Archiwum

Destiny 2 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek akcja
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 79 350,29 zł

Oszczędzasz aż 271,29rabat 77%

OleOle!

29739 opinii

Fabuła: Destiny 2 to gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, będąca rozwinięciem poprzedniczki – wielokrotnie nagradzanej i cieszącej się popularnością na całym świecie gry Destiny. Dzięki niesamowitej, wciągającej historii i nowemu otwarciu dla wszelkich graczy Destiny 2 stanowi szczególnie ciekawą propozycję zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy.

Ludzkość padła ofiarą inwazji Czerwonego Legionu, armii dowodzonej przez bezwzględnego Lorda Ghaula. Ghaul odebrał Strażnikom moc i zmusił tych, którzy przetrwali, do ucieczki. Gracze wyruszą w podróż po naszym Układzie Słonecznym i odkryją solidny arsenał broni, a także świeże, niszczycielskie umiejętności.

Aby pokonać Czerwony Legion i zmierzyć się z Ghaulem, będą musieli zbratać bohaterów ludzkości i wspólnie z nimi stanąć do walki o odzyskanie domu. Najważniejsze atrybuty: - ZUPEŁNIE NOWY PULPIT komfortowe narzędzie pozwalające przechodzić do przygód, utraconych sektorów, nowych wydarzeń publicznych i innych typów rozgrywki.

Gracze mogą wybierać miejsce lądowania, rozpocząć eksplorację i płynnie przechodzić do innych działań w grze. - WYDARZENIA PUBLICZNE unikalne, opcjonalne i zmieniające się intensywności bojowe, do których przemierzający świat gry gracze mogą dołączyć w locie – sami lub nawet z dziewięcioma innymi graczami.

- UTRACONE SEKTORY Rozproszone po świecie gry podziemia opanowane poprzez wrogów; z oryginalnymi bossami strzegącymi skarbów. - PRZYGODY Krótsze misje z własnymi, zamkniętymi scenariuszami pozwalające graczom dowiedzieć się więcej o świecie Destiny 2 i zamieszkujących go postaciach.

- GRY Z PRZEWODNIKIEM Nowa funkcja, dzięki której samotni, niezrzeszeni gracze i klany mogą wspólnie rozgrywać najmocniej wymagające działania w Destiny 2, w tym najazdy, próby i nocne szturmy. - GRAJ W POJEDYNKĘ lub ZE ZNAJOMYMI Kampania fabularna – opowiedziana z filmowym rozmachem historia pozwalająca rozgrywać także przygody, patrole, utracone sektory, zadania i wydarzenia publiczne.

CZTERY świeże NIESAMOWITE ŚWIATY DO ODWIEDZENIA I świeże FUNKCJE: • Europejska Martwa Strefa – największe z dostępnych miejsc akcji, na którego obszarze znajdują się gęste lasy, opuszczone miasto, podziemny kompleks jaskiń i baza wojskowa Czerwonego Legionu.

• Tytan – jeden z księżyców Saturna, na którym komandor Zavala przegrupowuje siły, szykując się do walki z Ghaulem. Na Tytanie nie ma gruntu. Gracze poruszają się po otoczonym oceanem systemie platform z czasów Złotego Wieku.

• Nessus – dziwna i niestabilna planetoida, która została w całości przekształcona przez Weksów. Gracze spotkają tam Cayde-6, zaaferowanego własnymi przygodami, sprawdźą również niezwykłe krajobrazy m.in. Ze ścianami skalnymi, kanionami i grotami Weksów.

• Io – księżyc Jowisza, na którym Ikora Rey poszukuje odpowiedzi. To ostatnie miejsce, które odwiedził Wędrowiec podczas Złotego Wieku. Obecnie jest opanowane przez wrogów. DOŁĄCZ DO ZNAJOMYCH W TRYBACH WSPÓŁPRACY Szturmy – misje dla trzech graczy.

Najazdy – misje dla sześciu graczy z niesamowitymi nagrodami i wyzwaniami. FUNKCJA TWORZENIA KLANÓW Nowy, zintegrowany z grą system, który pozwala znajomym wytwarzać społeczności i grupy kulturowe w Destiny.

Klany są dzisiaj nierozłączną częścią gry, mogą posiadać spersonalizowane banery, zaproszenia oraz system przyznawania nagród i doświadczenia członkom ugrupowań. POTYCZKI Z INNYMI GRACZAMI W TRYBACH RYWALIZACJI Tygiel: rywalizacja czterech na czterech z nowymi trybami gry i mapami: • Odliczanie to nowy tryb rywalizacji, w którym gracze zostają podzieleni na obrońców i atakujących, a po zakończeniu rundy role się odwracają.

Celem jest podłożenie bomby w bazie przeciwnika i bronienie jej aż do eksplozji. Za każdą wygraną rundę przyznawany jest jeden punkt. Wygrywa pierwsza drużyna, która zdobędzie 6 punktów. By wskrzesić członka drużyny, musisz użyć żetonu odrodzenia.

Amunicję do broni ciężkiej dostaje tylko gracz, który ją podniósł. Kluczem do zwycięstwa jest współpraca w ramach drużyny. • Śródmieście to opuszczona dzielnica miasta. Kiedy Czerwony Legion najechał miasto, zupełnie zignorował ten sektor.

Nasi wrogowie uważali bowiem, że nie ma on żadnego znaczenia strategicznego. Lord Shaxx ma takie samo zdanie, dlatego to właśnie tu produkowano arenę Tygla.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Grid (Xbox One)
Grid (Xbox One)
Kup teraz 189 309 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Doom Eternal (Xbox One)
Doom Eternal (Xbox One)
Kup teraz 223,26 359 zł

Oszczędzasz aż 136rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Ace Combat 7 The Skies Unknown (Xbox One)
Ace Combat 7 The Skies Unknown (Xbox One)
Kup teraz 120 238,39 zł

Oszczędzasz aż 118,40rabat 50 %

Neonet.pl szczegóły
Kingdom Come Deliverance (Xbox One)
Kingdom Come Deliverance (Xbox One)
Kup teraz 106 177 zł

Oszczędzasz aż 71,09rabat 40 %

Neonet.pl szczegóły
Sniper Ghost Warrior 3 (Xbox One)
Sniper Ghost Warrior 3 (Xbox One)
Kup teraz 119 193 zł

Oszczędzasz aż 74rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kup teraz 99 199 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 50 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Kup teraz 89 149 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 40 %

Allplay szczegóły
Game of Thrones (Xbox One)
Game of Thrones (Xbox One)
Kup teraz 79 129 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

Allplay szczegóły
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Kup teraz 229 419 zł

Oszczędzasz aż 190rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły