Archiwum

Need for Speed Heat + steelbook Xbox One

  • Kategoria gra Xbox One
Oferta tymczasowo niedostępna
PRZEKROCZ WSZELKIE GRANICE

W Need for Speed Heat prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. Za dnia bierz udział w Speedhunter Showdown, linii legalnych zawodów, w których możesz zarobić środki na modyfikowanie swojej floty samochodów. Kiedy twoja fura będzie już wyśmienicie dopieszczona, podkręć tempo w nocy. Wkrocz do świata nielegalnych wyścigów ulicznych ze swoją zgraną ekipą, lecz uważaj – nieuczciwi gliniarze już czekają. Wykorzystuj okazje, pokonuj przeciwników,rozszerzać swoją reputację i ryzykuj wszystko dla podziemnej chwały.


UCIEKNIJ PRZED OBŁAWĄ

Gliniarze w Palm City bezustannie wypatrują piratów drogowych. Za dnia grają zgodnie z przepisami. W nocy nieuczciwi gliniarze sięgną po wszelkie osiągalne środki (od wyłączników po helikoptery), aby cię zatrzymać.

W DZIEŃ

Musisz się wyjątkowo postarać, żeby zaleźć za skórę gliniarzom patrolującym Palm City za dnia. Podchodzą do pracy bardziej profesjonalnie i wykazują się większą samokontrolą, ale jeśli przesadzisz, to wezmą się za ciebie na poważnie.

W NOCY

Gdy się ściemni, do gry wkracza nieuczciwy oddział specjalny. Dowodzony przez Mercera, poluje na ciebie i twoją furę. Gdy zachodzi słońce, nie musisz się bardzo starać, żeby sytuacja się zaogniła.


POZIOM OBŁAWY

Twój poziom Obławy rośnie, kiedy łamiesz prawo. W miarę jego wzrostu gliniarze będą starać się coraz bardziej żeby cię zatrzymać. Gdy posuniesz się za daleko, nie cofną się przed niczym. Przyczaj się w kryjówce albo w garażu, żeby zdeponować punkty reputacji i zniżyć poziom Obławy – lecz pamiętaj, aby najpierw zgubić ogon.

UTRATA wszelkiego

Policja będzie próbowała cię spowolnić i zatrzymać, a jeśli jej się uda, zostaniesz aresztowany i potrzebne będzie zapłacenie kary. W dodatku stracisz większość punktów reputacji zyskanych tej nocy. Twój samochód nie jest niezniszczalny i jeśli nie uda ci się dotrzeć do stacji benzynowej lub twojego garażu, czeka cię wizyta na złomowisku.

UCIECZKA PRZED GLINAMI

By uciec policji Palm City, trzeba wykazać się sprytem i umiejętnościami. Prędki skręt w stosownej chwili może sprawić, że gliniarze pojadą w złą stronę, a ty zyskasz szansę na ucieczkę. Zgub wszystkich goniących cię gliniarzy, a będziesz wolny. W ciągu dnia ucieczka oznacza, że twój poziom Obławy spadnie do zera i nie będziesz najszczególniej poszukiwaną osobą w Palm City – w nocy musisz dotrzeć do garażu lub kryjówki, gdzie skategoryzowane punkty Obławy zamienią się w mnożnik do zdobytej reputacji.


MODYFIKACJA SAMOCHODU

Od jaskrawych odcieni przez wyścigowe pasy po sporo opcji poprawy osiągów – odszukasz tu wszystko, czego trzeba, by podrasować i przerobić auto stosownie do swego stylu jazdy.


Personalizacja auta w Need for Speed™ Heat

Poznaj nowe funkcje tworzenia auta swych marzeń.

Praca za dnia i ryzykowanie wszelkiego nocą w Need for Speed™ Heat wymagają od kierowcy niezwykłych umiejętności. Wymagają również zbudowania wspaniałej, wysokooktanowej, bezusterkowej ulicznej maszyny wyścigowej. Na szczęście dzisiaj masz więcej możliwości personalizacji, niż kiedykolwiek. Dopracuj swoje wymarzone auto tak, aby pasowało do twojego stylu.

Zajrzyjmy pod maskę niektórych spomiędzy nowych funkcji, które trzeba opanować, aby rządzić na ulicach Palm City.


Wybierz swój pakiet

Każdy kierowca ma inne umiejętności, fason i preferencje związane z tuningiem swego auta. Dzisiaj masz więcej opcji personalizowania samochodu dokładnie tak, jak pragniesz.

Chcesz przygotować brykę na zawody w drifcie? Twoje cztery kółka muszą trzymać się śliskiej drogi w ostrych zakrętach? A może zamierzasz po prostu stworzyć najszybszy samochód, jaki widziały ulice Palm City? W Need for Speed Heat możesz dopasować sposób prowadzenia każdego pojazdu zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Od wysokiej przyczepności poprzez drift po jazdę terenową. Decyzja należy do ciebie. Dajemy ci możliwość wyboru skrupulatnie takiego zestawu, jaki chcesz.


Wymień silnik i daj autu zastrzyk mocy

Od chwili, w której odszukasz się w garażu, czekają na ciebie tony części do tworzenia i modyfikacji superwydajnego auta. Możesz też, po raz pierwszy w kolekcji Need for Speed, wymieniać silniki, żeby dać maksymalną moc niemal każdemu samochodowi dostępnemu w grze. Wymieniając silnik, możesz zmienić swoje skołatane, ukochane i posiadające słabe osiągi auto w potężną maszynę rządzącą ulicami.


Nocne wyścigi oznaczają ryzyko

Wygrywanie w Need for Speed™ Heat może pozwolić ci zdobyć nowy sprzęt równocześnie w ciągu dnia, jak i w nocy. Udoskonalone nagrody dostaniesz jednak po zachodzie słońca. Pamiętaj tylko, że nocne wyścigi oznaczają ryzyko. Jak szerokie? Ujmijmy to tak: możesz z łatwością wszystko stracić, jeśli nie przetrwasz do brzasku. Podczas niektórych nocnych wydarzeń możesz nawet wygrać wyjątkowe, wysokiej jakości części do twojego auta – musisz jednak dojechać z nimi do garażu, bo gliny ci je zabiorą, jeśli cię dopadną!

Poza obszerniejszymi nagrodami nocą możesz zdobyć cenną premię do Obławy, uderzając w auta gliniarzy, uciekając im i wygrywając wyścigi.


Brzmi jak zwycięstwo

Nie ma nic jednakowo satysfakcjonującego, jak zostawienie przeciwników w tyle, rycząc im wydechem prosto w uszy.

W Need for Speed™ Heat dźwięk twojej rury wydechowej zmienia się w zależności od silnika i systemu wydechu. Możesz ponadto, po raz pierwszy w serii Need for Speed, przystosować system wydechu, aby osiągnąć wyjątkowy dźwięk.

Niezależnie od tego, czy zmieciesz rywali – i zbuntowane gliny – wysokim jękiem, czy potężnym rykiem, upewnij się, iż długo nie zapomną odgłosów twojej bryki.


Więcej sposobów na wyrażenie siebie

Jasne, musisz posiadać superszybkie auto, lecz musisz również świetnie wyglądać. Na szczęście możesz spersonalizować wygląd swojego samochodu przy pomocy ogromnej ilości rodzajów lakieru i wykończeń, w tym kompozycji, jakie nigdy wcześniej nie pojawiły się w serii Need for Speed.

Płatki metalu. Gradient. Włókno węglowe. Opalizujące materiały. Lśniące, satynowe i matowe wykończenia. Hej, chyba chcesz wyglądać należycie, zdobywając reputację na nocnym, neonowym placu zabaw.


Personalizacja postaci

Kolejną nowością w linii Need for Speed jest możliwość dopasowania własnej postaci. Kiedy już dopieścisz swoją brykę do perfekcji, możesz stworzyć postać, która odpowiada twojemu nastrojowi, stylowi i wyglądowi twojego auta.

Stwórz awatara, którego nikt nie zapomni, zdobywając sławę w raju ulicznych wyścigów – Palm City.


Opis i zdjęcia ze strony https://www.ea.com/

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut