Archiwum

Rozpocznij niesamowitą postapokaliptyczną przygodę i odkryj przepiękny, choć wrogi świat w tej ładnej strzelance pierwszoosobowej, ulepszonej teraz dla PS5 i Xbox Series X|S. Metro Exodus Complete Edition obejmuje kampanię jednoosobową Metro Exodus i oba emocjonujące dodatki: The Two Colonels oraz Sams Story, wszystko z porywającym ray- tracingiem w 60 FPS.

Metro Exodus to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie komponenty jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najistotniej wciągających światów, jakie kiedykolwiek wytwarzano.

Czas wydostać się z ruin wymarłej Moskwy i ruszyć w wielką podróż poprzez kontynent postapokaliptyczną Rosję w największej przygodzie w uniwersum Metro wyprodukowanej do tej pory. Przemierzaj dzikie ostępy, przechodząc rozległe, nieliniowe stopnie i stań się częścią ekscytującej historii zainspirowanej książkami Dmitrija Głuchowskiego, rozgrywającej się w ciągu całego roku od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźną zimę nuklearną.

Gra Metro Exodus jest zainspirowana książkami Dmitrija Głuchowskiego i opowiada dalszy ciąg historii Artema w największej przygodzie w uniwersum Metro wyprodukowanej do tej pory Gra lepsza dla Xbox Series X|S zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością choćby 4K i oświetleniem z ray-tracingiem.

Wydanie na Xbox Series X wymaga pobrania aktualizacji. Gra lepsza dla PlayStation 5 zoptymalizowana pod kątem funkcji tej platformy, w tym grafiki w 60 FPS z rozdzielczością choćby 4K i oświetleniem z ray-tracingiem i obsługą funkcji haptycznych kontrolera DualSense.

Pełne doświadczenie obejmuje grę Metro Exodus i całą zawartość dopełniającą: The Two Colonels i Sams Story. Surwiwalowa rozgrywka rodzaju sandbox wydostań się z ruin wymarłej Moskwy i poznaj wciągającą historię łączącą styl tradycyjnych gier Metro z rozległymi, nieliniowymi poziomami.

Śmiertelnie niebezpieczne walki i skradanie się zbieraj potrzebne rzeczy i twórz świeże, żeby wzbogacić swój arsenał ręcznie wytwarzanej broni i zmierzyć się w trzymającej w napięciu walce taktycznej z wrogami, zarówno ludźmi, jak i mutantami Poznawaj wrogi świat wyrusz w podróż rozgrywającą się w ciągu całego roku od wiosny, poprzez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej.

Odkryj dzikie ostępy Rosji, wytworzone z trosceą o takie detale jak cykl dnia i nocy, a także dynamiczna pogoda.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
NBA 2K23 Gra na PS5
NBA 2K23 Gra na PS5
Kup teraz 190 329 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Saints Row Edycja Nieslawna PS5
Saints Row Edycja Nieslawna PS5
Kup teraz 229 390,14 zł

Oszczędzasz aż 161,14rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Arcadegeddon PS5
Arcadegeddon PS5
Kup teraz 79 124 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 36 %

Neonet.pl szczegóły
Saints Row PS5
Saints Row PS5
Kup teraz 149 160 zł

Oszczędzasz aż 11rabat 7 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Dying Light 2 PS5
Dying Light 2 PS5
Kup teraz 180 379 zł

Oszczędzasz aż 199,01rabat 53 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły