Archiwum

FIFA 19 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek sportowa
  • PEGI (wiek gracza) 3+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 45 299 zł

Oszczędzasz aż 254,01rabat 85%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, żeby zapewnić profesjonalne wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. W dodatku gromadzi prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające pokaźniejszą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie.

Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”, nowy sposób rozgrywki w popularnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości.

Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

Najważniejsze turnieje klubowe - UEFA Champions League, Europa League i Super Cup - są dostępne w grze FIFA 19 w rozmaitych trybach z oficjalnym zestawem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Tryby gry: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup ożywają w grze EA SPORTS FIFA 19 w różnorodnych trybach. Niezależnie od tego, jak lubisz grać, w grze FIFA 19 możesz zakosztować piłki klubowej w najkorzystniejszym wydaniu - od walki o puchar w trybie Droga do sławy: Mistrzowie poprzez regularne aktualizacje w FIFA 19 Ultimate Team i realistyczną integrację rozgrywek z trybami szybki mecz i kariery po zupełnie nowy samodzielny tryb Champions League.

Tryb Champions League:
Zakosztuj emocji towarzyszących rozgrywkom UEFA Champions League od fazy grupowej po obfity finał. Możesz również rozegrać własną wersję turnieju i dodać do niego dowolny dostępny w grze europejski klub.

Rozbudowany komentarz: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali niemało nowych kwestii, aby mecze w UEFA Champions League, Europa League i Super Cup miały oprawę godną tych rozgrywek.

Oficjalny zestaw UEFA: Dzięki oficjalnemu pakietowi transmisyjnemu, naszywkom na koszulki, piłkom meczowym i popularnym pucharom UEFA Champions League, Europa League i Super Cup każdy gracz poczuje się jak podczas transmisji prawdziwego meczu.ROZGRYWKA

Od taktyki po każdy kontakt z piłką - dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz ma kontrolę nad każdym aspektem meczu.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje udoskonalone panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do zastosowania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja i nowe animacje sztuczek technologicznych takich jak charakterystyczny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie atrakcyjnie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu różnych planów na mecz, które później może użyć w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka posiada oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki temu można łatwo się przypasować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: dzisiaj o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w obszerniejszym stopniu decydowały szybkość reakcji gracza i cechy piłkarzy. Dzięki większej inteligencji i ulepszonemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym rodzaju uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie precyzyjnego wykończenia, dzięki czemu dzisiaj to od gracza zależy, jak dobrze zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie powiększy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie zwiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, dokładną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał jednostkowy rys najkorzystniejszym piłkarzom i dał graczom obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem zawodników, dzisiaj jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Lepsze animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark rozszerzają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają typowy fason gry największych boiskowych sław.DROGA DO SŁAWY: MISTRZOWIE

Trzecia odsłona trybu fabularnego „Droga do sławy” posiada dramatyczny finał opowieści o Aleksie Hunterze. Tylko w grze FIFA 19 na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Młody Anglik spróbuje zrealizować swoje marzenia i powalczy o chwałę w UEFA Champions League.FIFA 19 ULTIMATE TEAM (FUT)
Zbuduj zespół swych marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w linii FIFA. Najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe - UEFA Champions League i Europa League - ożywają w FIFA 19 Ultimate Team dzięki regularnie aktualizowanej zawartości.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Zoo Tycoon (Xbox One)
Zoo Tycoon (Xbox One)
Kup teraz 80 150 zł

Oszczędzasz aż 70,09rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Rush Przygoda ze studiem Disney Pixar (Xbox One)
Rush Przygoda ze studiem Disney Pixar (Xbox One)
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Kup teraz 180 349 zł

Oszczędzasz aż 169,01rabat 48 %

Neonet.pl szczegóły
Super Lucky's Tale (Xbox One)
Super Lucky's Tale (Xbox One)
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40,09rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
DCL The Game (Xbox One)
DCL The Game (Xbox One)
Kup teraz 89 159 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 44 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Far Cry 5 (Xbox One)
Far Cry 5 (Xbox One)
Kup teraz 69 119 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Sonic Forces (Xbox One)
Sonic Forces (Xbox One)
Kup teraz 118 180 zł

Oszczędzasz aż 62rabat 34 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Bee Simulator (Xbox One)
Bee Simulator (Xbox One)
Kup teraz 100 167 zł

Oszczędzasz aż 67,01rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Grid (Xbox One)
Grid (Xbox One)
Kup teraz 190 331 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 43 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły