Archiwum

Jurassic World Evolution 2 PS5

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 160 289 zł

Oszczędzasz aż 129,01rabat 45%

Media Expert

5395 opinii

Gra PlayStation 5 Jurassic World Evolution 2 Jurassic World Evolution 2 to długo oczekiwana kontynuacja bezprecedensowej, wciągającej gry Jurassic World Evolution wydanej w 2018 roku poprzez producenta Frontier. Nowa odsłona wprowadza porywającą kampanię fabularną, niesamowite funkcje i zachwycające, dokładnie odwzorowane dinozaury.

Dzięki tym elementom, a także dodatkowym konstrukcjom i szerszemu wachlarzowi opcji personalizacji najnowszy tytuł z kolekcji Jurassic World jest jeszcze większy, lepszy i bardziej autentyczny. Właściwości GRY: Oryginalna jurajska historia Poznaj całkiem nową, wciągającą historię, która rozgrywa się po bezprecedensowych wydarzeniach przedstawionych w filmie Jurassic World: Upadłe królestwo.

Kieruj działaniami posiadającymi na celu ochronę, a także ograniczenie rozprzestrzeniania się dinozaurów i współpracuj ze znanymi bohaterami kultowej kolekcji, takimi jak dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) i Claire Dearing (Bryce Dallas Howard).

Stwórz własny jurajski świat Zyskaj całkowitą kontrolę dzięki udoskonalonym narzędziom zarządzania i opcjom tworzenia. Wznoś nowe budynki, dopasowuj je i doskonal swoje umiejętności zarządzania w różnych lokalizacjach, od gęstych lasów po skaliste pustynie.

Uratuj i odtwórz ponad 75 prehistorycznych gatunków w tym latające i pływające gady, o które prosili miłośnicy poprzedniej części. Obserwuj realistyczne zachowania zwierząt, które zajmują nowe terytoria, walczą pomiędzy sobą i wchodzą w inne interakcje.

Poznaj teorię chaosu Dzięki trybowi Teoria chaosu możesz odtworzyć najważniejsze sceny ze swych ulubionych filmów lecz w nieco zmienionych wersjach. Poznaj hipotetyczne scenariusze oparte na kultowych filmach Jurassic World i Jurassic Park rozgrywające się w należycie znanych lokacjach ze wszelkich pięciu części procesu.

Wejdź do niesamowitego świata serii Jurassic World i przekonaj się, czy poradzisz sobie z całkiem nowymi wyzwaniami. Postępuj ostrożnie, bo Twoje działania mogą posiadać niespodziewane konsekwencje. Zamów przedpremierowo, aby zdobyć trzy specyficzne skórki do pojazdów inspirowane filmem Zaginiony świat: Jurassic Park z 1997 r.

Korzystaj z nich, dowodząc zespołem strażników, zespołem przechwytującym lub przenośną jednostką weterynaryjną w trybie wyzwania oraz trybie piaskownicy i poczuj się jak w filmie!

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Just Dance 2022 PS5
Just Dance 2022 PS5
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły