Archiwum

FIFA 19 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek sportowa
  • PEGI (wiek gracza) 3+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 85 419 zł

Oszczędzasz aż 334,01rabat 80%

PlayerGames.pl

49 opinii

Gra EA SPORTS FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, żeby zapewnić profesjonalne wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. W dodatku gromadzi prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające pokaźniejszą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie Droga do sławy: Mistrzowie, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.

Od taktyki po każdy kontakt z piłką dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system aktywnego prowadzenia piłki lepsze panowanie nad futbolówką. Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu podczas meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej dynamiczną i w większym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach zwiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę. Z kolei zmiany w technologii Real Player Motion pozwalają jeszcze skrupulatniej odwzorować osobowość piłkarzy dzięki realistycznym animacjom.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje lepsze panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do użycia nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a także nowe animacje sztuczek technicznych takich jak charakterystyczny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie efektownie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu najróżniejszych planów na mecz, które później może zastosować w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka gromadzi oddzielne ustawienia formacji, nastawienia, a także ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki czemu można łatwo się przystosować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: teraz o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w obszerniejszym stopniu decydowały szybkość reakcji gracza i właściwości piłkarzy. Dzięki większej inteligencji i udoskonalonemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym typu uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie dokładnego wykończenia, dzięki temu teraz to od gracza zależy, jak prawidłowo zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie zwiększy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie zwiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, dokładną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał jednostkowy rys najlepszym piłkarzom i dał graczom większą kontrolę nad zachowaniem zawodników, teraz jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Ulepszone animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark zwiększają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają typowy fason gry największych boiskowych sław.EAN: 5030931122798
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 5030931122798
Data premiery: 2018-09-28
Platforma: Xbox One
Gatunek: Piłka nożna
Wersja językowa: Polska
Tryby gry: Sieć lokalna
ilość graczy: ilość graczy online: 1-22 liczba graczy offline: 1-4
Nośnik: Blu-ray
oczekiwania sprzętowe: Xbox One

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
F1 2019 (Xbox One)
F1 2019 (Xbox One)
Kup teraz 199 350 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 43 %

Media Expert

5127 opinii

szczegóły
Darksiders 3 (Xbox One)
Darksiders 3 (Xbox One)
Kup teraz 140 249 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 44 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Just Dance 2019 (Xbox One)
Just Dance 2019 (Xbox One)
Kup teraz 99,42 190 zł

Oszczędzasz aż 90,48rabat 48 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
LEGO DC Super Villains (Xbox One)
LEGO DC Super Villains (Xbox One)
Kup teraz 109 180 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 39 %

Media Expert

5127 opinii

szczegóły
Divinity Orginal Sin 2 (Xbox One)
Divinity Orginal Sin 2 (Xbox One)
Kup teraz 145 240 zł

Oszczędzasz aż 95rabat 40 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Burnout Paradise HD Remaster (Xbox One)
Burnout Paradise HD Remaster (Xbox One)
Kup teraz 74 139 zł

Oszczędzasz aż 65,01rabat 47 %

ELECTRO.pl

73543 opinii

szczegóły
Vampyr (Xbox One)
Vampyr (Xbox One)
Kup teraz 138,14 239 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 42 %

Media Expert

5127 opinii

szczegóły
Dragon Ball Xenoverse 2 (Xbox One)
Dragon Ball Xenoverse 2 (Xbox One)
Kup teraz 219 409 zł

Oszczędzasz aż 190rabat 46 %

PlayerGames.pl

49 opinii

szczegóły
Mirror's Edge Catalyst (Xbox One)
Mirror's Edge Catalyst (Xbox One)
Kup teraz 59 109 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 46 %

PlayerGames.pl

49 opinii

szczegóły