Archiwum

Killer Frequency (PS5)

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 139
RTV EURO AGD

37910 opinii

Jest rok 1987, a w amerykańskim miasteczku Gallows Creek zegar właśnie wybija północ. Wielkomiejski DJ radiowy Forrest Nash jest właśnie na antenie w czasie nocnej zmiany, którą zapamięta do końca życia…

W tym komediowym horrorze będziesz rozwiązywać zagadki, ratując rozmówców przed atakiem tajemniczego zabójcy. Czy zdołasz ocalić życie mieszkańców Gallows Creek w rzeczywistości, w której każdy telefon to kwestia życia lub śmierci?

• unikatowa narracja pierwszoosobowa: wciel się w Forresta Nasha, radiowca prowadzącego nocne rozmowy — człowieka, który popadł w niełaskę i dopiero co przybył do miasta. W obliczu śmierci komendanta policji ludzie zwracają się o pomoc do Forresta, jako że najwidoczniej jest jedyną osobą w mieście, która umie obsłużyć linię telefoniczną.

• Zagadki i system podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym: wykorzystuj rozbudowane opcje dialogowe do nawiązywania kontaktu z zróżnicowanymi, ekscentrycznymi mieszkańcami miasteczka, w tym potencjalnymi ofiarami i podejrzanymi. Odkrywaj okolicę, zbieraj poszlaki, podejmuj decyzje, rozwiązuj przynoszące satysfakcję łamigłówki i dokładaj wszystkich starań, by każdy z Twoich rozmówców przetrwał noc.

• Klimat slashera retro: w tej grze logicznej z elementami horroru cofniesz się w czasie do roku 1987, odkryjesz szczegółowo odwzorowaną rozgłośnię radiową i wejdziesz w interakcję z dziesiątkami dawnych przedmiotów zaprojektowanych z dbałością o prawa fizyki, takich jak działający gramofon czy efektywny odtwarzacz kasetowy. Gra z w pełni udźwiękowionymi dialogami i budzącą grozę ścieżką dźwiękową inspirowaną utworami z lat 80. — od rockowych klasyków po synthwave!

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Star Wars Jedi Ocalały - Edycja Specjalna Gra na PS5
Star Wars Jedi Ocalały - Edycja Specjalna Gra na PS5
Kup teraz 343,15 349 zł

Oszczędzasz aż 6rabat 2 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PS5
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PS5
Kup teraz 279 289 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 3 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły