Archiwum

Assassin's Creed Odyssey (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek TPP
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 137,37 149 zł

Oszczędzasz aż 12rabat 8%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy dobór ma swoje znaczenie.
Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie której będziesz mógł zmienić się z wygnanego z domu najemnika w legendarnego greckiego herosa. Przy okazji odkryjesz prawdę o swej przeszłości. Wytycz własną ścieżkę po rozdartym wojną świecie. Poznaj historyczne postacie starożytnej Grecji znane z podręczników historii. Zwiedzaj kraj w którym narodziła się zachodnia cywilizacja.

Assassins Creed Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w kolekcji Assassins Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie. Przez relacje, które zbudujesz z barwnymi postaciami i decyzje, które podejmiesz podczas gry, zyskasz możliwość decydowania o swym losie. Spersonalizuj swoje wyposażenie i opanuj nowe, specjalne zdolności, dopasowując komplet umiejętności bohatera do własnego stylu gry. Walcz w całej Grecji i weź udział w brutalnych bitwach na lądzie i morzu, aby stać się prawdziwie legendarnym herosem. Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) już 5 października 2018 roku.

  • STAŃ SIĘ LEGENDARNYM GRECKIM HEROSEM - Po raz pierwszy w historii linii Assassin`s Creed, możesz wybrać bohatera, w którego się wcielisz - Alexiosa lub Kassandrę. Spersonalizuj wyposażenie, rozwiń zdolności i przebuduj swój okręt, by wkroczyć na ścieżkę legendarnego greckiego herosa.
  • ZANURZ SIĘ W STAROŻYTNEJ GRECJI - Od zaśnieżonych wierzchołków górskich po głębiny Morza Egejskiego, odkryj cały kraj, pełen ciekawych lokacji i miast. Na swej drodze spotkaszdużo ciekawych, historycznych postaci.
  • WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ - Twoje decyzje ukształtują świat wokół ciebie. Autorzy przygotowali 30 godzin wielowątkowych dialogów i liczne zakończenia gry. Poznaj żyjący, dynamiczny świat, który wciąż się zmienia i reaguje na każdą twoją decyzję.
  • WEŹ UDZIAŁ W EPICKICH BITWACH zobacz swoje siły i zdolności wojownika. Zmień przebieg bitew podczas wojny peloponeskiej. Weź udział w konflikcie między Spartą i Atenami. Walcz w sporych bitwach, w których biorą udział dwie strony konfliktu po 150 żołnierzy każda.
  • ŻEGLUJ PO MORZU EGEJSKIM - Znajdź zaginione wyspy, odszukaj ukryte skarby i walcz z całą flotą wrogich okrętów w trakcie bitew morskich. Spersonalizuj wygląd swojego statku, ulepsz broń tak, żeby pasowała do twoich silnych stron i zwerbuj członków załogi o oryginalnych umiejętnościach.
  • KRAINA MITÓW I LEGEND - Odkryj bogaty świat, pełen mitów i legend. Od starożytnych rytuałów po popularne posągi, stań oko w oko z legendarnymi postaciami Grecji i odkryj prawdziwe motywy ich działań.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Kup teraz 89 149 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 40 %

Allplay szczegóły
Game of Thrones (Xbox One)
Game of Thrones (Xbox One)
Kup teraz 79 129 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

Allplay szczegóły
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Kup teraz 219 419 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Warhammer Vermintide 2 (Xbox One)
Warhammer Vermintide 2 (Xbox One)
Kup teraz 129 219 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Sonic Forces (Xbox One)
Sonic Forces (Xbox One)
Kup teraz 90 179 zł

Oszczędzasz aż 89,10rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Star Wars Jedi Upadły Zakon (Xbox One)
Star Wars Jedi Upadły Zakon (Xbox One)
Kup teraz 134 239 zł

Oszczędzasz aż 105rabat 44 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
NHL 19 (Xbox One)
NHL 19 (Xbox One)
Kup teraz 99 169 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Tomb Raider (Xbox One)
Tomb Raider (Xbox One)
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
LEGO Worlds (Xbox One)
LEGO Worlds (Xbox One)
Kup teraz 75 140 zł

Oszczędzasz aż 65,09rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły