Archiwum

Zamów już teraz w przedsprzedaży Chivalry 2 - Steelbook Editiondostać:

 • Steelbook Chivalry 2
 • pełną grę Chivalry 2
 • Zbroję turniejową „Jousting Knight Armor" - Weź udział w rycerskich zmaganiach we znakomitej zbroi turniejowej „Jousting Knight Armor" — dostępnej jednocześnie dla Rycerzy Agathiańskich, jak i wojowników Zakonu Masońskiego.
 • Miecz „Royal Broadsword" - Sięgnij po legendarny miecz „Royal Broadsword", by pokazać tak sojusznikom, jak i wrogom, kto jest prawdziwym władcą pola bitwy.
 • Topór jeźdźca „Gold Horseman's Axe" - Skracaj przeciwników o głowy w wielkim stylu za pomocą topora jeźdźca „Gold Horseman's Axe" i postaraj się nie zniszczyć przy tym jego misternie wytwarzanych zdobień!
 • Dekorację „Roses Novelty Item" - Wyraź swoją miłość do walki dzięki nowej dekoracji „Roses Novelty Item", która trafi do Twojego ekwipunku.
 • 1000 Crowns + 5000 Gold - Otrzymaj 1000 Crowns (płatna waluta) i 5000 Gold (waluta osiągalna do zdobycia w grze), by odblokować świeże zbroje, typy wyglądu broni i inne!
 • Miecz dwuręczny „Royal Zweihänder" - Unicestwiaj swoich przeciwników z pomocą konkretnego miecza dwuręcznego „Royal Zweihänder". To znakomita broń, gdy dookoła Ciebie znajdują się wrogowie, a Ty jesteś gotów, by zginąć w szale krwawej chwały.

Powróć na średniowieczne pole bitew

Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, średniowiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, poprzez deszcze strzał, po oblężenia zamków i znacznie więcej.

Zapanuj nad ogromnymi polami bitew. Katapulty rozrywają ziemię wokół, gdy ty bierzesz udział w oblężeniach zamków, podpalasz wsie i mordujesz paskudne chłopstwo w powracającym docenianym poprzez sympatyków trybie drużynowego wypełniania celów.

Nowa era walki wręcz

Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem luźnego łączenia ich w spektakularne serie, przyspieszając akcję i zezwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania. Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 łączy to, co najkorzystniejsze w FPSach i bijatykach.

właściwości GRY:

 • CrossPlay na wszystkich platformach obszerne starcia wymagają dużych pól bitwy. Cross-play między wszystkimi sprzętami zaciera granice między PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy.
 • zachwycające wrażenia wizualne ogromna poprawa jakości graficznej i niesamowita atmosfera ulubionych momentów hollywoodzkich filmów akcji osadzonych w przeciętniewieczu. Wszystko to dzięki silnikowi Unreal Engine 4.
 • Niesamowita, przeciętniewieczna skala zamaszyste lokacje od terenów turniejowych po imponujące oblężenia zamków. Chaos monumentalnych bitew rodem z Gry o Tron.
 • Wybierz fason walki – nowy system subklas postaci i największe do tej pory zróżnicowanie. Cztery podstawowe klasy postaci i różnorodne subklasy, arsenał oryginalnych broni każda z wieloma wariantami wyglądu oraz świeże akcesoria bojowe, takie jak dzbanki z olejem, barykady, skrzynie z zaopatrzeniem, czy zaostrzone paliki.
 • Rozpętaj piekło zapanuj nad polem bitwy dzięki różnorodnym maszynom oblężniczym, takim jak balisty, katapulty, trebusze, tarany, mantlety, pułapki, drabiny i inne.
 • Stwórz swego bohatera zostań bohaterem i wyglądaj jak bohater. Szczegółowy kreator postaci daje niemało możliwości: głowę, kolor skóry, zarost i barwy włosów, niedoskonałości i malowania twarzy, przydomki, herby, hełmy, zbroję, broń i dużo innych.
 • Odgrywanie postaci więcej opcji głosowych i emotek pozwala wczuć się w postać i odgrywać ją wedle uznania, z nowymi oraz powracającymi aktorami głosowymi. Epicko zakpij z przeciwnika za pomocą nowych, animowanych emotek!
 • Nie poddawaj się walcz dalej choćby, gdy utną ci kończynę, przewrócą, rozbroją, podpalą, naszpikują strzałami i zniszczą tarczę, zalany krwią i na kolanach. Bandaże, wskrzeszenia i nowy status powalonego pozwoli na pozostanie na polu walki i wspieranie kolegów aż do ostatniej kropli krwi.
 • Pełna swoboda pola bitwy są pełne przeróżnych przedmiotów, których można użyć. Złap kurę, podpal ją i rzuć; zabij przeciwnika odciętą głową jego kolegi; zaimprowizuj nowy styl walki widłami… albo pomidorami!

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
FIFA 22 PS5
FIFA 22 PS5
Kup teraz 79 141 zł

Oszczędzasz aż 62rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Gra PS5 Assassin's Creed Valhalla
Gra PS5 Assassin's Creed Valhalla
Kup teraz 69 130 zł

Oszczędzasz aż 61rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction - Edycja Deluxe PS5
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction - Edycja Deluxe PS5
Kup teraz 100 190 zł

Oszczędzasz aż 90,00rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
FIFA 23 Gra na PS5
FIFA 23 Gra na PS5
Kup teraz 169 274 zł

Oszczędzasz aż 105rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Crime Boss: Rockay City (PS5)
Crime Boss: Rockay City (PS5)
Kup teraz 154 189 zł

Oszczędzasz aż 35,47rabat 19 %

Neonet.pl szczegóły