Archiwum

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra playstation 4 UBISOFT

  • Kategoria gra PS4
Kup teraz 299 399 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 25%

Neonet.pl

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, przeznaczona dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać elitarną drużynę operatorów Rainbow Six, by dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy nieodgadnione Archaiki. Wiedza, współpraca i adekwatna taktyka to najkorzystniejsza broń w tym starciu.

Funkcje

POPROWADŹ DO WALKI elitarnYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM lub WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy mają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na poprawę jego statystyk i dostęp do nowego wyposażenia, a także atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE lub ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 unikatowych mapach, przedstawiających cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i skażenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieustannie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym lepsze nagrody zdobędziesz, lecz też tym większe zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i poprzez pewien czas nie będą przystępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, aby odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą i jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, by dawał coraz pokaźniejszą przewagę Archaikom.

Opis Edycji Deluxe

W Edycji Deluxe znajdują się:

GRA

· Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

· komplet UDERZENIOWY REACT posiada uniwersalny uniform, osprzęt głowy oraz malowanie broni Spektrum, ozdobę Zacisk, 6 doładowań PD na wydarzenia po premierze gry i 10% zniżkę do sklepu przystępnego z poziomu gry.

· zestaw Deluxe zawiera:

·

o pakiet Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.

o pakiet Toksyczny Dotyk zawierający uniform i osprzęt głowy Toksyczny dotyk wyłącznie dla Alibi, uniwersalne malowania broni Toksyczny dotyk i Odbiorca wraz z ozdobami Globus i Anioł Stróż.

*Ostateczna wersja zawartości oraz daty jej udostępnienia mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w dniu premiery. Zawartość może być przystępna osobno w zakupie i/albo jako podarek/-y według wyłącznego uznania Ubisoft i w dowolnym momencie. Kryteria systemowe w ustaleniach. Przejrzyj wymagania systemowe, a także detale/ograniczenia artykułu przed zakupem albo po wydaniu gry, przed realizacją zamówienia dokonanego w przedsprzedaży.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla różnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, żeby odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają ekskluzywne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ: https://ubi.li/Cross-ownership , aby uzyskać szczegółowe informacje.

Oferta w przedsprzedaży

Aby zyskać pakiet Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Komplet zawiera uniform Orion przeznaczony wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie oraz ozdobę Lądownik.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Ghost of Tsushima PS4
Ghost of Tsushima PS4
Kup teraz 179 299 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły