Archiwum

Gra XBOX ONE Battlefield V

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek strzelanina
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 160 299 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 46%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Wojna na Pacyfiku Od 31 października dostępna nowa zawartość gry: Rozdział V – Wojna na Pacyfiku. Bierz udział w operacjach morsko-lądowych i prowadź wojnę totalną jako żołnierz amerykańskiej armii, próbującej przełamać niezachwianą japońską obronę.

Bierz udział w walkach na znanych polach bitwy, takich jak „Sztorm na Pacyfiku" oraz dwóch odświeżonych klasykach: „Iwo Jima" i, już od grudnia, „Wake Island". Na Rozdział V składają się: - świeże mapy: „Iwo Jima", „Sztorm na Pacyfiku" oraz, już od grudnia, „Wake Island".

- nowe frakcje: USA i Japonia. - Nowa broń, m.in. M1 Garand oraz M1919A6. - świeże pojazdy, a wśród nich czołg M4 Sherman i samolot F4U Corsair. - Nowa broń stacjonarna. - świeże gadżety, takie jak katana i miotacz ognia.

- nowe nagrody za rozdział, takie jak broń, zestawy żołnierzy, skórki broni i broń do walki wręcz. II wojna światowa w nowej odsłonie Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V – seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową.

Dużo trybów gry Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne obfite Operacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, albo poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych.

Walcząc w niesamowitych, zaskakujących miejscach na całym świecie, możesz radować się największą i najbardziej wciągającą grą z linii Battlefield. 64-osobowe starcia online Poprowadź swoją kompanię w starciach wieloosobowych z nowymi elementami, jak rozbudowany tryb obszerne Operacje.

Graj w konwencjonalnych trybach, takich jak Podbój, lub połącz siły ze znajomymi w trybie współpracy – Siły Połączone. Rozbudowana fizyka gry najszczególniej progresywny silnik fizyczny w serii Battlefield – przemierzaj pole bitwy, wykorzystując świeże ruchy żołnierza, fortyfikacje i ruchome narzędzia zniszczenia.

Wciągająca fabuła Poznaj nieopowiedziane opowieści wojenne – dramatyczne wydarzenia rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych. Szusuj po ośnieżonych stokach gór Norwegii, sabotując produkcję materiałów do budowy bomb atomowych.

Ruszaj na front w szeregach francuskich wojsk kolonialnych. Wraz z grupą dywersantów przeniknij za linie wroga w Afryce Północnej, aby niszczyć zaplecze przeciwnika i siać chaos. Teatry wojny Wyrusz na przygodę, w trakcie której nowa zawartość przeniesie Ciebie wraz z kompanią do miejsc, gdzie czekają nowe pola walki i warianty broni....

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Gra Xbox One Far Cry 6 Złota Edycja
Gra Xbox One Far Cry 6 Złota Edycja
Kup teraz 224,26 399 zł

Oszczędzasz aż 175rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Call of Duty: Black Ops Cold War Xbox One
Call of Duty: Black Ops Cold War Xbox One
Kup teraz 159 299 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 47 %

fotosoft.pl

87 opinii

szczegóły
Biomutant XONE
Biomutant XONE
Kup teraz 149 250 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 40 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Sims 4 PL XOne + BONUS!
The Sims 4 PL XOne + BONUS!
Kup teraz 80 170 zł

Oszczędzasz aż 90,09rabat 53 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły