Archiwum

Dying Light 2 PS5

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 159 279 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 43%

Media Expert

5395 opinii

kup Dying Light 2 teraz,dostać unikalną zawartość – komplet skórek "Reload" i "Reach for the Sky".

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Dzisiaj, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich pokaźnych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza..

Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje znakomite zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów, a także zyskać sojuszników, będziesz potrzebować jednocześnie siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

właściwości gry

ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT

Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, , a także różne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia.

KREATYWNA I BRUTALNA WALKA

Wykorzystuj parkour, by zyskać przewagę nawet podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę.

cykl DNIA I NOCY

Poczekaj na zmrok, żeby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, lecz nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste.

WYBORY I KONSEKWENCJE

Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń.

TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY

Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i przejrzyj, do czego doprowadziły wybory inne niżeli twoje.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
F1 22 Gra na PS5
F1 22 Gra na PS5
Kup teraz 149 279 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 47 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
GRID Legends PS5
GRID Legends PS5
Kup teraz 146 239 zł

Oszczędzasz aż 93,23rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Matchpoint Tennis Championships PS5
Matchpoint Tennis Championships PS5
Kup teraz 125 209 zł

Oszczędzasz aż 84rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Gra PS5
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Gra PS5
Kup teraz 159 160 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły