Archiwum

Saints Row Edycja Nieslawna PS5

 • Kategoria gra PS5
Oferta tymczasowo niedostępna

ZAWARTOŚĆ SAINTS ROW EDYCJA NIESŁAWNA:

Edycja Niesławna to specjalny zbiór wytwornych, fizycznych gadżetów: to największa gratka dla poważnych miłośników Saints Row i kolekcjonerów!

Oprócz pełnej wersji gry i przepustki sezonowej, Edycja Niesławna mieści jeszcze ogrom elitarnych przedmiotów umożliwiających szczegółowe poznanie gangu Świętych i przestępczego świata Santo Ileso.

Pełna zawartość:

 • elitarny steelbook® zawierający płytę z grą
 • Przepustka sezonowa
 • Dwustronny plakat (66cm x 39.3cm)
 • Miniartbook
 • 4 pocztówki z Santo Ileso
 • 4 karty z postaciami
 • Dodatek – komplet Los Panteros American Muscle Bundle (gromadzi motocykl „Furia" Los Panteros i skórkę do ciężkiej broni „El Lanzador")
 • Dodatek – Saints Criminal Customs (zawiera dwa specjalnie stylizowane przedmioty: wykwintny kabriolet Świętych i specyficzną kurtkę)

BONUS ZA ZAMÓWIENIE PRZEDPREMIEROWE:

Złóż zamówienie w przedsprzedaży i otrzymaj pakiet The Idols Anarchy Pack.

Uwolnij swe anarchistyczne zapędy! Siej chaos w Santo Ileso dzięki kompletowi The Idols Anarchy Pack. Przywdziej ikoniczny, dygitalizowany kask DJ-a, aby wrogowie mogli zobaczyć cię w pełnym blasku, nim rozkwasisz ich na miazgę migoczącym kijem wśród dźwięków tłuczonego szkła. Po wszystkim dasz gazu kradzionym, oświetlonym neonami krosowcem „Pustynna Burza"!

Zawartość zestawu The Idols Anarchy Pack:

 • Kask DJ-a Idoli
 • Migoczący kij Idoli
 • Krosowiec „Pustynna Burza" Idoli

OPIS GRY:

Witajcie w Santo Ileso, tętniącym życiem fikcyjnym mieście w sercu południowo zachodniej Ameryki. W świecie wypełnionym występkiem, gdzie gangi walczą o władzę, grupa młodocianych przyjaciół zaczyna własne kryminalne przedsięwzięcie, wspinając się powoli na szczyt i dążąc do samodzielnej dominacji w przestępczym półświatku.

mając u boku Neenah, Kevina i Eliego, będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się z Los Panteros, Idolami i Marshallami, formując swoje imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście. Saints Row to historia obiecującego start-upu, po prostu branża, w której to młode przedsiębiorstwo działa to… zorganizowana przestępczość.

Saints Row to największy i najkorzystniejszy plac zabaw jaki do tej pory pojawił się w serii. Oryginalne, rozległe Santo Ileso będzie tłem dzikiej, niezwykłej przygody pełnej szwindli, kryminalnych przedsięwzięć i wymuszeń, gdzie wystrzelasz, wyjeździsz i wylecisz w wingsuicie na sam szczyt.

Wyraź siebie i uwolnij wewnętrznego Świętego, z najistotniej progresywnym kreatorem postaci w historii gier z otwartym światem – spraw, że twoja postać, samochód i gang będą tacy, jakich sobie wymarzyłeś.

Zanurz się po uszy w ładnych strzelaninach i prędkich pościgach, zostań świadkiem skandalicznych motywów, na które może pozwolić sobie tylko Saints Row, w oryginalnej opowieści, która demonstruje historię dojścia Świętych do władzy. Ciesz się swobodą rozgrywania całej kampanii z przyjacielem dzięki płynnemu, nieskrępowanemu niczym trybowi współpracy, w którym możecie przekraczać granice razem ze swym gangiem i wspólnie budować szalone, oryginalne akcje.

atrybuty GRY:

 • zobacz narodziny Świętych Rozegraj przebojową, oryginalną historię całkowitą zbrodni, niezwykłych scen i specyficznych, pełnych humoru niespodziewanek.
 • Odkryj Dziwny Dziki Zachód Zanurz się w Santo Ileso, największy i najlepszy plac zabaw w historii Saints Row, rozciągający pośród 9 oryginalnych dzielnic, otoczony piękną, ogromną i majestatyczną pustynią.
 • Zbuduj przestępcze imperium Przejmuj miasto dzielnica po dzielnicy, tocz wojnę z wrogimi frakcjami i kontroluj ulice dzięki pomysłowym kryminalnym przedsięwzięciom.
 • Strzelaj dużo i głośno Strzelaj rewolwerem z biodra, odpalaj rakiety lub niszcz wrogów z bliska za pomocą broni ręcznej, w zestawie z brutalnymi eliminacjami. Obfita gama znanych i egzotycznych broni, wszystkie konfigurowalne i zabójczo zabawne.
 • Wyjdź na i nad ulice Przedzieraj się przez miejskie i pustynne środowiska dowolnymi samochodami, motocyklami, samolotami, helikopterami, VTOL-ami, hoverbike'ami, deskorolkami elektrycznymi, gokartami albo załóż za siebie obcisły wingsuit.
 • niespotykany kreator postaci Stwórz szefa swych marzeń, korzystając z najbardziej rozbudowanego edytora postaci, jaki kiedykolwiek pojawił się w tej kolekcji, a następnie uzupełnij swój styl niesamowitymi dodatkami dla broni i pojazdów.
 • Płynna kooperacja – Doświadczaj wszystkich wydarzeń razem z przyjacielem w każdej chwili, dzięki kooperacji z nieskrępowanym dołączaniem i wyłączaniem się z zabawy, powodując, iż żadnego z was nie ominą szalone akcje. Bądźcie dla siebie mili… albo i nie – udowadniajcie sobie na każdym kroku nawzajem kto tu jest teraz szefem.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Marvel's Avengers PS5
Marvel's Avengers PS5
Kup teraz 139 249 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
The Crew Motorfest - Gra na PS5
The Crew Motorfest - Gra na PS5
Kup teraz 189 322 zł

Oszczędzasz aż 133rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
F1 Manager 2023 - Gra na PS5
F1 Manager 2023 - Gra na PS5
Kup teraz 217 239 zł

Oszczędzasz aż 22rabat 9 %

Zadowolenie.pl

11100 opinii

szczegóły
Killer Frequency (PS5)
Killer Frequency (PS5)
Kup teraz 132 139 zł

Oszczędzasz aż 7rabat 5 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły