Archiwum

Matchpoint Tennis Championships PS4 / PS5

  • Kategoria gra PS4
  • Gatunek sportowa
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 125 209 zł

Oszczędzasz aż 84rabat 40%

Media Expert

5395 opinii

PS4 Matchpoint - Tennis Championships Legends Edition

początkuje się sezon – chwyć rakietę i zostań następnym mistrzem świata w tenisie!

Twój przeciwnik jest już na korcie, a widzowie czekają na obiecującego pretendenta do obfitego finału... Czy podejmiesz się rywalizacji w Matchpoint?

Matchpoint – Tennis Championships to innowacyjna postać tenisa z realistyczną grą na korcie wzbogacona o głęboki tryb kariery i nieszablonowy system rywalizacji.

Gra kładzie silny nacisk na taktyczny realizm, pozycjonowanie i celowanie, umożliwiając graczowi sterowanie swoją supergwiazdą w sposób maksymalnie dokładny i efektywny.

Matchpoint – Tennis Championships łączy w sobie atrakcyjne animacje postaci, autentyczną fizykę piłki i usprawnione sterowanie zawodnikiem w celu odwzorowania realistycznego rytmu gry – każdy zamach i uderzenie są oryginalne i satysfakcjonujące.

parametry GRY:

- Wkrocz do świata zawodowego tenisa - Matchpoint - Tennis Championships proponuje rozbudowany tryb kariery z specyficznym systemem rankingowym opartym na zasługach.

- Stwórz własną gwiazdę tenisa w 3D - Określ swój wygląd, ubiór i fason gry dzięki szeregowi opcji personalizacji, w tym realistycznym technikom takim jak lewo- i praworęczność czy jednoręczny lub dwuręczny bekhend.

- Zdominuj kort jako zawodowy tenisista - W Matchpoint – Tennis Championships występuje 16 autentycznych międzynarodowych gwiazd tenisa z kręgu zawodowców, w tym Nick Kyrgios, Kei Nishikori, a także Amanda Anisimova.

- przystosuj w pełni swojego zawodnika i jego strój - Od rakiet po strój – gra gromadzi sprzęt wszystkich marek tenisowych. Wśród nich znajdziemy: UNIQLO, HEAD i mnóstwo innych. Odblokuj specjalne wyposażenie, wygrywając mecze w rywalizacji.

- Opanuj wszystkie uderzenia i odbicia w wielkim stylu - Zdecyduj o wyniku szybkiej podmiany uderzeń, wybierając najlepszą technologię w danej chwili: rotację awansującą, płaskie uderzenie, lob albo slajs.

- Mierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych i online - Graj przeciwko sprytnej SI albo zmierz się na korcie ze znajomymi i rywalami przy pomocy lokalnych sesji oraz gry międzyplatformowej online.

- Poznaj ruchy i taktykę swego rywala - Obserwuj swoich przeciwników i poznaj ich solidne oraz słabe strony, by zyskać przewagę taktyczną, jeszcze zanim udasz się na kort.

- Praktyka czyni mistrza - zatrudnij osobistego trenera, by podnieść swoje umiejętności. Wzmocnij swoje silne strony i zminimalizuj słabe dzięki systemowi treningów obejmującemu indywidualne moduły szkoleniowe.

- Dopracuj swoją taktykę w trybach Praktyka i Minigry - Graj w przeróżne minigry, aby udoskonalić swoją grę i stać się potęgą na korcie, z którą należy się liczyć.

- Rywalizuj z innymi, rozgrywając mecze pokazowe w błyskotliwych miejscach na całym świecie - Każdy kort ma własną charakterystykę. Badaj areny i dostosowuj swoją grę do kortów trawiastych, ceglanych i twardych.

- Tryb powtórki - Break point albo decydujący punkt meczu? Nagraj swoje najlepsze wymiany uderzeń i badaj ich rezultaty, aby udoskonalić swoją grę.

Zawartość dodatkowa:

- DLC Legends Edition

- Cyfrowy Soundtrack

- Cyfrową tapetę

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Call of Duty: Black Ops Cold War PS4
Call of Duty: Black Ops Cold War PS4
Kup teraz 79 319 zł

Oszczędzasz aż 240rabat 75 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Grand Theft Auto V (PS4)
Grand Theft Auto V (PS4)
Kup teraz 85 150 zł

Oszczędzasz aż 65rabat 43 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
F1 22 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
F1 22 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Fortnite - Anime Legends Dodatek do Gry CENEGA
Fortnite - Anime Legends Dodatek do Gry CENEGA
Kup teraz 59 100 zł

Oszczędzasz aż 41rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Red Dead Redemption 2 Darmowy odbiór w 20 miastach!
Red Dead Redemption 2 Darmowy odbiór w 20 miastach!
Kup teraz 99 180 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 45 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 134,18 249 zł

Oszczędzasz aż 115rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły
EA BATTLEFIELD 2042 PS4
EA BATTLEFIELD 2042 PS4
Kup teraz 109 180 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
GRID Legends PS4 / PS5
GRID Legends PS4 / PS5
Kup teraz 140 239 zł

Oszczędzasz aż 99,01rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły