Archiwum

Assassin's Creed Valhalla Złota Edycja Xbox One

 • Kategoria gra Xbox One
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 215 431,26 zł

Oszczędzasz aż 216,42rabat 50%

Neonet.pl
Opis Edycji Ultimate

Edycja Gold posiada:

 • GRĘ
 • Kopię Assassin’s Creed Valhalla
 • KARNET NA DODATKI

Wzmocnij swoje przeżycia z karnetem na dodatki*:

 • Otrzymaj dostęp do nowej epickiej zawartości, eksploruj nowe ziemie i odkrywaj nowe wyposażenie.
 • Daj się wciągnąć w Misję Fabularną przystępną od dnia premiery.

zestaw ULTIMATE

Obudź lęk w sercach wrogów i dominuj w trakcie najazdów przy pomocy zestawu przedmiotów zawartych w pakiecie Ultimate *:

 • zestaw Wyposażenia Berserka zawiera obosieczny topór, świetlistą tarczę niedźwiedziego strażnika, nową skórkę dla Kruka, bezwzględnego Hati - wilczego wierzchowca oraz pakiet berserka dla Eivora.
 • zestaw Szkutniczy Berserka posiada majestatyczną łódź, z unikalnym galionem i zestawem nowych żagli.
 • zestaw Osadniczy Berserka mieści świeże sposoby regulowania swej osady w Anglii.
 • pakiet run do ulepszenia broni albo innego wybranego sprzętu.

.

Opis produktu

Assassin’s Creed: Valhalla wykorzystuje technikę Smart Delivery - kup grę jeden raz i graj w nią na Xbox One albo na Xbox Series X, gdy pojawi się zarówno konsola, jak i asygnowana jej wersja Assassin’s Creed: Valhalla

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj nieodgadniony, piękny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Kluczowe części

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – nowoczesne mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych poprzez strategię walki po dialogi i wybór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni równocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły fason walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najmocniej najróżniejszych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z serii Assassin's Creed.

OTWARTY, średnioWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od minimalistycznych, nieodgadnionych wybrzeży Norwegii ku spektakularnym, lecz bezlitosnym królestwom Anglii, a nawet jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź potężne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan podczas zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, żeby przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i udoskonalaj obiekty, dzięki którym przypasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i dużo więcej. Werbuj nowych członków do swojego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i przystosuj nieszablonowego wikinga w swym klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swoich najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamów w przedsprzedaży, żeby uzyskać dostęp do dopełniającej misji Droga Berserka *. Dołącz do legendarnego normańskiego berserka w jego dążeniu do zemsty.

* Ostateczna zawartość i data premiery mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą być niedostępne w dniu premiery. Treści mogą być przystępne do kupienia i / albo w formie gratisów do odbioru osobno, zgodnie z decyzją producenta Ubisoft. Kryteria systemowe podczas definiowania. Przed zakupem albo realizacją zamówienia w przedsprzedaży sprawdź wymagania systemowe, a także detale / ograniczenia produktu.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
PREORDER Elex ANG XONE folia
PREORDER Elex ANG XONE folia
Kup teraz 151,49 249 zł

Oszczędzasz aż 98rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

Neonet.pl szczegóły
FIFA 22 Gra xbox one ELECTRONIC ARTS
FIFA 22 Gra xbox one ELECTRONIC ARTS
Kup teraz 159 269 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Gra XBOX ONE Battlefield V
Gra XBOX ONE Battlefield V
Kup teraz 158 298 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły