Archiwum

Minecraft XONE

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek akcja
  • PEGI (wiek gracza) 7+
  • Tryb multiplayer tak
  • Wersja językowa angielska
Oferta tymczasowo niedostępna

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj solidne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej za pomocą darmowych aktualizacji, niesamowitych map wytworzonych poprzez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko! Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu przenośnym czy z systemem Windows 10 albo dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta seria gromadzi podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, pakiet startowy DLC, a także komplet DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.
Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.

Eksploruj z przyjaciółmi
Graj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 albo konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie oraz online.

Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live Gold
Granie na Xbox One jest ulepszone z kontem Xbox Live Gold. Dołącz do największej społeczności graczy w najbardziej progresywnej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 darmowych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3

*Możliwość gry na różnych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, urządzeń przenośnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One oraz platform VR. Wkrótce także na Apple TV, a także Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.

Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).
Oferta bezpłatnych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold. Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane gratisowe gry. Obowiązują ograniczenia. Zaoszczędzoną kwotę podano na podstawie ceny detalicznej gry. Wymogi i przystępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
UFC (XONE)
UFC (XONE)
Kup teraz 110
Avans.pl szczegóły