Archiwum

Matchpoint Tennis Championships PS4 / PS5

  • Kategoria gra PS4
  • Gatunek sportowa
  • Wersja językowa polska
Oferta tymczasowo niedostępna

PS4 Matchpoint - Tennis Championships Legends Edition

początkuje się sezon – chwyć rakietę i zostań następnym mistrzem świata w tenisie!

Twój przeciwnik jest już na korcie, a widzowie czekają na obiecującego pretendenta do obfitego finału... Czy podejmiesz się rywalizacji w Matchpoint?

Matchpoint – Tennis Championships to innowacyjna postać tenisa z realistyczną grą na korcie wzbogacona o głęboki tryb kariery i nieszablonowy system rywalizacji.

Gra kładzie silny nacisk na taktyczny realizm, pozycjonowanie i celowanie, umożliwiając graczowi sterowanie swoją supergwiazdą w sposób maksymalnie dokładny i efektywny.

Matchpoint – Tennis Championships łączy w sobie atrakcyjne animacje postaci, autentyczną fizykę piłki i usprawnione sterowanie zawodnikiem w celu odwzorowania realistycznego rytmu gry – każdy zamach i uderzenie są oryginalne i satysfakcjonujące.

parametry GRY:

- Wkrocz do świata zawodowego tenisa - Matchpoint - Tennis Championships proponuje rozbudowany tryb kariery z specyficznym systemem rankingowym opartym na zasługach.

- Stwórz własną gwiazdę tenisa w 3D - Określ swój wygląd, ubiór i fason gry dzięki szeregowi opcji personalizacji, w tym realistycznym technikom takim jak lewo- i praworęczność czy jednoręczny lub dwuręczny bekhend.

- Zdominuj kort jako zawodowy tenisista - W Matchpoint – Tennis Championships występuje 16 autentycznych międzynarodowych gwiazd tenisa z kręgu zawodowców, w tym Nick Kyrgios, Kei Nishikori, a także Amanda Anisimova.

- przystosuj w pełni swojego zawodnika i jego strój - Od rakiet po strój – gra gromadzi sprzęt wszystkich marek tenisowych. Wśród nich znajdziemy: UNIQLO, HEAD i mnóstwo innych. Odblokuj specjalne wyposażenie, wygrywając mecze w rywalizacji.

- Opanuj wszystkie uderzenia i odbicia w wielkim stylu - Zdecyduj o wyniku szybkiej podmiany uderzeń, wybierając najlepszą technologię w danej chwili: rotację awansującą, płaskie uderzenie, lob albo slajs.

- Mierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych i online - Graj przeciwko sprytnej SI albo zmierz się na korcie ze znajomymi i rywalami przy pomocy lokalnych sesji oraz gry międzyplatformowej online.

- Poznaj ruchy i taktykę swego rywala - Obserwuj swoich przeciwników i poznaj ich solidne oraz słabe strony, by zyskać przewagę taktyczną, jeszcze zanim udasz się na kort.

- Praktyka czyni mistrza - zatrudnij osobistego trenera, by podnieść swoje umiejętności. Wzmocnij swoje silne strony i zminimalizuj słabe dzięki systemowi treningów obejmującemu indywidualne moduły szkoleniowe.

- Dopracuj swoją taktykę w trybach Praktyka i Minigry - Graj w przeróżne minigry, aby udoskonalić swoją grę i stać się potęgą na korcie, z którą należy się liczyć.

- Rywalizuj z innymi, rozgrywając mecze pokazowe w błyskotliwych miejscach na całym świecie - Każdy kort ma własną charakterystykę. Badaj areny i dostosowuj swoją grę do kortów trawiastych, ceglanych i twardych.

- Tryb powtórki - Break point albo decydujący punkt meczu? Nagraj swoje najlepsze wymiany uderzeń i badaj ich rezultaty, aby udoskonalić swoją grę.

Zawartość dodatkowa:

- DLC Legends Edition

- Cyfrowy Soundtrack

- Cyfrową tapetę

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Horizon Forbidden West PS4 / PS5
Horizon Forbidden West PS4 / PS5
Kup teraz 85 139 zł

Oszczędzasz aż 54,01rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
EA Sports UFC 4 PS4
EA Sports UFC 4 PS4
Kup teraz 115 190 zł

Oszczędzasz aż 75,09rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Gra PS4 Need for Speed Heat
Gra PS4 Need for Speed Heat
Kup teraz 120 239 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły
Gra PS4 Psi Patrol: Rusza do akcji!
Gra PS4 Psi Patrol: Rusza do akcji!
Kup teraz 100 160 zł

Oszczędzasz aż 60,00rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Crew Motorfest - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
The Crew Motorfest - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
Kup teraz 169 279 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 75 120 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły