Archiwum

Anthem (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 61 108 zł

Oszczędzasz aż 47,42rabat 44%

Neonet.pl

W niedokończonym poprzez bogów świecie nieodgadniona grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Między złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy.

Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie zaawansowane, indywidualnie przygotowane i niesamowicie mocne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą wytworzoną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz potężniejszy. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie.

Anthem™ to gra z gatunku Action RPG wytworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym nieodgadnionym świecie stworzonym poprzez BioWare™ i EA.


NAJWAŻNIEJSZE właściwości

Bohaterowie łączą siły, żeby razem zwyciężyć: sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza równocześnie współdziałanie, jak i indywidualne umiejętności. Dobór mocnego rodzaju egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję lub przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, żeby wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom. W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść całkowitą wyjątkowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zagwarantuje szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał realnych do modyfikowania egzopancerzy: zawsze, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swojej serii mocnych javelinów – egzopancerzy zapewniających pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne, a także zezwalające poruszać się z niesamowitą prędkością – czy to mknąc po niebie, czy także przemierzając wodne głębiny. Z upływem czasu będziesz nieprzerwanie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina i możliwości bojowe i motoryczne swego pancerza.

Personalizuj swoje javeliny, żeby pochwalić się przed innymi swymi osiągnięciami: Egzopancerze javelin – a także ich wyposażenie i uzbrojenie – można dalece modyfikować i personalizować. W miarę zdobywania kolejnych szlifów w starciach z mocnymi wrogami będziesz gromadzić liczne łupy i osiągać kolejne punkty bezprecedensowe, dzięki czemu zyskasz dostęp do niesamowitych możliwości personalizacji swych javelinów. Stopniowo Twoje pancerze staną się świadectwem Twoich umiejętności i osiągnięć.

Badaj nieustannie zmieniający się świat pełny niebezpieczeństw i tajemnic: Gra Anthem wykorzystuje silnik Frostbite™, dzięki temu w atrakcyjnym, nieprzerwanie ewoluującym, otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać nieprzewidziane warunki i niebezpieczeństwa, a także niespodziewanych wrogów. Ponieważ gra Anthem jest stałą usługą, jej świat będzie się z czasem zmieniał i zwiększał o świeże opowieści, wyzwania i katastrofalne w skutkach wydarzenia. Czekająca na Ciebie kraina jest równocześnie spektakularna i śmiertelnie groźna. Podczas każdej nowej ekspedycji Twoja drużyna freelancerów będzie stawała w obliczu wymagających przeciwności.
Zamów grę Anthem w przedsprzedaży, a otrzymasz pancerza Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń, sztandar założycielski i wcześniejszy dostęp do publicznych przedpremierowych wersji demonstracyjnych.

  • komplet pancerza Legionu Świtu klasy Łowca i legendarną broń
    • Dołącz do swoich znajomych w świecie gry Anthem w zmienionym egzopancerzu klasy Łowca i z nieszablonową bronią – oba komponenty zestawu przedsprzedażowego nawiązują do Legionu Świtu, prekursorów freelancerów.
  • Sztandar założycielski
    • Sztandar, po którym wszyscy poznają, że jesteś jednym z pierwszych graczy w Anthem.

**TA OFERTA STANOWI CZĘŚĆ SPECJALNEJ PROMOCJI I NIE MA WARTOŚCI PIENIĘŻNEJ. DOTYCZY WYŁĄCZNIE NOWYCH ZAMÓWIEŃ NA GRĘ ANTHEM („artykuł"). OFERTA WYGASA W DNIU PREMIERY produktu. JEDNORAZOWY KOD NA uzupełniającą ZAWARTOŚĆ PRZEDSPRZEDAŻOWĄ JEST WAŻNY DO 21 LUTEGO 2019 R. OFERTA JEST WAŻNA TYLKO WE WSPÓŁPRACUJĄCYCH SKLEPACH DETALICZNYCH W KRAJACH, W KTÓRYCH PROWADZONA JEST DYSTRYBUCJA produktu. SZCZEGÓŁOWE dane DOTYCZĄCE OTRZYMANIA KODU UZYSKASZ W SKLEPIE, W KTÓRYM towar ZOSTAŁ KUPIONY. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA INNĄ OFERTĄ, WYMIENIONA ANI SPRZEDANA. W JEJ MIEJSCE NIE MOŻNA dostać GOTÓWKI ANI ŻADNYCH TOWARÓW BĄDŹ USŁUG. NIE MOŻNA JEJ wiązać Z INNYMI OFERTAMI PROMOCYJNYMI ANI ZNIŻKOWYMI, CHYBA iż ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ EA. OFERTY NIE MOŻNA integrować Z JAKIMIKOLWIEK KARTAMI PRZEDPŁACONYMI NA ZAWARTOŚĆ OFEROWANĄ W RAMACH PROMOCJI. OFERTA JEST NIEWAŻNA, JEŚLI JEST ZAKAZANA BĄDŹ PODLEGA OPODATKOWANIU lub OGRANICZENIU NA PODSTAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW. DO GRY MOGĄ BYĆ WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO EA, AKCEPTACJA UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (terms.ea.com/pl), a także DOKUMENTU OCHRONA informacji OSOBOWYCH I PLIKI COOKIE EA (privacy.ea.com/pl), a także DOKONANIE REJESTRACJI PRZY UŻYCIU JEDNORAZOWEGO KODU produktu. AKTUALNE dane O PRODUKCIE i dane O ZABEZPIECZENIACH technologicznYCH BĘDĄ UMIESZCZANE POD ADRESEM www.ea.com/pl-pl/legal. Żeby UZYSKAĆ DOSTĘP DO FUNKCJI ONLINE, UŻYTKOWNIK MUSI mieć CO NAJMNIEJ 16 LAT. OBOWIĄZKOWE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI MOGĄ BYĆ POBIERANE samoczynnIE, WYMAGAĆ dopełniająceGO MIEJSCA NA DYSKU i wiązać SIĘ Z OPŁATAMI ZA KORZYSTANIE Z SIECI SZEROKOPASMOWEJ I WYMAGAĆ WYKUPIENIA uzupełniająceGO DOSTĘPU. EA MOŻE ZAPRZESTAĆ UDOSTĘPNIANIA FUNKCJI SIECIOWYCH PO UPŁYWIE 30 DNI OD ZAMIESZCZENIA optymalnEJ informacji NA STRONIE www.ea.com/pl/1/service-updates.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Prey (Xbox One)
Prey (Xbox One)
Kup teraz 59 109 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Port Royale 4 (Xbox One)
Port Royale 4 (Xbox One)
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 429 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Railway Empire (Xbox One)
Railway Empire (Xbox One)
Kup teraz 100 185,02 zł

Oszczędzasz aż 85,12rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Sims 4 (Xbox One)
The Sims 4 (Xbox One)
Kup teraz 126 219 zł

Oszczędzasz aż 93,35rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 188 302,30 zł

Oszczędzasz aż 114,30rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły