Archiwum

Sniper Elite 5 PS5

  • Kategoria gra PS5
Oferta tymczasowo niedostępna

Gra PlayStation 5 Sniper Elite 5

Najnowsza odsłona nagradzanej serii Sniper Elite 5 oferuje nieprzeciętną zabawę w snajpera, taktyczną walkę trzecioosobową i ulepszoną kamerę śmierci. Przedzieraj się poprzez najmocniej wciągające mapy w historii, które mają szczegółowo odwzorowane autentyczne obszary i usprawniony system poruszania się zezwalający na jeszcze lepszą eksplorację.

Francja, rok 1944 w ramach tajnej operacji amerykańskiej piechoty US Rangers mającej na celu osłabienie umocnień Wału Atlantyckiego na wybrzeżu Bretanii wytworny strzelec wyborowy Karl Fairburne kontaktuje się z francuskim ruchem oporu. Niedługo potem grupa odkrywa tajny projekt nazistów, Operację Kraken, który może zakończyć wojnę, zanim alianci dokonają inwazji na Europę.

ROZBUDOWANA KAMPANIA
mnóstwo prawdziwych miejsc uchwyconych przy pomocy fotogrametrii, aby odtworzyć żyjące, wciągające otoczenie. Liczne punkty wejścia i ewakuacji oraz cele z listy osób do zabicia gwarantują zupełnie świeże spojrzenie na każdą misję. Zmierz się ze spiskiem nazistów w pojedynkę lub współpracuj z partnerem dzięki lepszej mechanice gry kooperacyjnej zezwalającej wam współdzielić amunicję i przedmioty i wydawać rozkazy i wzajemnie się leczyć.

zaawansowanA FIZYKA zamianY OGNIA I PORUSZANIA SIĘ
Używaj tyrolek, zjeżdżaj ze zboczy i przemierzaj półki skalne, aby dotrzeć do doskonałego punktu obserwacyjnego lub przekraść się obok czujnych wartowników. Biorąc kogoś na cel, pamiętaj o opcjach łoża i lufy karabinu i grawitacji, wietrze, a także tętnie.

MODYFIKACJE WYSOKIEGO KALIBRU
Korzystaj z warsztatów, żeby modyfikować i poprawiać praktycznie każdy element broni: zmieniaj lunety, łoża, lufy, magazynki i nie tylko. Karabiny, broń dodatkowa i pistolety mają mnóstwo opcji do wyboru. Ponadto możesz wybrać amunicję dopasowaną do celu: od przeciwpancernej do nieśmiercionośnej.

TRYB INWAZJI DOŁĄCZANIE DO KAMPANII W TRYBIE PvP, a także KOOPERACYJNYM
Wtargnij do kampanii innego gracza jako snajper państw Osi i rozpocznij zabójczą zabawę w kotka i myszkę. Gdy będziesz śledzić swoją ofiarę, rozgrywka nabierze zupełnie nowego znaczenia. Ewentualnie jako Karl możesz wezwać posiłki, a drugi snajper pomoże ci znaleźć rozwiązanie w skomplikowanej sytuacji.

DYNAMICZNY TRYB WIELOOSOBOWY
Zmodyfikuj swoją postać i uzbrojenie, a następnie zdobywaj PD, medale i baretki, walcząc w nad wyraz wymagających bitwach dla 16 graczy, które z pewnością poddadzą próbie twoje umiejętności snajperskie. Jeżeli preferujesz rozgrywkę kooperacyjną, możesz zjednoczyć siły z maksymalnie 3 graczami i zmierzyć się z falami przeciwników w trybie przetrwania.

udoskonalonA KAMERA ŚMIERCI
specyficzna rentgenowska kamera śmierci powraca bardziej realistyczna i makabryczna niż kiedykolwiek. Dzięki niej zobaczysz niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odbijają kule, które wydzierają nową drogę w ciałach przeciwników. Pistolety maszynowe oraz typowe także mogą aktywować kamerę śmierci demonstrującą także wielokrotne strzały w pełnym dramaturgii zwolnionym tempie.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Skull & Bones - Edycja Limitowana Gra PS5
Skull & Bones - Edycja Limitowana Gra PS5
Kup teraz 170 330 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 48 %

Avans.pl szczegóły
Avatar: Frontiers of Pandora - Edycja Limitowana Gra PS5
Avatar: Frontiers of Pandora - Edycja Limitowana Gra PS5
Kup teraz 175 340 zł

Oszczędzasz aż 165rabat 49 %

Avans.pl szczegóły
Avatar: Frontiers of Pandora Special Edition Gra PS5 CENEGA
Avatar: Frontiers of Pandora Special Edition Gra PS5 CENEGA
Kup teraz 175 329 zł

Oszczędzasz aż 154,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
Skull and Bones - Edycja Premium Gra na PS5
Skull and Bones - Edycja Premium Gra na PS5
Kup teraz 249 439 zł

Oszczędzasz aż 190rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Death or Treat (PS5)
Death or Treat (PS5)
Kup teraz 60 115 zł

Oszczędzasz aż 55rabat 48 %

Avans.pl szczegóły
Diablo IV Gra na PS5
Diablo IV Gra na PS5
Kup teraz 160 299 zł

Oszczędzasz aż 139rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Flashback 2 Gra na PS5
Flashback 2 Gra na PS5
Kup teraz 110 196 zł

Oszczędzasz aż 86,01rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły