Archiwum

Red Dead Redemption 2

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek TPP
  • PEGI (wiek gracza) 18+
Kup teraz 99 100 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1%

Avans.pl

Ameryka, 1899 r. Koniec ery dzikiego zachodu rozpoczął się, gdy prawnicy zaczeli polować na ostatnie gangi wyjęte spod prawa. Ci, którzy nie poddadzą się lub ulegną, zostaną zabici. Po napadzie w zachodnim mieście Blackwater, Arthur Morgan i gang Van der Linde są zmuszeni do ucieczki.

Z agentami federalnymi i najlepszymi łowcami nagród w kraju depczącym po piętach, gang musi kraść i walczyć na ich drodze przez ascetyczne serce Ameryki, żeby przetrwać. Gdy pogłębiające się wewnętrzne podziały zagrażają rozerwaniem tej bandy, Arthur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangu, który go wychował.

Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to rewelacyjna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi również fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej.

RED DEAD REDEMPTION 2: EDYCJA SPECJALNA W edycji specjalnej Red Dead Redemption 2 znajduje się luksusowa zawartość do trybu fabularnego, w tym: Misja z napadem na bank i kryjówka gangu w trybie fabularnym: Otrzymaj luksusowy dostęp do misji, podczas której Arthur wraz z dwójką towarzyszy włamuje się do banku w położonym na południu miasteczku Rhodes.

Tymczasem gang Del Lobos zawłaszczył sobie hacjendę – pozbądź się bandytów i zgarnij zgromadzone przez nich łupy. Kary jabłkowity koń pełnej krwi angielskiej: Ten wyścigowy koń pełnej krwi o spektakularnym karym, jabłkowitym umaszczeniu będzie bezkonkurencyjny dzięki swej unikatowej szybkości i przyspieszeniu.

Oprócz tego otrzymasz ekskluzywne siodło z Nuevo Paraiso, które ręcznie tworzono ze skóry koloru ciemnej czekolady i dopracowano srebrnymi detalami. Koń i siodło przystępne są w trybie fabularnym Red Dead Redemption 2.

Talizman i ozdoba wzmacniające umiejętności: Te specjalne przedmioty do trybu fabularnego wspomogą Arthura po założeniu. Talizman ze szponu orła przy bucie zwiększy jego świadomość otoczenia, a łuska iguany w sakwie zmniejszy otrzymywane obrażenia podczas jazdy konno.

Ulepszenia statystyk w grze, premie gotówkowe i zniżki: Ta kolekcja luksusowych ulepszeń, premii i zniżek w trybie fabularnym pomoże Arthurowi przetrwać na pustkowiach i lepiej zatroszczyć się o swój gang i obóz.

ulepszenie rdzeni atrybutów wpłynie na rdzeń wytrzymałości, zdrowia i Zabójczej precyzji. W trakcie napadów z gangiem van der Lindego i sprzedaży upolowanych zwierząt zarobisz więcej pieniędzy. Otrzymasz też zniżki na wszystkie ulepszenia obozu gangu van der Lindego i nie tylko.

Strój rewolwerowca z Nuevo Paraiso: Ten wytworny strój dla Arthura do trybu fabularnego czerpie inspirację z ubiorów noszonych przez vaqueros i banditos za południową granicą. Posiada czarny kowbojski kapelusz z szerokim rondem, indygowy płaszcz, znoszone dżinsowe czapsy, a także skórzane rękawice i buty.

bezpłatny dostęp do uzupełniającego uzbrojenia: znaczny wachlarz broni potrzebnej do p...

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Monster Truck Championship Gra XBOX ONE
Monster Truck Championship Gra XBOX ONE
Kup teraz 70 129 zł

Oszczędzasz aż 59,00rabat 46 %

Avans.pl szczegóły
Yum Yum Cookstar Gra xbox one PLAION
Yum Yum Cookstar Gra xbox one PLAION
Kup teraz 90 159 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Need for Speed Heat + steelbook Xbox One
Need for Speed Heat + steelbook Xbox One
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Dying Light 2
Dying Light 2
Kup teraz 169 279 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
UFC (XONE)
UFC (XONE)
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 43 %

Avans.pl szczegóły