Archiwum

Gods & Monsters (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 249
RTV EURO AGD

37910 opinii

Zamów przed premierą i odbierz uzupełniające zadanie – Opowieść o ogniu i błyskawicach – odkryj historię Heliosa i Faetona!

Immortals Fenyx Rising™ ożywia perfekcyjną mitologiczną przygodę. Wciel się w Fenyxa, nowego skrzydlatego bohatera, który musi ocalić greckich bogów i ich dom od mrocznej klątwy. Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najbardziej zabójczego tytana w greckiej mitologii, podczas epickiej i nieśmiertelnej walki.

Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów.

Immortals Fenyx Rising to świeże spojrzenie na gatunek akcji i przygody w otwartym świecie. Gra zawiera dynamiczną akcję, walkę i historie, inspirowane grecką mitologią. Poruszaj się bez przeszkód po pięknie stylizowanym świecie i korzystaj z niesamowitych zdolności, przekazanych ci przez bogów, aby walczyć z budzącymi grozę potworami z mitologii. Zdradliwe próby, heroiczne czyny, a choćby kraina umarłych czekają na popis twojej odwagi. Poznaj opowieść o bogach i potworach. Zostań legendą, jaka jest ci pisana.

cechy gry

  • KORZYSTAJ Z MOCY BOGÓW Bogowie Olimpu pobłogosławili ci i wręczyli dary: skrzydła Dedala, miecz Achillesa, łuk Odyseusza i nie tylko. Masz również do dyspozycji legendarne moce, które pomogą ci zmienić wyniki twoich starć. Użyj ich, żeby walczyć z mitycznymi potworami, rozwiązywać starożytne łamigłówki i odkrywać ogromny otwarty świat.

  • ZMIERZ SIĘ Z MITYCZNYMI WROGAMI Stań oko w oko z takimi legendarnymi bestiami jak Cyklop, Meduza czy Minotaur, i walcz z plugawymi wersjami bohaterów, na przykład z Achillesem. Walcz z nimi podczas dynamicznych starć w powietrzu i wręcz. Łącz przyznane ci przez bogów zdolności i uzbrojenie.

  • ODKRYJ STYLIZOWANY OTWARTY ŚWIAT Poznaj efektownie renderowany i tętniący życiem świat fantasy. Przemierzaj, wspinaj się, a choćby lataj nad siedmioma niepowtarzalnymi regionami, inspirowanymi zróżnicowanymi bóstwami.
  • PRZETRWAJ BOHATERSKIE PRÓBY Użyj sprytu i zdolności specjalnych, by rozwiązać łamigłówki i dostać się do skarbców. Weź także udział w strategicznych starciach z bossami,zwiększyć swoją moc i ulepszyć umiejętności.

  • NAPISZ WŁASNĄ LEGENDĘ Zmodyfikuj wygląd swojej postaci i odkryj nowe pancerze i wyposażenie, inspirowane grecką mitologią. Zbieraj materiały w całym świecie i tworzyj potężne przedmioty oraz poprawiaj wyposażenie, podczas drogi ku wypełnieniu własnego przeznaczenia.

Podobne oferty - 7 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Forza Horizon 4 (Xbox One)
Forza Horizon 4 (Xbox One)
Kup teraz 139 269 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
NBA 2K20 (Xbox One)
NBA 2K20 (Xbox One)
Kup teraz 138 252,11 zł

Oszczędzasz aż 114,11rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Tom Clancy's The Division 2 (Xbox One)
Tom Clancy's The Division 2 (Xbox One)
Kup teraz 70 118 zł

Oszczędzasz aż 48,20rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Space Hulk Tactics (Xbox One)
Space Hulk Tactics (Xbox One)
Kup teraz 60 119 zł

Oszczędzasz aż 59,30rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Need For Speed (Xbox One)
Need For Speed (Xbox One)
Kup teraz 75 149 zł

Oszczędzasz aż 74,10rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
SnowRunner (Xbox One)
SnowRunner (Xbox One)
Kup teraz 120 239 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 439 zł

Oszczędzasz aż 190rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły