Archiwum

Kingdom Come Deliverance (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Gatunek RPG
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 119 277 zł

Oszczędzasz aż 158rabat 57%

Gamefinity - Gry i Konsole

Royal EditionTo nie jest zwykła kombinacja czy edycja GOTY. To zupełnie nowa pozycja, będąca wersją, jaką ta gra miała być od samego początku.gromadzi całkowitą wersję gry oraz wszystkie DLC (W tym DLC pre-orderowe -TREASURES OF THE PAST; 4 DLC będzie do darmowego pobrania) DLC dla zamówień przedpremierowych -TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka, a także mapa skarbów - FROM THE ASHES: odbudowa osady i zarządzanie nią jako nowy rządca Przybysławic – gracze decydują o kolejności odbudowy, namawiają ludzi do przeprowadzki i rozstrzygają obfity pomiędzy mieszkańcami.

- AMOROUS ADVENTURES: gracze pomagają Sir Hansowi Caponowi w zdobyciu serca ładnej Karoliny. -BAND OF BASTARDS: gracze towarzyszą grupie najemników w patrolowaniu dróg, w trakcie misji toczy się mnóstwo walk, a linia fabularna ma kilka zakończeń.

-A WOMAN’S LOT: „Kickstarter DLC", gracze mogą kierować kobiecą postacią, której towarzyszy pies. Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją potężną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie inicjuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była wykorzystywana poprzez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż poprzez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, żeby ci prowadzili ciebie przez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych albo swej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji zróżnicowane rodzaje broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków albo szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie za każdym razem zgodnych z prawem zadań, nieprzewidzianych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i niemało więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, by poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom albo poddać się w walce.

Możesz dodatkowo siać postrach wśród okolicznych mieszkańców...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Overwatch (PS4)
Overwatch (PS4)
Kup teraz 167 294,30 zł

Oszczędzasz aż 127,30rabat 43 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
WWE 2K Battlegrounds (PS4)
WWE 2K Battlegrounds (PS4)
Kup teraz 142 159 zł

Oszczędzasz aż 17rabat 11 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Dirt Rally 2.0 (PS4)
Dirt Rally 2.0 (PS4)
Kup teraz 75 120 zł

Oszczędzasz aż 45,19rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PS4)
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PS4)
Kup teraz 85 165 zł

Oszczędzasz aż 80,09rabat 49 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
The Outer Worlds (PS4)
The Outer Worlds (PS4)
Kup teraz 135 229 zł

Oszczędzasz aż 94,10rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Maneater (PS4)
Maneater (PS4)
Kup teraz 79 129 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
9 Monkeys of Shaolin (PS4)
9 Monkeys of Shaolin (PS4)
Kup teraz 107 119 zł

Oszczędzasz aż 12rabat 10 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Concrete Genie (PS4)
Concrete Genie (PS4)
Kup teraz 65 108 zł

Oszczędzasz aż 43,10rabat 40 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Ace Combat 7 The Skies Unknown (PS4)
Ace Combat 7 The Skies Unknown (PS4)
Kup teraz 139 249 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły