Archiwum

Chivalry 2 Gra XBOX ONE DARMOWY TRANSPORT

 • Kategoria gra Xbox One
 • Wersja językowa angielska
Kup teraz 119
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Powróć na średniowieczne pole bitew
Chivalry 2 Day One Edition to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, średniowiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, przez deszcze strzał, po oblężenia zamków i wyraźnie więcej. Zapanuj nad ogromnymi polami bitew. Katapulty rozrywają ziemię wokół, gdy ty bierzesz udział w oblężeniach zamków, podpalasz wsie i mordujesz pa skudne chłopstwo w powracającym docenianym poprzez miłośników trybie drużynowego wypełniania celów.

Nowa era walki wręcz
Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem swobodnego łączenia ich w ładne serie, przyspieszając akcję i zezwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania. Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 Day One Edition łączy to, co najkorzystniejsze w FPSach i bijatykach.

parametry GRY:

 • Cross - Play na wszelkich platformach - spore starcia wymagają znacznych pól bitwy. Cross-play pomiędzy wszystkimi sprzętami zaciera granice pomiędzy PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy.
 • olśniewające wrażenia wizualne - ogromna poprawa jakości graficznej i niesamowita atmosfera ulubionych momentów hollywoodzkich filmów akcji osadzonych w przeciętniewieczu. Wszystko to dzięki silnikowi Unreal Engine 4.
 • Niesamowita, średniowieczna skala - zamaszyste lokacje od terenów turniejowych po imponujące oblężenia zamków. Chaos monumentalnych bitew rodem z Gry o Tron.
 • Wybierz styl walki nowy system subklas postaci i największe do tej pory zróżnicowanie. Cztery podstawowe klasy postaci i najróżniejsze subklasy, arsenał unikalnych broni - każda z wieloma wariantami wyglądu, a także świeże akcesoria bojowe, takie jak dzbanki z olejem, barykady, skrzynie z zaopatrzeniem, czy zaostrzone paliki.
 • Rozpętaj piekło - zapanuj nad polem bitwy dzięki przeróżnym maszynom oblężniczym, takim jak balisty, katapulty, trebusze, tarany, mantlety, pułapki, drabiny i inne.
 • Stwórz swego bohatera - zostań bohaterem i wyglądaj jak bohater. Szczegółowy kreator postaci daje dużo możliwości: głowę, odcień skóry, zarost i barwy włosów, niedoskonałości i malowania twarzy, przydomki, herby, hełmy, zbroję, broń i sporo innych.
 • Odgrywanie postaci - więcej opcji głosowych i emotek pozwala wczuć się w postać i odgrywać ją wedle uznania, z nowymi oraz powracającymi aktorami głosowymi. Epicko zakpij z przeciwnika za pomocą nowych, animowanych emotek!
 • Nie poddawaj się - walcz dalej choćby, gdy utną ci kończynę, przewrócą, rozbroją, podpalą, naszpikują strzałami i zniszczą tarczę, zalany krwią i na kolanach. Bandaże, wskrzeszenia i nowy status powalonego pozwoli na pozostanie na polu walki i wspieranie kolegów aż do ostatniej kropli krwi.
 • Pełna swoboda - pola bitwy są pełne przeróżnych przedmiotów, których można użyć. Złap kurę, podpal ją i rzuć; zabij przeciwnika odciętą głową jego kolegi; zaimprowizuj nowy fason walki widłami... Albo pomidorami! Royal Zweihänder, gratisowa, dwuręczna broń. Wspaniały miecz, gdy jesteś otoczony i gotowy, by wejść w szał krwawej chwały.

precyzyjnie przygotowane na Xbox Series X
wyprodukowane, żeby w pełni zastosować możliwości konsoli Xbox Series X, 64-osobowy przeciętniewieczny spektakl w Chivalry 2 działa w nadzwyczajnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę z kunsztownie renderowanymi szczegółami, Ray Tracingiem i innymi stanowczymi ulepszeniami, osiągalnymi na Xbox Series X. Chivalry 2 obsługuje w dodatku aktualizacje pomiędzy generacjami, z poprzedniej do Xbox Series X lub Xbox Series S.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Call of Duty: Black Ops Cold War Xbox One
Call of Duty: Black Ops Cold War Xbox One
Kup teraz 168 299 zł

Oszczędzasz aż 131,34rabat 44 %

szczegóły
Minecraft XONE
Minecraft XONE
Kup teraz 109 209 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Biomutant XONE
Biomutant XONE
Kup teraz 149 250 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 40 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły