Archiwum

Project Cars (Xbox One)

 • Kategoria gra Xbox One
 • Gatunek wyścigi
 • PEGI (wiek gracza) 3+
 • Tryb multiplayer tak
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 249
RTV EURO AGD

37910 opinii

Zamów dzisiaj grę Project CARS 3 i zgarnij dodatek pakiet Zapłonowy!
Dzięki niemu otrzymasz zestaw składników do modyfikacji, który pozwoli ci spersonalizować jednocześnie swoich wyścigowych bohaterów, jak i samochody marzeń.

pakiet Zapłonowy zawiera:

 • 10 oryginalnych malowań samochodu
 • 20 naklejek
 • 2 ozdabiające wzory
 • 2 modele felg
 • 2 modele opon
 • 4 tablice rejestracyjne
 • 4 numery wyścigowe
 • 2 nowe postacie (męska i kobieca) z przeróżnymi strojami i wzorami kasków

Twoja niezwykła przygoda wkrótce się zapoczątkuje: od okazyjnego, weekendowego zawodnika wyścigów aż po rajdową legendę w Project CARS 3, w którym wyszuka się ponad 200 pojazdów drogowych, a także wyścigowych od największych, światowych marek, ponad 140 torów wyścigowych, a także cztery pory roku, umożliwiające jazdę we wszystkich osiągalnych warunkach pogodowych.

Wraz ze wszystkimi emocjami, podekscytowaniem i zabawą, którymi emanuje tętniący życiem świat wyścigów samochodowych, będący podstawą w grach z serii Project CARS, Project CARS 3 zaoferuje sporo nowych i ekscytujących funkcji rozgrywki, które zwiększą zabawę z gry, jak i ułatwią graczom, którzy nie mieli jeszcze styczności z serią, dołączyć do rozgrywki.

Nowością w kolejnej odsłonie tej bestsellerowej linii jest stanowczo wciągający i wymagający tryb kariery, w którym gracze po raz pierwszy otrzymają swój własny garaż luksusowych pojazdów. Kierowcy będą musieli ścigać się naprawdę wytrwale, by następnie móc udoskonalać swoje samochody przy pomocy wielu rozmaitych części, realistycznie wpływających na sterowność i moc pojazdu. A wszystko po to, aby utorować sobie drogę na sam szczyt tego niezwykłego, wyścigowego świata.

Nowością w serii jest również różnorodność opcji modyfikacji części pojazdów, takich jak koła, opony, felgi i inne, jak i ponadto opcje personalizacji postaci, aby gracze mogli stworzyć swego unikalnego rajdowego bohatera.

Doświadczeni twórcy gier wyścigowych ze studia Slightly Mad Studios nieprzerwanie pracują, aby sprawić, iż Project CARS 3 będzie najbardziej przystępną dla graczy częścią kolekcji, a jednocześnie zaspokoi potrzeby każdego gracza, niezależnie od poziomu innowacyjnia. Całkowicie nowy system poruszania się w grze, w pełni dostosowywane asysty, odnowiony model sterowania, gwarantujący jeszcze obszerniejszą przyjemność z kierowania pojazdem,, a także zupełnie nowa opcja First Time User Experience pozwolą wszystkim graczom – od weteranów serii przez użytkowników profesjonalnych symulatorów po całkowitych debiutantów – w pełni zaznać realizmu prawdziwych wyścigów.

Project CARS 3, wraz nowo położonym akcentem na szybkość w kombinacji z intensywnymi kraksami, autentycznym kontaktem z samochodem i udoskonalonym AI w grze, jest gotowy, by kontynuować tę prawdziwą podróż kolekcji w tętniące wyścigami serce zabawy dla wszelkich graczy.

"Obserwowanie przez ostatnie pięć lat jak producent Project CARS rośnie w siłę było niemałą przygodą i cieszymy się niezmiernie, iż możemy pokazać wam nieco więcej na temat Project CARS 3" – powiedział Ian Bell, założyciel i dyrektor Slightly Mad Studios. „w trakcie gdy realizm i autentyczność niezmiennie stanowią dla nas podstawę całej franczyzy, dodaliśmy masę nowych opcji do gry,posiadać pewność że to Project CARS 3 będzie najbardziej przystępną częścią w historii całej franczyzy. Naprawdę nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani zaprezentowaniem naszej nowej części Project CARS równocześnie fanom serii, jak i tym, którzy są gotowi odczuć wyścigów w jak najkorzystniejszym wydaniu."

"Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc zaprezentować najnowszy tytuł, powstający we współpracy z Slightly Mad Studios" – mówi Hervé Hoerdt, Starszy Wiceprezes ds. Marketingu, Cyfryzacji, a także Zawartości w BANDAI NAMCO Entertainment Europe. "Project CARS 3 zaoferuje w całości nowe podejście, które przemówi zarówno do nowych graczy, jak i wielbicieli serii, dzięki niezliczonej ilości opcji personalizacji, a także zupełnie nowemu trybowi kariery."

kolekcja Project CARS zadebiutowała w 2015 roku i momentalnie zdobyła popularność, co skutkowało sprzedażą ponad 2 milionów kopii gry w pierwszym roku po jej ukazaniu się. Kontynuacja linii, która ukazała się w 2017 na rynku – Project CARS 2 – zdobyła nagrodę gamescom w kategorii najkorzystniejsza Symulacja. Wraz z trzecią częścią tej potężnej franczyzy Slightly Mad Studios kontynuuje tradycję, jaką jest dostarczenie jak najlepszego doświadczenia wyścigowego, który pozwoli graczom na stworzenie własnej przygody.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Far Cry 5 (Xbox One)
Far Cry 5 (Xbox One)
Kup teraz 59 108 zł

Oszczędzasz aż 49rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Red Dead Redemption 2 (Xbox One)
Red Dead Redemption 2 (Xbox One)
Kup teraz 170 319 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Farming Simulator 2019 (Xbox One)
Farming Simulator 2019 (Xbox One)
Kup teraz 179 197 zł

Oszczędzasz aż 18rabat 9 %

Neonet.pl szczegóły
Wolfenstein Alt History Collection (Xbox One)
Wolfenstein Alt History Collection (Xbox One)
Kup teraz 79 128 zł

Oszczędzasz aż 49rabat 38 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 61 108 zł

Oszczędzasz aż 47,42rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Saints Row The Third Remastered (Xbox One)
Saints Row The Third Remastered (Xbox One)
Kup teraz 100 119 zł

Oszczędzasz aż 19,10rabat 16 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Wasteland 3 (Xbox One)
Wasteland 3 (Xbox One)
Kup teraz 139 239 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
NBA 2K21 (Xbox One)
NBA 2K21 (Xbox One)
Kup teraz 259 488 zł

Oszczędzasz aż 229rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
NBA 2K20 (Xbox One)
NBA 2K20 (Xbox One)
Kup teraz 75 138 zł

Oszczędzasz aż 63,01rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły