Archiwum

Saints Row PS5

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 20 79 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 75%

Media Expert

5395 opinii

Gra PlayStation 5 Saints Row Edycja Premierowa

Witajcie w Santo Ileso, tętniącym życiem fikcyjnym mieście w sercu południowo zachodniej Ameryki. W świecie wypełnionym występkiem, gdzie gangi walczą o władzę, grupa młodocianychprzyjaciół rozpoczynawłasne kryminalne przedsięwzięcie, wspinając się powoli na szczyti dążąc do samodzielnej dominacjiw przestępczym półświatku.

posiadając u boku Neenah, Kevina i Eliego, będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się z Los Panteros, Idolami i Marshallami, wytwarzając swoje imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście. Saints Row to historia obiecującego start-upu, po prostu branża, w której to młode przedsiębiorstwo działa to...zorganizowana przestępczość.

Saints Row to największy i najkorzystniejszy plac zabaw jaki do tej porypojawił się w serii. Niepowtarzalne, rozległe Santo Ileso będzie tłem dzikiej, niezwykłej przygody pełnej szwindli, kryminalnych przedsięwzięć i wymuszeń, gdzie wystrzelasz, wyjeździsz i wylecisz w wingsuicie nasam szczyt.

Wyraź siebie i uwolnij wewnętrznego Świętego, z najszczególniej zaawansowanym kreatorem postaci w historii gier z otwartym światem spraw, iż twoja postać, samochód i gang będą tacy, jakich sobie wymarzyłeś.

Zanurz się po uszy w efektownychstrzelaninach i prędkich pościgach, zostań świadkiem skandalicznych motywów, na które może pozwolić sobie tylko Saints Row, w oryginalnej opowieści, która demonstruje historiędojściaŚwiętych do władzy. Ciesz się swobodą rozgrywania całej kampanii z przyjacielemdzięki płynnemu, nieskrępowanemuniczymtrybowi współpracy, w którym możecie przekraczać granice razem ze swym gangiem i wspólnie generować szalone, oryginalne akcje.

  • sprawdź narodziny Świętych-Rozegraj przebojową, oryginalną historię pełną zbrodni, niezwykłych scen i typowych, pełnych humoru nieoczekiwanek.
  • Odkryj Dziwny Dziki Zachód-Zanurz się w Santo Ileso, największy i najlepszy plac zabaw w historii Saints Row, rozciągający pośród 9 niepowtarzalnych dzielnic, otoczony piękną, ogromną i majestatyczną pustynią.
  • Zbuduj przestępcze imperium-Przejmuj miasto dzielnica po dzielnicy, tocz wojnę z wrogimi frakcjami i kontroluj ulice dzięki pomysłowym kryminalnym przedsięwzięciom.
  • Strzelaj dużo i głośno-Strzelaj rewolwerem z biodra, odpalajrakiety lub niszczwrogówz bliska przy pomocy broni ręcznej, w zestawiez brutalnymi eliminacjami. Wielka gama znanych i egzotycznych broni, wszystkie konfigurowalne i zabójczo zabawne.
  • Wyjdź na i nad ulice-Przedzieraj się poprzez miejskie i pustynne środowiska dowolnymi samochodami, motocyklami, samolotami, helikopterami, VTOL-ami, hoverbike'ami, deskorolkami elektrycznymi, gokartami lub załóż za siebie obcisływingsuit.
  • nieporównany kreator postaci-Stwórz szefa swych marzeń, korzystając z najmocniej rozbudowanego edytorapostaci, jaki kiedykolwiek pojawił się w tej serii, a następnie uzupełnij swój fason niesamowitymi dodatkamidlabroni i pojazdów.
  • Płynna kooperacjaDoświadczaj wszelkich wydarzeń razem z przyjacielem w każdej chwili, dzięki kooperacji z nieskrępowanym dołączaniem i wyłączaniem się z zabawy, powodując, że żadnego z was nie ominąszalone akcje. Bądźcie dla siebie mili...albo i nieudowadniajcie sobie na każdym kroku nawzajem kto tu jest teraz szefem.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Skull & Bones - Edycja Limitowana Gra PS5
Skull & Bones - Edycja Limitowana Gra PS5
Kup teraz 170 330 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 48 %

Avans.pl szczegóły
Avatar: Frontiers of Pandora - Edycja Limitowana Gra PS5
Avatar: Frontiers of Pandora - Edycja Limitowana Gra PS5
Kup teraz 175 340 zł

Oszczędzasz aż 165rabat 49 %

Avans.pl szczegóły
Avatar: Frontiers of Pandora Special Edition Gra PS5 CENEGA
Avatar: Frontiers of Pandora Special Edition Gra PS5 CENEGA
Kup teraz 175 329 zł

Oszczędzasz aż 154,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
Skull and Bones - Edycja Premium Gra na PS5
Skull and Bones - Edycja Premium Gra na PS5
Kup teraz 249 439 zł

Oszczędzasz aż 190rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Death or Treat (PS5)
Death or Treat (PS5)
Kup teraz 60 115 zł

Oszczędzasz aż 55rabat 48 %

Avans.pl szczegóły
Diablo IV Gra na PS5
Diablo IV Gra na PS5
Kup teraz 160 299 zł

Oszczędzasz aż 139rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Flashback 2 Gra na PS5
Flashback 2 Gra na PS5
Kup teraz 110 196 zł

Oszczędzasz aż 86,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły