 %

MediaMarkt.pl

11955 opinii

szczegóły
Uncharted Zaginione Dziedzictwo (PS4)
Uncharted Zaginione Dziedzictwo (PS4)
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

PlayerGames.pl

49 opinii

szczegóły
LEGO Harry Potter (PS4)
LEGO Harry Potter (PS4)
Kup teraz 85 169 zł

Oszczędzasz aż 84,10rabat 50 %

PlayerGames.pl

49 opinii

szczegóły