Archiwum

Matchpoint Tennis Championships PS5

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 125 209 zł

Oszczędzasz aż 84rabat 40%

Media Expert

5395 opinii

PS5 Matchpoint - Tennis Championships Legends Edition

zaczyna się sezon – chwyć rakietę i zostań następnym mistrzem świata w tenisie!

Twój przeciwnik jest już na korcie, a widzowie czekają na obiecującego pretendenta do szerokiego finału... Czy podejmiesz się rywalizacji w Matchpoint?

Matchpoint – Tennis Championships to progresywna postać tenisa z realistyczną grą na korcie wzbogacona o głęboki tryb kariery i wyjątkowy system rywalizacji.

Gra kładzie silny nacisk na taktyczny realizm, pozycjonowanie i celowanie, umożliwiając graczowi sterowanie swoją supergwiazdą w sposób maksymalnie staranny i sprawny.

Matchpoint – Tennis Championships łączy w sobie atrakcyjne animacje postaci, autentyczną fizykę piłki i usprawnione sterowanie zawodnikiem w celu odwzorowania realistycznego rytmu gry – każdy zamach i uderzenie są specyficzne i satysfakcjonujące.

atrybuty GRY:

- Wkrocz do świata zawodowego tenisa - Matchpoint - Tennis Championships proponuje rozbudowany tryb kariery z oryginalnym systemem rankingowym opartym na zasługach.

- Stwórz własną gwiazdę tenisa w 3D - Określ swój wygląd, ubiór i styl gry dzięki szeregowi opcji personalizacji, w tym realistycznym technikom takim jak lewo- i praworęczność czy jednoręczny lub dwuręczny bekhend.

- Zdominuj kort jako zawodowy tenisista - W Matchpoint – Tennis Championships występuje 16 autentycznych międzynarodowych gwiazd tenisa z kręgu zawodowców, w tym Nick Kyrgios, Kei Nishikori oraz Amanda Anisimova.

- przystosuj w pełni swojego zawodnika i jego strój - Od rakiet po strój – gra mieści sprzęt wszelkich marek tenisowych. Wśród nich wyszukamy: UNIQLO, HEAD i mnóstwo innych. Odblokuj specjalne wyposażenie, wygrywając mecze w rywalizacji.

- Opanuj wszystkie uderzenia i odbicia w wielkim stylu - Zdecyduj o wyniku szybkiej podmiany uderzeń, wybierając najkorzystniejszą technikę w danej chwili: rotację awansującą, płaskie uderzenie, lob lub slajs.

- Mierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych i online - Graj przeciwko sprytnej SI lub zmierz się na korcie ze znajomymi i rywalami za pomocą lokalnych sesji oraz gry międzyplatformowej online.

- Poznaj ruchy i taktykę swego rywala - Obserwuj swych przeciwników i poznaj ich mocne i słabe strony, by zyskać przewagę taktyczną, jeszcze zanim udasz się na kort.

- Praktyka czyni mistrza - zatrudnij osobistego trenera, by podnieść swoje umiejętności. Wzmocnij swoje silne strony i zminimalizuj słabe dzięki systemowi treningów obejmującemu indywidualne moduły szkoleniowe.

- Dopracuj swoją taktykę w trybach Praktyka i Minigry - Graj w najróżniejsze minigry, żeby udoskonalić swoją grę i stać się potęgą na korcie, z którą należy się liczyć.

- Rywalizuj z innymi, rozgrywając mecze pokazowe w ładnych miejscach na całym świecie - Każdy kort ma własną charakterystykę. Badaj areny i dopasowuj swoją grę do kortów trawiastych, ceglanych i twardych.

- Tryb powtórki - Break point lub decydujący punkt meczu? Nagraj swoje najlepsze zamiany uderzeń i badaj ich rezultaty, aby udoskonalić swoją grę.

Zawartość dodatkowa:

- DLC Legends Edition

- Cyfrowy Soundtrack

- Cyfrową tapetę

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Dying Light 2 PS5
Dying Light 2 PS5
Kup teraz 159 279 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
F1 22 Gra na PS5
F1 22 Gra na PS5
Kup teraz 149 279 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 47 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
GRID Legends PS5
GRID Legends PS5
Kup teraz 146 239 zł

Oszczędzasz aż 93,23rabat 39 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Gra PS5
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Gra PS5
Kup teraz 159 160 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły