Archiwum

Marvel's Avengers PS5

  • Kategoria gra PS5
Oferta tymczasowo niedostępna

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia. Marvels Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób demonstrujenia wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*.

Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie perfekcyjne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami. Marvels Avengers inicjuje się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco.

Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie.

Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zintegrować i odbudować Avengersów, aby powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM. Epicką przygodę Marvels Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers.

Marvel's Avengers w wersji na PlayStation 5 oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę i udoskonaloną grafikę w porównaniu z konsolami obecnej generacji, z rozdzielczością do 4K. Gra wykorzystuje zaimplementowany w konsolę dysk SSD zapewniający radykalnie szybsze ładowanie i przesyłanie strumieniowe, a także korzysta z pokaźniejszej mocy graficznej i pamięci w celu dostarczenia tekstur o wyższej rozdzielczości, obszerniejszej odległości rysowania dla modeli o wysokich detalach, udoskonalonych efektów i niszczenia zbroi i innych usprawnień, które wykorzystują całkowitą moc PlayStation 5, żeby gracze naprawdę poczuli się jak superbohaterowie.

Gracze, którzy przenoszą swoje profile i zapisują gry na konsolach nowej generacji, kontynuują akcję od miejsca, w którym przerwali. Na dodatek obsługiwana jest gra międzygeneracyjna, więc PS5 łączy się i umożliwia grę ze znajomymi na PS4.

Główne cechy: Odkryj połączenie filmowej fabuły i emocjonującej akcji, z której znane jest studio Crystal Dynamics. Twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy, wybierając z członków stale zwiększającej się drużyny Avengersów.

Odblokuj mocne umiejętności i nowy ekwipunek i personalizuj wygląd swoich bohaterów. Fabuła w grze będzie rozwijana poprzez sporo lat bez losowych skrzynek z nagrodami ani dodatkowych płatności!

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Star Wars Jedi Ocalały - Edycja Specjalna Gra na PS5
Star Wars Jedi Ocalały - Edycja Specjalna Gra na PS5
Kup teraz 343,15 349 zł

Oszczędzasz aż 6rabat 2 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PS5
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PS5
Kup teraz 279 289 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 3 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły