Archiwum

Biomutant XONE

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek RPG
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 149 250 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 40%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

BIOMUTANT to postapokaliptyczna gra RPG kung - fu w otwartym świecie, z oryginalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz bratać ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni.

Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata - czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi? właściwości GRY: świeże podejście do trzecioosobowej walki - System starć oparty na sztukach walki daje pełną swobodę poruszania się z jednoczesnym użyciem strzelania, walki wręcz oraz mocy mutacji.

Opanowanie nowych form wung-fu poprzez postęp w grze oraz od napotykanych mistrzów rozszerzy wachlarz twoich możliwości i sprawi, że walka za każdym razem będzie emocjonująca. Rozwijaj rozgrywkę - Będziesz w stanie zmodyfikować swój kod genetyczny, żeby zmienić wygląd i sposób prowadzenia postaci.

Wpłynie to na twoje właściwości, zaś nękające świat biozanieczyszczenie doprowadzi do mutacji pokroju Formy Żółwia czy Śluzowej Bańki. Z kolei radioaktywność występująca w bunkrach z Dawnoświata wpłynie na twój umysł i odblokuje mutacje psioniczne, takie jak telekineza, lewitacja i nie tylko.

Nowy poziom wytwarzania przedmiotów - w wytwarzaniu broni masz całkowitą swobodę. Dowolnie łącz części, by stworzyć unikatowe bronie tnące czy miażdżące jedno - lub dwuręczne. Rewolwery, karabiny i strzelby można zmodyfikować korkociągami albo akumulatorową piłą mechaniczną, a pełne bioskażonego szlamu fiolki ponadto poszerzą twój arsenał bojowy.

podczas przygód napotkasz także postacie, które stworzą unikatowe przedmioty tylko dla ciebie, takie jak bioniczne skrzydła czy zestaw skoku, a choćby umożliwią modyfikowanie automatona twojego złomiastego towarzysza!

Przygotuj się na przygodę - Masz całkowitą swobodę, jeśli chodzi o przygotowanie swojej postaci nie tylko w kwestii broni, jakie dla niej stworzysz, ale i ekwipunku, który wykorzystasz. Maska przeciwgazowa i butla z tlenem pozwolą ci zbadać Śmiercisfery, oporne na działanie temperatur stroje umożliwią zapuszczenie się w najmroźniejsze rejony, a sprzęt ochronny pozwoli ci także stawić czoła bioskażonym stworzeniom wybór należy do ciebie.

Przetrwaj w tętniącym życiem otwartym świecie - Możesz swobodnie rzemierzać świat oraz tereny ukryte pod jego powierzchnią pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, w balonie czy na nieszablonowych wierzchowcach.

Zbadaj ginące dzikie tereny, tunele i sieć bunkrów podziemnego świata, zdobądź górskie szczyty albo zapuść się w głąb archipelagu. Ten żywy i barwny świat pełen jest miejsc do odkrycia, tajemnic do rozwiązania oraz stworzeń i nieszablonowych postaci, z którymi możesz nawiązać kontakt.

Niecodzienna historia z niezwykłym zakończeniem - Twoje czyny mają ogromny wpływ na rozwój wydarzeń w historii, w której nowy świat czeka zagłada. Planetę trapi pewna plaga, a Drzewo Życia wykrwawia się na śmierć.

Plemiona są podzielone i tylko ktoś silny może je albo skonsolidować, albo zniszczyć... Każdy etap twoich zmagań pod...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
The Sims 4 PL XOne + BONUS!
The Sims 4 PL XOne + BONUS!
Kup teraz 80 148 zł

Oszczędzasz aż 68,07rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Minecraft XONE
Minecraft XONE
Kup teraz 109 209 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły