Archiwum

Arcadegeddon PS5

  • Kategoria gra PS5
Oferta tymczasowo niedostępna

Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, która zapewni mieszankę doświadczeń PVE i PVP. W trakcie gry możesz podejmować dodatkowe wyzwania od lokalnych "gangów", które kręcą się w Gilly's Arcade. Dzięki nim zyskasz istotnie więcej niż tylko uliczną reputację. Skoro o reputacji mowa, warto piąć się na liście liderów. Ta nieustannie rozwijająca się strzelanka wieloosobowa pozwala tobie i maksymalnie trzem znajomym na eksplorację wielu biomów, mini-gier, odnajdywanie ukrytych skrzyń i pokonywanie licznych typów wrogów i bossów.

parametry gry:

- POWSTAŃ I GRAJ: Powstań i graj z maksymalnie trzema przyjaciółmi w tej ciągle rozwijającej się kooperacyjnej strzelance wieloosobowej. Odkryj mnóstwo biomów, mini gier, znajdź ukryte skrzynie i pokonaj licznych wrogów i bossów. Przypasuj swój wygląd i zdobądź wszystko, co się da!

- URATUJ ARCADE: Gilly, właściciel lokalnego salonu gier, próbuje uratować swój biznes przed megakorporacją bez twarzy. Żeby to zrobić bierze wszystkie najlepsze gry arcade i łączy je ze sobą, aby stworzyć super grę. Niestety mega korporacja, Fun Fun Co. Hakuje grę i wprowadza wirusa. Ty i twoi przyjaciele musicie uratować grę i ostatni rodzinny arcade.

- KOOPERACYJNY MULTIPLAYER JAK NIGDZIE INDZIEJ: Cross play dostępny na wszelkich platformach. Graj solo albo z maksymalnie trzema przyjaciółmi w tej kooperacyjnej strzelance dla wielu graczy. Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, która gwarantuje mieszankę doświadczeń PVE i PVP, co umożliwia różnorodne prędkości gry.

- WALCZ ZE ZŁYM WIRUSEM: Wrogowie należący do Fun Fun Co., a także Demony informacji/glitche, które powstały w wyniku manipulacji Fun Fun Co. Przejmują grę Gilly. Wrogowie FFC są prototypami ich prawdziwej broni, a to jest ich miejsce testowe. Gilly potrzebuje cię w walce!

- ZBIERAJ PRZYJACIÓŁ PO DRODZE: W grze jest dwanaście różnorodnych gangów, z którymi można wejść w interakcję. W miarę postępów gracze będą odblokowywać kolejnych liderów. Każdy z nich ma unikalny styl i zestaw wyzwań do wykonania, żeby odblokować wyjątkowe kosmetyki gangu i żetony mocy, które z kolei można wydać na świeże umiejętności Surge i pluginy. Każdy z liderów gangu daje ci codzienne wyzwanie, a ty możesz przyjąć do 3 powszednich wyzwań naraz.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut