Archiwum

Sniper Elite 5 PS5

  • Kategoria gra PS5
Kup teraz 259
OleOle!

29739 opinii

Gra PlayStation 5 Sniper Elite 5

Najnowsza odsłona nagradzanej serii Sniper Elite 5 oferuje nieprzeciętną zabawę w snajpera, taktyczną walkę trzecioosobową i ulepszoną kamerę śmierci. Przedzieraj się poprzez najmocniej wciągające mapy w historii, które mają szczegółowo odwzorowane autentyczne obszary i usprawniony system poruszania się zezwalający na jeszcze lepszą eksplorację.

Francja, rok 1944 w ramach tajnej operacji amerykańskiej piechoty US Rangers mającej na celu osłabienie umocnień Wału Atlantyckiego na wybrzeżu Bretanii wytworny strzelec wyborowy Karl Fairburne kontaktuje się z francuskim ruchem oporu. Niedługo potem grupa odkrywa tajny projekt nazistów, Operację Kraken, który może zakończyć wojnę, zanim alianci dokonają inwazji na Europę.

ROZBUDOWANA KAMPANIA
mnóstwo prawdziwych miejsc uchwyconych przy pomocy fotogrametrii, aby odtworzyć żyjące, wciągające otoczenie. Liczne punkty wejścia i ewakuacji oraz cele z listy osób do zabicia gwarantują zupełnie świeże spojrzenie na każdą misję. Zmierz się ze spiskiem nazistów w pojedynkę lub współpracuj z partnerem dzięki lepszej mechanice gry kooperacyjnej zezwalającej wam współdzielić amunicję i przedmioty i wydawać rozkazy i wzajemnie się leczyć.

zaawansowanA FIZYKA zamianY OGNIA I PORUSZANIA SIĘ
Używaj tyrolek, zjeżdżaj ze zboczy i przemierzaj półki skalne, aby dotrzeć do doskonałego punktu obserwacyjnego lub przekraść się obok czujnych wartowników. Biorąc kogoś na cel, pamiętaj o opcjach łoża i lufy karabinu i grawitacji, wietrze, a także tętnie.

MODYFIKACJE WYSOKIEGO KALIBRU
Korzystaj z warsztatów, żeby modyfikować i poprawiać praktycznie każdy element broni: zmieniaj lunety, łoża, lufy, magazynki i nie tylko. Karabiny, broń dodatkowa i pistolety mają mnóstwo opcji do wyboru. Ponadto możesz wybrać amunicję dopasowaną do celu: od przeciwpancernej do nieśmiercionośnej.

TRYB INWAZJI DOŁĄCZANIE DO KAMPANII W TRYBIE PvP, a także KOOPERACYJNYM
Wtargnij do kampanii innego gracza jako snajper państw Osi i rozpocznij zabójczą zabawę w kotka i myszkę. Gdy będziesz śledzić swoją ofiarę, rozgrywka nabierze zupełnie nowego znaczenia. Ewentualnie jako Karl możesz wezwać posiłki, a drugi snajper pomoże ci znaleźć rozwiązanie w skomplikowanej sytuacji.

DYNAMICZNY TRYB WIELOOSOBOWY
Zmodyfikuj swoją postać i uzbrojenie, a następnie zdobywaj PD, medale i baretki, walcząc w nad wyraz wymagających bitwach dla 16 graczy, które z pewnością poddadzą próbie twoje umiejętności snajperskie. Jeżeli preferujesz rozgrywkę kooperacyjną, możesz zjednoczyć siły z maksymalnie 3 graczami i zmierzyć się z falami przeciwników w trybie przetrwania.

udoskonalonA KAMERA ŚMIERCI
specyficzna rentgenowska kamera śmierci powraca bardziej realistyczna i makabryczna niż kiedykolwiek. Dzięki niej zobaczysz niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odbijają kule, które wydzierają nową drogę w ciałach przeciwników. Pistolety maszynowe oraz typowe także mogą aktywować kamerę śmierci demonstrującą także wielokrotne strzały w pełnym dramaturgii zwolnionym tempie.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
NBA 2K23 Gra na PS5
NBA 2K23 Gra na PS5
Kup teraz 190 329 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Saints Row Edycja Nieslawna PS5
Saints Row Edycja Nieslawna PS5
Kup teraz 229 390,14 zł

Oszczędzasz aż 161,14rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Arcadegeddon PS5
Arcadegeddon PS5
Kup teraz 79 124 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 36 %

Neonet.pl szczegóły
Saints Row PS5
Saints Row PS5
Kup teraz 149 160 zł

Oszczędzasz aż 11rabat 7 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Dying Light 2 PS5
Dying Light 2 PS5
Kup teraz 180 379 zł

Oszczędzasz aż 199,01rabat 53 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły