Archiwum

Call of Duty Black Ops 4 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 90 121,21 zł

Oszczędzasz aż 31,22rabat 26%

ELECTRO.pl

73589 opiniiWybrane właściwościGatunek Akcja
Kategoria wiekowa Od 18 lat
Platforma XBOX ONE
Call of Duty: Black Ops IIII

Czas się uzbroić, ponieważ Black Ops powraca! linia, która stała się najchętniej ogrywaną w całej historii producenta Call of Duty oraz kulturowym fenomenem na całym świecie, wróci już 12 października wraz z pojawieniem się Call of Duty: Black Ops 4 ze swoją realistyczną, osadzoną twardo na ziemi, pełną masowych starć rozgrywką. Black Ops 4 podciąga poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane poprzez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, proponującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki,, a także Blackout - trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z standardowymi postaciami oraz mapami ze wszelkich czterech odsłon serii Black Ops połączonymi w jedną, oryginalną całość. Wydane poprzez Activision i wykonane przez wielokrotnie nagradzane studio Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 przekształci należycie wszystkim znane i uwielbiane poprzez miliony zwolenników uniwersum w największe do tej pory doświadczenie gamingowe w historii linii.


Brudną i solidnie realistyczna walka

Gra wzbogacona o zupełnie nowe opcje dostosowania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą zróżnicowanych nowych broni, map i trybów, stanowiąc tym samym definitywne sieciowe doświadczenie w stylu Black Ops. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 zanurza się głębiej niż kiedykolwiek w narrację osnutą wokół rozgrywek wieloosobowych, dając graczom szansę na odkrywanie świata Specjalistów - dowiedzenia się kim są, czemu istnieją, jakie walki toczą razem - dając tym samym możliwość opanowania do perfekcji gry nimi poprzez zróżnicowane doświadczenia na polu bitwy rozgrywane solo i z innymi graczami. W Black Ops 4 przystępna będzie kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyekwipowany będzie w wyjątkową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, lecz staną się dewastującą siłą, gdy zaczną współpracować jako drużyna. Z okazji 10. Rocznicy wydania oryginalnego Call of Duty Zombies, Black Ops 4 wprowadza w całości nowy i rewolucyjny tryb Zombie, proponując graczom więcej aniżeli kiedykolwiek wcześniej w historii linii, już w dniu premiery. Mowa tu o aż trzech misjach Zombie - IX, Voyage of Despair i Blood of the Dead. Razem z wciągającymi przygodami, kompletnie nowymi bohaterami i nikczemnym przeciwnikiem, Black Ops 4 Zombies dostarczy głęboką rozgrywkę i uwielbiane poprzez zwolenników easter eggi. Gra oferuje także najmocniej rozbudowane możliwości dobrania rozgrywki, nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społecznościowych, a także systemy społecznościowe, zaprojektowane tak, by bratać graczy. Black Ops 4 przywraca tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie oraz stopnie trudności, gwarantując hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego wprowadzony zostanie także zupełnie nowy tryb Zombie Rush, który posiada w pigułce wszystko to, co najlepsze w rozgrywce Zombie - przedstawia świeże, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, proponując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.


niezwłoczna i płynna walka

Blackout to w pełni nowe doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze albo trybie Call of Duty, które zmusi graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty - 1500 razy pokaźniejszą od Nuketown - a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w tradycyjnych bohaterów kolekcji Black Ops, jak jeszcze postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na różnorodne pole bitwy o nieprzeciętnej skali, otrzymując do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych. Na miejscu czekają docenione poprzez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.


Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kup teraz 100 189 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 47 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Titanfall 2 (Xbox One)
Titanfall 2 (Xbox One)
Kup teraz 70 130 zł

Oszczędzasz aż 60,09rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Kingdom Come Deliverance (Xbox One)
Kingdom Come Deliverance (Xbox One)
Kup teraz 106 177 zł

Oszczędzasz aż 71,09rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 154 302,30 zł

Oszczędzasz aż 149rabat 49 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
LEGO Worlds (Xbox One)
LEGO Worlds (Xbox One)
Kup teraz 85 150 zł

Oszczędzasz aż 65,09rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Dishonored Death of the Outsider (Xbox One)
Dishonored Death of the Outsider (Xbox One)
Kup teraz 95 160 zł

Oszczędzasz aż 65,45rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
The Sims 4 (Xbox One)
The Sims 4 (Xbox One)
Kup teraz 126 209 zł

Oszczędzasz aż 83,35rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Kup teraz 219 419 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Farming Simulator 2017 (Xbox One)
Farming Simulator 2017 (Xbox One)
Kup teraz 180 329 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły