Archiwum

Fallout 76 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 119 319 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 63%

MediaMarkt.pl

11835 opinii

Fallout 76 Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiają Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj z innymi albo nie.

Otrzymasz największy i najistotniej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spomiędzy najwspanialszych i najistotniej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki.

Graj w pojedynkę albo z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, kreując i pokonując największe zagrożenia pustkowi. GŁÓWNE elementy GRY: Oto wychodzisz! Tryb wieloosobowy zawita w końcu do niesamowitego, otwartego świata gier RPG spod znaku Bethesda Game Studios.

Stwórz postać przy pomocy systemu S.P.E.C.J.A.Ł. I ruszaj swoją drogą na nowych i nieokiełznanych pustkowiach, odwiedzając setki przeróżnych miejsc. Czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi – czeka cię nowa, nieszablonowa przygoda w świecie Fallouta.

Zjawiskowy świat! w całości nowa szata graficzna, oświetlenie i technika tworzenia krajobrazu tchną życie w sześć przeróżnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar wiąże się z innymi niebezpieczeństwami, a także innymi nagrodami.

Postnuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak przepiękna! Nowy amerykański sen! Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu mobilnej Produkcji (C.A.M.P.),kreować i wytwarzać w dowolnym miejscu świata gry.

C.A.M.P. Da ci tak szczególnie niezbędne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz choćby otworzyć sklep, by handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. Potęga atomu!

Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu przenośnej Produkcji (C.A.M.P.),generować i wytwarzać w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. Da ci tak wyjątkowo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo.

Możesz choćby otworzyć sklep, żeby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. BezpłatnE AKTUALIZACJE DO GRY FALLOUT 76 ZAPLANOWANE NA ROK 2019 Dzikie Appalachy - Premiera: wiosna 2019 r.

(już przystępne) Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najszczególniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Dzikich Appalachach - kolekcji nowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, które pojawiać się będą poprzez kilka tygodni, począwszy od 12 marca.

Dzikie Appalachy zawierają: · świeże zadania: Straszna strzyża! - Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej linii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.

· nowe zadania: zawsze wzwyż - Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o le...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Sonic Forces (Xbox One)
Sonic Forces (Xbox One)
Kup teraz 100 172 zł

Oszczędzasz aż 72,01rabat 42 %

ELECTRO.pl

73368 opinii

szczegóły
Far Cry New Dawn (Xbox One)
Far Cry New Dawn (Xbox One)
Kup teraz 89 159 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 44 %

Media Expert

4906 opinii

szczegóły
Call of Duty WWII (Xbox One)
Call of Duty WWII (Xbox One)
Kup teraz 149 260 zł

Oszczędzasz aż 111rabat 43 %

Proshop

266 opinii

szczegóły
Call Of Duty Modern Warfare Remastered (Xbox One)
Call Of Duty Modern Warfare Remastered (Xbox One)
Kup teraz 116 195,35 zł

Oszczędzasz aż 79,35rabat 41 %

Proshop

266 opinii

szczegóły
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Mortal Kombat XL (Xbox One)
Kup teraz 102 169 zł

Oszczędzasz aż 67rabat 40 %

Proshop

266 opinii

szczegóły
Dragon Ball FighterZ (Xbox One)
Dragon Ball FighterZ (Xbox One)
Kup teraz 145 286 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 49 %

Proshop

266 opinii

szczegóły
Steep (Xbox One)
Steep (Xbox One)
Kup teraz 65 130 zł

Oszczędzasz aż 65rabat 50 %

Media Expert

4906 opinii

szczegóły
LEGO Iniemamocni (Xbox One)
LEGO Iniemamocni (Xbox One)
Kup teraz 99 159 zł

Oszczędzasz aż 60,01rabat 38 %

Sferis.pl

2911 opinii

szczegóły
Fallout 4 (Xbox One)
Fallout 4 (Xbox One)
Kup teraz 69 116 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 41 %

OleOle!

29407 opinii

szczegóły