Archiwum

Disneyland Adventures (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 69 100 zł

Oszczędzasz aż 31rabat 31%

Gamefinity - Gry i Konsole

Disneyland_Adventure Xbox Live Disneyland Adventures Poczuj magię Disneylandu jak nigdy wcześniej! Wyrusz w podróż, w trakcie której historie stają się rzeczywistością i spełniają się marzenia — a wszystko to bez wychodzenia z domu!

„Disneyland Adventures” pozwala dzieciom, rodzinom i fanom Disneya w każdym wieku odkryć Disneyland, cieszyć się przygodami związanymi z najróżniejszymi atrakcjami, podjąć się wymagających zadań i bawić się z szanowanymi postaciami z filmów Disneya w zremasterowanej jakości 4K Ultra HD i HDR.

Twórz wspomnienia. Zaproś przyjaciół do wspólnej gry — eksplorujcie światy, w których czas się zatrzymał, ponownie przeżywajcie najwspanialsze wspomnienia i weźcie udział w nowych przygodach w parku Disneyland.

Odkryj Disneyland. Eksploruj wszystkie magiczne światy parku, wchodź w interakcje z postaciami, korzystaj z atrakcji i zbieraj ukryte Myszki Miki, odznaki i mnóstwo innych. Nie zapomnij wstąpić do jednego ze sklepów Disneyland®,nabyć pamiątkę!

Ciesz się 18 kultowymi atrakcjami. Lataj z Piotrusiem Panem i pokonaj Kapitana Haka, szusuj po zapierających dech w piersiach stokach Matterhornu, zatańcz z Szalonym Kapelusznikiem z Alicji w Krainie Czarów i zorganizuj własny pokaz fajerwerków nad Zamkiem Śpiącej Królewny.

Chwytaj nieszablonowe chwile z postaciami Disneya. Zbieraj autografy postaci Disneya, witaj się z nimi i przytulaj się do nich, tańcz z Myszką Miki i podejmuj wyzwania, rozwiązując do 100 zadań przedstawionych poprzez ulubione postacie Disneya.

Nie będziesz się nudził, wchodząc w interakcje z ponad 35 z nich. Zbieraj i odblokowuj. Zbieraj disnejowskie przedmioty, nagrody i osiągnięcia, odkrywając nowe rejony parku i możliwości gry, w tym parady tematyczne i pokazy fajerwerków.

Gra zespołowa na jednym ekranie. Stwórz zespół się z przyjaciółmi albo członkami rodziny i eksplorujcie Park wspólnie! Korzystaj z ich pomocy w skomplikowanych sytuacjach i zbierz jak najwięcej nagród. Gra Disneyland Adventures, zaprojektowana pod kątem zmiany stopnia trudności w zależności od umiejętności, zagwarantuje każdemu niemało radości z rywalizacji.

Gra Disneyland Adventures jest ulepszona dla Xbox One X. Wybieraj gry zoptymalizowane pod kątem najpotężniejszej konsoli na świecie, pozwalające wpełni zastosować jej możliwości.1 otrzymuj dodatkowe gry w abonamencie Xbox Live Gold Xbox Live Gold to Twoje przepustka do świata gier online i rozrywki na najwyższym poziomie.

Co miesiąc czekają na Ciebie uzupełniające gry, zaawansowany tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki w sklepie Xbox Store i sporo więcej! dopełniające GRY NA KONSOLĘ XBOX ONE iXBOX360 wytwornE ZNIŻKI TRYB GRY WIELOOSOBOWEJ kup dzisiaj Disneyland Adventures Przeżywaj przygody w Disneylandzie w rozdzielczości 4K Ultra HD i HDR1 Ciesz się 18 kultowymi atrakcjami Chwytaj nieszablonowe chwile z 35 postaciami Disneya Zmierz się ze 100 niełatwymi wyzwaniami Gra zespołowa na jednym ekranie Gra w polskiej wersji językowej – napisy Adnotacje 1Rozdzielczość 4K Ultra HD jest dostępna wyłącznie na konsoli Xbox One X.

Wersja przedpremierowa gry; daty premiery gry, przystępność, zawartość ifunkcje mogą ulec zmianie.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
XCOM 2 (Xbox One)
XCOM 2 (Xbox One)
Kup teraz 219 359 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Assassin's Creed Valhalla (Xbox One)
Assassin's Creed Valhalla (Xbox One)
Kup teraz 239 339 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 29 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Jurassic World Evolution (Xbox One)
Jurassic World Evolution (Xbox One)
Kup teraz 109 178 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 39 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kup teraz 100 188 zł

Oszczędzasz aż 88,01rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 168 235 zł

Oszczędzasz aż 67rabat 28 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Project Cars (Xbox One)
Project Cars (Xbox One)
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Mafia 3 (Xbox One)
Mafia 3 (Xbox One)
Kup teraz 180 319 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Strange Brigade (Xbox One)
Strange Brigade (Xbox One)
Kup teraz 89 170 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 48 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
NBA 2K18 (Xbox One)
NBA 2K18 (Xbox One)
Kup teraz 173 319 zł

Oszczędzasz aż 146,03rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły