Archiwum

Assassn's Creed Valhalla (Xbox One)

 • Kategoria gra Xbox One
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 239 548 zł

Oszczędzasz aż 309rabat 56%

Neonet.pl
Opis Edycji Ultimate

Edycja Gold zawiera:

 • GRĘ
 • Kopię Assassin’s Creed Valhalla
 • KARNET NA DODATKI

Wzmocnij swoje przeżycia z karnetem na dodatki*:

 • Otrzymaj dostęp do nowej epickiej zawartości, eksploruj świeże ziemie i odkrywaj nowe wyposażenie.
 • Daj się wciągnąć w Misję Fabularną dostępną od dnia premiery.

zestaw ULTIMATE

Obudź lęk w sercach wrogów i dominuj podczas najazdów za pomocą zestawu przedmiotów zawartych w zestawie Ultimate *:

 • pakiet Wyposażenia Berserka mieści obosieczny topór, świetlistą tarczę niedźwiedziego strażnika, nową skórkę dla Kruka, bezwzględnego Hati - wilczego wierzchowca oraz pakiet berserka dla Eivora.
 • komplet Szkutniczy Berserka gromadzi majestatyczną łódź, z niepowtarzalnym galionem i zestawem nowych żagli.
 • komplet Osadniczy Berserka zawiera świeże sposoby regulowania swej osady w Anglii.
 • zestaw run do ulepszenia broni albo innego wybranego sprzętu.

.

Opis towaru

Assassin’s Creed: Valhalla wykorzystuje technikę Smart Delivery - kup grę jeden raz i graj w nią na Xbox One albo na Xbox Series X, gdy pojawi się jednocześnie konsola, jak i przeznaczona jej wersja Assassin’s Creed: Valhalla

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj enigmatyczny, błyskotliwy, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Kluczowe komponenty

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – progresywne mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swojej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych poprzez strategię walki po dialogi i dobór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni równocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najistotniej różnorodnych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z kolekcji Assassin's Creed.

OTWARTY, średnioWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od surowych, nieodgadnionych wybrzeży Norwegii ku efektownym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a choćby jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź mocne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan w trakcie zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, żeby przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i polepszaj obiekty, dzięki którym dopasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i dużo więcej. Werbuj nowych członków do swego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i dopasuj unikatowego wikinga w swym klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go podczas swoich najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamów w przedsprzedaży, by uzyskać dostęp do dodatkowej misji Droga Berserka *. Dołącz do legendarnego normańskiego berserka w jego dążeniu do zemsty.

* Ostateczna zawartość i data premiery mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą być niedostępne w dniu premiery. Treści mogą być przystępne do kupienia i / lub w formie gratisów do odbioru osobno, zgodnie z decyzją firmy Ubisoft. Oczekiwania systemowe podczas definiowania. Przed zakupem lub realizacją zamówienia w przedsprzedaży zobacz kryteria systemowe oraz detale / ograniczenia artykułu.

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Prey (Xbox One)
Prey (Xbox One)
Kup teraz 59 109 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Port Royale 4 (Xbox One)
Port Royale 4 (Xbox One)
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 429 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 61 108 zł

Oszczędzasz aż 47,42rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Railway Empire (Xbox One)
Railway Empire (Xbox One)
Kup teraz 100 185,02 zł

Oszczędzasz aż 85,12rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Sims 4 (Xbox One)
The Sims 4 (Xbox One)
Kup teraz 126 219 zł

Oszczędzasz aż 93,35rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 188 302,30 zł

Oszczędzasz aż 114,30rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły