Archiwum

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction (PS4)

  • Kategoria gra PS4
Kup teraz 249 399 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 38%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, dedykowana dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać wytworną drużynę operatorów Rainbow Six, żeby dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy enigmatyczne Archaiki. Wiedza, współpraca i stosowna taktyka to najkorzystniejsza broń w tym starciu.

Funkcje

POPROWADŹ DO WALKI elitarnYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM albo WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy mają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na udoskonalenie jego statystyk, a także dostęp do nowego wyposażenia oraz atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE albo ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 wyjątkowych mapach, przedstawiających cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i zanieczyszczenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z bezustannie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym udoskonalone nagrody zdobędziesz, ale też tym pokaźniejsze zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i poprzez pewien czas nie będą dostępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, by odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą i jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, by dawał coraz większą przewagę Archaikom.

Opis Edycji Deluxe

W Edycji Deluxe znajdują się:

GRA

· Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

· zestaw UDERZENIOWY REACT zawiera uniwersalny uniform, osprzęt głowy, a także malowanie broni Spektrum, ozdobę Zacisk, 6 doładowań PD na wydarzenia po premierze gry i 10% zniżkę do sklepu dostępnego z poziomu gry.

· pakiet Deluxe zawiera:

·

o zestaw Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.

o pakiet Toksyczny Dotyk zawierający uniform i osprzęt głowy Toksyczny dotyk wyłącznie dla Alibi, uniwersalne malowania broni Toksyczny dotyk i Odbiorca wraz z ozdobami Globus i Anioł Stróż.

*Ostateczna wersja zawartości, a także daty jej udostępnienia mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w dniu premiery. Zawartość może być dostępna osobno w zakupie i/lub jako upominek/-y według wyłącznego uznania Ubisoft i w dowolnym momencie. Wymagania systemowe w ustaleniach. Sprawdź kryteria systemowe i szczegóły/ograniczenia produktu przed zakupem albo po wydaniu gry, przed realizacją zamówienia dokonanego w przedsprzedaży.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla różnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, by odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają wytworne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ: https://ubi.li/Cross-ownership , żeby uzyskać szczegółowe dane.

Oferta w przedsprzedaży

Aby zyskać zestaw Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Zestaw mieści uniform Orion przeznaczony wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie i ozdobę Lądownik.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Mafia Trylogia (PS4)
Mafia Trylogia (PS4)
Kup teraz 119 220 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NBA 2K22 (PS4)
NBA 2K22 (PS4)
Kup teraz 269 449 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
The Smurfs Mission Vileaf (PS4)
The Smurfs Mission Vileaf (PS4)
Kup teraz 189 339 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Captain Tsubasa Rise of New Champions (PS4)
Captain Tsubasa Rise of New Champions (PS4)
Kup teraz 219 359 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
Dungeons 3 Complete Collection (PS4)
Dungeons 3 Complete Collection (PS4)
Kup teraz 79 147 zł

Oszczędzasz aż 68rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Mass Effect Edycja Legendarna (PS4)
Mass Effect Edycja Legendarna (PS4)
Kup teraz 149 249 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Asterix & Obelix XXL Collection (PS4)
Asterix & Obelix XXL Collection (PS4)
Kup teraz 119 199 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Death Stranding (PS4)
Death Stranding (PS4)
Kup teraz 149 248,48 zł

Oszczędzasz aż 99,48rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły