Archiwum

Call of Duty WWII (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek strzelanina
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 135 157 zł

Oszczędzasz aż 22rabat 14%

konsoleigry.pl

49 opinii

Call of Duty®: WWII opowiada uniwersalną historię o nierozrywalnej więzi między ludźmi walczącymi o wolność w świecie. Który stoi na krawędzi zagłady.
Gracze wezmą udział w emocjonującej. Realistycznie przedstawionej kampanii rozgrywanej podczas wstrząsających bitew. Będą walczyć w całej Europie i zmierzą się ze strasznymi przeciwnościami losu na terenie wroga – przeżyją opowieść. Która oddaje ducha II wojny światowej.

Gracze wezmą udział w opowieści o Ronaldzie Danielsie zwanym Redem. Żołnierzu amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty. I napotkają niemało postaci z przeróżnych zakątków świata podczas wstrząsających wydarzeń europejskiego teatru II wojny światowej.

Oddział Reda dołącza do zjednoczonych sił alianckich z obfitej Brytanii i francuskiego ruchu oporu i będzie musiał wykazać się niezłomnością, a także umiejętnością współpracy. Żeby osiągnąć zwycięstwo. Kampania fabularna opiera się na realizmie i kinowej jakości w ukazywaniu bitew i oddaje cześć nieprawdopodobnemu bohaterstwu tych. Którzy walczyli w II wojnie światowej.

GRA WIELOOSOBOWA
Gra wieloosobowa Call of Duty: WWII proponuje graczom sporo innowacji dzięki nowym sposobom komunikacji. Rywalizacji i budowania społeczności. Dywizje pozwalają graczom dołączyć do pięciu kluczowych dywizji z okresu II wojny światowej i rozwijać karierę w rozgrywkach wieloosobowych w zupełnie nowy sposób. Tryb „Wojna” pozwala graczom rywalizować w grze zespołowej opartej na realizowaniu zadań. Sztab to progresywne rozwiązanie. Które da graczom niesłychane dotąd możliwości interakcji.

DYWIZJE

Dywizje gruntownie zmieniają sposób patrzenia graczy na karierę w trybie wieloosobowym. Przy pomocy zmodyfikowanego systemu tworzenia klas gracze będą mogli wybrać jedną z pięciu dywizji znanych z II wojny światowej. Każda z nich oferuje odmienne umiejętności i szkolenie wojskowe. Usprawniona gra wieloosobowa zapewni graczom możliwość wybrania własnego stylu. A potem szlifowania go. Aby zdominować wroga podczas walk w kluczowych lokacjach największego konfliktu w dziejach świata.
- Dywizja powietrznodesantowa: Pierwsza w boju; porusza się szybko i niepostrzeżenie i jest wyposażona w pistolety maszynowe z tłumikami.
- Dywizja górska: Śmierć z dystansu; dywizja zabójczo precyzyjna dzięki strzelcom wyborowym i karabinom snajperskim.
- Dywizja piechoty: istotnie wszechstronna dywizja zaopatrzona w sprzęt nadający się do walki na długim i średnim dystansie, a także do walki bezpośredniej przy użyciu bagnetów.
- Dywizja pancerna: Największa siła rażenia; dywizja uzbrojona po zęby w ładunki wybuchowe i ręczne karabiny maszynowe.
- Dywizja ekspedycyjna: Zapora ogniowa; żołnierze wyposażeni w strzelby i broń z amunicją zapalającą.

TRYB „WOJNA”

„Wojna” to nowy tryb wieloosobowy. Opracowany we współpracy z Raven Software. W którym trzeba ze sobą współpracować. Żeby pokonać wrogów. Kluczową rolę odgrywa w nim fabuła przenosząca graczy do najważniejszych obszarów II wojny światowej. Oddziały aliantów i Osi będą atakować w zespołowych szturmach i bronić kluczowych celów.

SZTAB
Sztab proponuje fanom kolekcji Call of Duty zupełnie świeże doświadczenia. Gracze będą mogli ze sobą rywalizować. Zdobywać nagrody. Prezentować swoje dokonania i komunikować się ze znajomymi oraz pozostałymi fanami. Sztab odmieni oblicze rozgrywek wieloosobowych w Call of Duty. Pozwalając graczom w zupełnie nowy sposób rywalizować i współpracować ze sobą.

MAPY WIELOOSOBOWE (POTWIERDZONE)

Point Du Hoc
Walcz w ufortyfikowanej sieci niemieckich bunkrów na klifie Point du Hoc. Ważnym punkcie strategicznym wznoszącym się nad plażami Normandii. Dołącz do rozgrywanej w prędkim tempie walki w ciasnych okopach lub zaatakuj wroga z flanki w krwawej próbie zdobycia pobliskiego gospodarstwa rolnego i znajdujących się niedaleko bunkrów – zrób wszystko. Aby wywalczyć dostęp do urwiska.

Ardennes Forest
Dołącz do walki w lodowatym. Pokrytym śniegiem lesie w trakcie bitwy o Ardeny. Ostatniej przeprowadzonej na dużą skalę ofensywie niemieckiej. Która miała na celu przebić się poprzez siły aliantów na froncie zachodnim. Starcia w zalesionych ruinach są szaleńczo szybkie i brutalne. A rozmieszczone na przeciętnej wielkości mapie karabiny maszynowe MG 42 wyłącznie czekają. By za ich pomocą zdziesiątkować wroga.

Operation Breakout („Wojna”)

Walcz o kontrolę nad spustoszoną poprzez wojnę francuską wieś na zachód od Saint-Lô. Która stanowi ważny punkt alianckiej ofensywy zapoczątkowanej lądowaniem w Normandii. Oddziały aliantów i Osi rywalizują o strategicznie położoną posiadłość nadzwyczajnie nadającą się na bazę wojskową. Oto najważniejsze zadania tej wyjątkowo wymagającej operacji mającej na celu zdominować wroga: zbudowanie mostu. Zniszczenie składu amunicji i eskortowanie czołgów. Mądrze dobierz wyposażenie. Gdyż każda decyzja może zadecydować o zwycięstwie albo przegranej w tym opartym na fabule i celach strategicznych trybie wieloosobowym – pierwszym takim w historii Call of Duty.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Kup teraz 170 340 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 50 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły
Rocket League Collector's Edition (Xbox One)
Rocket League Collector's Edition (Xbox One)
Kup teraz 82,14 139 zł

Oszczędzasz aż 57rabat 41 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 155 279 zł

Oszczędzasz aż 124rabat 44 %

Media Expert

5136 opinii

szczegóły
GTA 5 (Xbox One)
GTA 5 (Xbox One)
Kup teraz 85 149 zł

Oszczędzasz aż 64rabat 43 %

ELECTRO.pl

73542 opinii

szczegóły
V-Rally 4 (Xbox One)
V-Rally 4 (Xbox One)
Kup teraz 123 214 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 43 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 68,34 119 zł

Oszczędzasz aż 51rabat 43 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Spintires MudRunner (Xbox One)
Spintires MudRunner (Xbox One)
Kup teraz 70 129 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 46 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (Xbox One)
The Elder Scrolls Online Morrowind (Xbox One)
Kup teraz 90 179,47 zł

Oszczędzasz aż 89,48rabat 50 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły
Resident Evil 7 (Xbox One)
Resident Evil 7 (Xbox One)
Kup teraz 150 259 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 42 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły