Archiwum

New Tales from the Borderlands Deluxe Edition (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • Gatunek przygodowa
  • Wersja językowa angielska
Kup teraz 109
OleOle!

29739 opinii

Stań przeciwko bezwzględnym korporacyjnym władzom w narracyjnej przygodzie!

Wciel się w Anu, Octavio i Fran w trakcie najgorszego dnia ich życia w wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea. Pomóż tym trzem sympatycznym nieudacznikom w ich staraniach, żeby zmienić świat (a może nawet go ocalić)! Staw czoła inwazji na planetę, złośliwemu potworowi ze skarbca i kapitalistom o zimnych sercach w tej filmowej podróży z dreszczykiem, w której to, co stanie się później, zależy od ciebie! Poznaj całą masę odmieńców, zabójczych robotów i gadających pistoletów w tym wyścigu na szczyt!

Czas walczyć z wyzyskiem i chciwością korporacji. Uczyń chaos swym biznesem.

parametry gry

Historia trzech sympatycznych nieudaczników – zdecyduj o losach altruistycznej naukowczyni Anu, jej ambitnego, "ulicznego" brata Octavio oraz zadziornej Fran, którzy nie mają nic do stracenia i wszystko do zyskania w tej porywającej, pięcioczęściowej historii.

Niezwykła filmowa przygoda – Świat Borderlands to nie tylko dom dla łowców skarbów, psycholi i prezesów korporacji zbrojeniowych. To także miejsce pełne uciskanych i odważnych cywilów, którzy starają się przeżyć. Dzięki wielu powracającym i nowym twarzom, ta niezapomniana opowieść bez wątpienia zniewoli starych i nowych miłośników.

Twoje wybory kształtują opowieść - decyzje, które podejmujesz, w niespodziany sposób wpływają na zakończenie historii. Wizja Anu o wszechświecie, w którym sprzedaje się więcej niż tylko broń, marzenia Octavio o sławie i fortunie, czy mroźna intryga zemsty Fran - ich sukces lub porażka zależy wyłącznie od Ciebie.

dodatkowe dane:

Wszyscy gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają Adventure Capital Pack, zawierający komponenty kosmetyczne dla Anu, Octavio i Fran, 10 000 waluty w grze oraz kolekcjonerski FL4K Vaultlander.

Oferta przedpremierowa Adventure Capital Pack dostępna do 20 października 2022 roku, do zrealizowania przy pomocy kodu w pudełku.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
EA Sports UFC 4 PS4
EA Sports UFC 4 PS4
Kup teraz 114 190 zł

Oszczędzasz aż 76,00rabat 40 %

Avans.pl szczegóły
Bloodborne PS4
Bloodborne PS4
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 140 250 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Avans.pl szczegóły