Archiwum

Playerunknown's Battlegrounds (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek akcja
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Wersja językowa angielska
Kup teraz 80 118 zł

Oszczędzasz aż 38,01rabat 32%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: cyfrowy


Playerunknown's Battlegrounds – sieciowy FPS, opracowany poprzez PUBG Corporation, oferujący jeden podstawowy tryb rozgrywki o nazwie Battle Royale.
W praktyce sprowadza się on do sytuacji, w której zawodnicy rywalizują ze sobą na rozległym, lecz zamkniętym terenie i walczą tak długo, aż z potyczek wyłoni się ostateczny zwycięzca.
Formuła przyjęta przez programistów PUBG przypomina rozwiązanie „last man standing", znane z klasycznych FPS-ów, jednak Playerunknown's Battlegrounds proponuje istotnie bogate możliwości eliminacji przeciwników. Jest to realne nie tylko dzięki znacznemu arsenałowi rozmaitych broni,jeszcze możliwości zastawiania pułapek i użycia cennych przedmiotów, które pozostały poukrywane w rozmaitych zakamarkach map.
Do dyspozycji są także liczne pojazdy, które ułatwiają przemieszczanie się po rozległych obszarach. Utrudnieniem, raczej nieprzeciętnym w konkurencyjnych produkcjach, jest obniżający się w miarę upływu czasu obszar gry, co powoduje, iż z każdą minutą rywali jest mniej, lecz rozgrywka utrzymuje energiczny charakter, ponieważ rywale nie muszą szukać się w licznych kryjówkach, rozsianych na szczególnie sporym terenie.

Playerunknown's Battlegrounds oferuje widok pierwszo- albo trzecioosobowy, dzięki czemu każdy uczestnik rozgrywki może wybrać rozwiązanie, które najistotniej mu odpowiada i które uważa za najskuteczniejsze. Mechanika rozgrywki, a także krystaliczny interfejs nie pozostawiają niemało do życzenia, a posiadacze najnowszych konsol Microsoftu mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami oferowanymi poprzez urządzenia ósmej generacji.

Ponieważ gra pozostała tworzona z myślą o Xbox One, wykorzystuje wszystkie funkcje oferowane poprzez najnowszą konsolę Microsoftu.

Nasycona detalami, realistyczna szata graficzna, dostępna jest w rozdzielczości FullHD (1920x1080 pikseli), a obraz wyświetlany jest z niezmienną płynnością na poziomie 60 fps.

Choć istotą Playerunknown's Battlegrounds jest dynamiczna rozgrywka i zabójcza wydajność w walce, każdy jej uczestnik oprócz wysokiego poziomu grywalności może radować się grafiką na najwyższym poziomie, a spora liczba detali przekłada się na skuteczność operowania bronią.

Programiści PUBG Corporation zdecydowali się na wykorzystanie silnika graficznego Unreal Engine 4 autorstwa Epic Games, działającego na wszystkich platformach sprzętowych obecnych na rynku i cechującego się sprawnością, a także sprężystością.
Pierwsza aktualizacja Playerunknown's Battlegrounds przynosi także dopełniające poprawki związane z optymalizacją działania gry.
Unreal Engine był dotychczas stosowany w toku produkcji gier o wyjątkowo przeróżnym charakterze, wielokrotnie dowodził swojej wartości, a tytuły działające w oparciu o jego architekturę często odnosiły ogromny komercyjny sukces.

Playerunknown's Battlegrounds ma wszystkie parametry potrzebne, żeby powtórzyć rynkowy sukces innych FPS-ów wykorzystujących Unreal Engine i na długo stać się ulubionym sieciowym FPS-em wielu entuzjastów gatunku.

Playerunknown's Battlegrounds nie posiada ograniczeń dotyczących wieku graczy.

Najważniejsze cechy:
- sieciowy FPS w trybie Battle Royale – zwycięża ostatni gracz pozostały przy życiu,
- rozbudowane mapy, możliwość prowadzenia walki za pomocą broni oraz przez zastawianie pułapek,
- obszar gry obniżający się w miarę upływu czasu i coraz mniej licznej grupy walczących – nowatorskie rozwiązanie, nieprzeciętne w konkurencyjnych produkcjach,
- progresywna szata graficzna w jakości FullHD, obraz wyświetlany z niezmienną płynnością 60 fps,
- realistyczna mechanika dzięki Unreal Engine 4 – uniwersalnemu silnikowi graficznemu, działającemu na wszystkich platformach sprzętowych funkcjonujących na rynku,
- sporo godzin sieciowych walk podnoszących poziom adrenaliny, zmuszających do gry ofensywnej, myślenia strategicznego i inwencji w zastawianiu pułapek.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Tom Clancy's The Division 2 (Xbox One)
Tom Clancy's The Division 2 (Xbox One)
Kup teraz 70 118 zł

Oszczędzasz aż 48,20rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Wasteland 3 (Xbox One)
Wasteland 3 (Xbox One)
Kup teraz 129 239 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Destroy All Humans! (Xbox One)
Destroy All Humans! (Xbox One)
Kup teraz 80 149 zł

Oszczędzasz aż 69,10rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Immortals Fenyx Rising (Xbox One)
Immortals Fenyx Rising (Xbox One)
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SnowRunner (Xbox One)
SnowRunner (Xbox One)
Kup teraz 120 239 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Need For Speed (Xbox One)
Need For Speed (Xbox One)
Kup teraz 75 149 zł

Oszczędzasz aż 74,10rabat 50 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Space Hulk Tactics (Xbox One)
Space Hulk Tactics (Xbox One)
Kup teraz 60 119 zł

Oszczędzasz aż 59,30rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 429 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 42 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły