Archiwum

Anthem (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 59 108 zł

Oszczędzasz aż 49rabat 45%

Gamefinity - Gry i Konsole

W niedokończonym poprzez bogów świecie nieodgadniona grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Między złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy.

Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie zaawansowane, indywidualnie przygotowane i niesamowicie mocne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą wytworzoną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz potężniejszy. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie.

Anthem™ to gra z gatunku Action RPG wytworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym nieodgadnionym świecie stworzonym poprzez BioWare™ i EA.


NAJWAŻNIEJSZE właściwości

Bohaterowie łączą siły, żeby razem zwyciężyć: sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza równocześnie współdziałanie, jak i indywidualne umiejętności. Dobór mocnego rodzaju egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję lub przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, żeby wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom. W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść całkowitą wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zagwarantuje szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał realnych do modyfikowania egzopancerzy: zawsze, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swojej serii mocnych javelinów – egzopancerzy zapewniających pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne, a także zezwalające poruszać się z niesamowitą prędkością – czy to mknąc po niebie, czy także przemierzając wodne głębiny. Z upływem czasu będziesz nieprzerwanie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina i możliwości bojowe i motoryczne swego pancerza.

Personalizuj swoje javeliny, żeby pochwalić się przed innymi swymi osiągnięciami: Egzopancerze javelin – a także ich wyposażenie i uzbrojenie – można dalece modyfikować i personalizować. W miarę zdobywania kolejnych szlifów w starciach z mocnymi wrogami będziesz gromadzić liczne łupy i osiągać kolejne punkty bezprecedensowe, dzięki czemu zyskasz dostęp do niesamowitych możliwości personalizacji swych javelinów. Stopniowo Twoje pancerze staną się świadectwem Twoich umiejętności i osiągnięć.

Badaj nieustannie zmieniający się świat pełny niebezpieczeństw i tajemnic: Gra Anthem wykorzystuje silnik Frostbite™, dzięki temu w atrakcyjnym, nieprzerwanie ewoluującym, otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać nieprzewidziane warunki i niebezpieczeństwa, a także niespodziewanych wrogów. Ponieważ gra Anthem jest stałą usługą, jej świat będzie się z czasem zmieniał i zwiększał o świeże opowieści, wyzwania i katastrofalne w skutkach wydarzenia. Czekająca na Ciebie kraina jest równocześnie spektakularna i śmiertelnie groźna. Podczas każdej nowej ekspedycji Twoja drużyna freelancerów będzie stawała w obliczu wymagających przeciwności.
Zamów grę Anthem w przedsprzedaży, a otrzymasz pancerza Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń, sztandar założycielski i wcześniejszy dostęp do publicznych przedpremierowych wersji demonstracyjnych.

  • komplet pancerza Legionu Świtu klasy Łowca i legendarną broń
    • Dołącz do swoich znajomych w świecie gry Anthem w zmienionym egzopancerzu klasy Łowca i z nieszablonową bronią – oba komponenty zestawu przedsprzedażowego nawiązują do Legionu Świtu, prekursorów freelancerów.
  • Sztandar założycielski
    • Sztandar, po którym wszyscy poznają, że jesteś jednym z pierwszych graczy w Anthem.

**TA OFERTA STANOWI CZĘŚĆ SPECJALNEJ PROMOCJI I NIE MA WARTOŚCI PIENIĘŻNEJ. DOTYCZY WYŁĄCZNIE NOWYCH ZAMÓWIEŃ NA GRĘ ANTHEM („artykuł"). OFERTA WYGASA W DNIU PREMIERY produktu. JEDNORAZOWY KOD NA uzupełniającą ZAWARTOŚĆ PRZEDSPRZEDAŻOWĄ JEST WAŻNY DO 21 LUTEGO 2019 R. OFERTA JEST WAŻNA TYLKO WE WSPÓŁPRACUJĄCYCH SKLEPACH DETALICZNYCH W KRAJACH, W KTÓRYCH PROWADZONA JEST DYSTRYBUCJA produktu. SZCZEGÓŁOWE dane DOTYCZĄCE OTRZYMANIA KODU UZYSKASZ W SKLEPIE, W KTÓRYM towar ZOSTAŁ KUPIONY. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA INNĄ OFERTĄ, WYMIENIONA ANI SPRZEDANA. W JEJ MIEJSCE NIE MOŻNA dostać GOTÓWKI ANI ŻADNYCH TOWARÓW BĄDŹ USŁUG. NIE MOŻNA JEJ wiązać Z INNYMI OFERTAMI PROMOCYJNYMI ANI ZNIŻKOWYMI, CHYBA iż ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ EA. OFERTY NIE MOŻNA integrować Z JAKIMIKOLWIEK KARTAMI PRZEDPŁACONYMI NA ZAWARTOŚĆ OFEROWANĄ W RAMACH PROMOCJI. OFERTA JEST NIEWAŻNA, JEŚLI JEST ZAKAZANA BĄDŹ PODLEGA OPODATKOWANIU lub OGRANICZENIU NA PODSTAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW. DO GRY MOGĄ BYĆ WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO EA, AKCEPTACJA UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (terms.ea.com/pl), a także DOKUMENTU OCHRONA informacji OSOBOWYCH I PLIKI COOKIE EA (privacy.ea.com/pl), a także DOKONANIE REJESTRACJI PRZY UŻYCIU JEDNORAZOWEGO KODU produktu. AKTUALNE dane O PRODUKCIE i dane O ZABEZPIECZENIACH technologicznYCH BĘDĄ UMIESZCZANE POD ADRESEM www.ea.com/pl-pl/legal. Żeby UZYSKAĆ DOSTĘP DO FUNKCJI ONLINE, UŻYTKOWNIK MUSI mieć CO NAJMNIEJ 16 LAT. OBOWIĄZKOWE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI MOGĄ BYĆ POBIERANE samoczynnIE, WYMAGAĆ dopełniająceGO MIEJSCA NA DYSKU i wiązać SIĘ Z OPŁATAMI ZA KORZYSTANIE Z SIECI SZEROKOPASMOWEJ I WYMAGAĆ WYKUPIENIA uzupełniająceGO DOSTĘPU. EA MOŻE ZAPRZESTAĆ UDOSTĘPNIANIA FUNKCJI SIECIOWYCH PO UPŁYWIE 30 DNI OD ZAMIESZCZENIA optymalnEJ informacji NA STRONIE www.ea.com/pl/1/service-updates.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kup teraz 100 188 zł

Oszczędzasz aż 88,01rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 168 302,30 zł

Oszczędzasz aż 134,30rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Project Cars (Xbox One)
Project Cars (Xbox One)
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Mafia 3 (Xbox One)
Mafia 3 (Xbox One)
Kup teraz 180 319 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Strange Brigade (Xbox One)
Strange Brigade (Xbox One)
Kup teraz 89 170 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 48 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
NBA 2K18 (Xbox One)
NBA 2K18 (Xbox One)
Kup teraz 173 319 zł

Oszczędzasz aż 146,03rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły
One Piece World Seeker (Xbox One)
One Piece World Seeker (Xbox One)
Kup teraz 129 209 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 38 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Crackdown 3 (Xbox One)
Crackdown 3 (Xbox One)
Kup teraz 140 268 zł

Oszczędzasz aż 128,01rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły