Archiwum

Resident Evil 2 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 135,30 249 zł

Oszczędzasz aż 114rabat 46%

Sferis.pl

2928 opinii

Gra Xbox One Resident Evil 2

Gra Resident Evil 2, pierwotnie wydana w 1998, jedna z najmocniej ikonicznych i rozpoznawalnych gier wszech czasów, powraca w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji. Resident Evil 2 zaoferuje graczom świeże spojrzenie na konwencjonalną sagę survivalego horroru w innowacyjnej i dopracowanej, a równocześnie mrożącej krew w żyłach oprawie audiowizualnej.

Resident Evil 2 arcydzieło, które zdefiniowało gatunek survivalowego horroru, powraca! Gra została kompletnie przebudowana, aby jak najszczególniej pogłębić opowiadaną historię. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, Resident Evil 2 zaoferuje świeże spojrzenie na tę tradycyjną sagę: bardzo realistyczne efekty wizualne, wciągający a jednocześnie przerażający dźwięk towarzyszący rozgrywce. Nowością będzie kamera zza ramienia bohatera oraz szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.

W grze Resident Evil 2 powróci klasyczna akcja, pełna napięcia eksploracja i elementy logiczne czyli wszystko, co definiuje całą linię Resident Evil. Gracze dołączą do nowojorskiego oficera policji, Leona Kennedy'ego i studentki college'u Claire Redfield. Ich losy scalił katastrofalny wybuch w Raccoon City, który przekształcił populacje miasta w zabójcze zombie. Jednocześnie Leon, jak i Claire posiadają osobne scenariusze rozgrywki, dzięki czemu gracze mogą odczuć historii z perspektywy obu bohaterów. Los ulubionych przez zwolenników postaci, które aby przetrwać i dotrzeć do sedna tego, co kryje się za przerażającym i katastrofalnym w skutkach atakiem na miasto, leży w rękach graczy, Czy uda im się przeżyć?

cechy gry Resident Evil 2:

  • Nowa odsłona mrożącego krew w żyłach horroru bazując na oryginalnej wersji gry z 1998 roku, Resident Evil 2 został w pełni przebudowany, oddając w ręce graczy jeszcze bardziej przerażającą historię.
  • kompletnie nowa perspektywa nowy widok zza ramienia postaci i zmodernizowany system sterowania zapewnią nowocześniejszy sposób na przeżycie konwencjonalnego horroru. Gra zaoferuje również graczom nostalgiczną rozgrywkę dzięki dwóm konwencjonalnym modom z wersji gry z 1998 roku.
  • Przerażająca, realistyczna oprawa graficzna dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, gra posiada niesamowicie realistyczną oprawę graficzną w rozdzielczości 4K. Przemierzając korytarze Departamentu Policji w Raccoon City (RPD), gracze będą otoczeni poprzez mroczne i klimatycznie oświetlone lokacje.
  • Stań twarzą w twarz z hordą zombie te kreatury zostały ożywione w przerażająco realistycznym stylu ich zgniłe ciała reagują natychmiastowo na otrzymane obrażenia, demonstrując powstałe w wyniku postrzelenia rany. W walce każdy pocisk będzie na wagę złota.
  • Kultowa kolekcja włącz się w szaloną walkę z wrogami, badaj ciemne i groźne korytarze, rozwiązuj zagadki, żeby zyskać dostęp do nowych obszarów, zbieraj i wykorzystuj przedmioty poukrywane na lokacjach. Postaraj się przeżyć w tej w przerażającej, nieustającej walce.
  • przejrzyj ulubione postacie w zupełnie nowym świetle dołącz do funkcjonariusza policji, Leona S. Kennedy'ego w jego pierwszym dniu pracy i studentki Claire Redfield, szukającej swego brata pośród straszliwej epidemii zombie.
  • Wejdź w niedoświadczone buty obu bohaterów rozegraj dwie zróżnicowane kampanie zarówno dla Leona, jak i Claire i sprawdź historię z perspektywy obu bohaterów.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Forza Motorsport 7 (Xbox One)
Kup teraz 170 340 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 50 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły
Rocket League Collector's Edition (Xbox One)
Rocket League Collector's Edition (Xbox One)
Kup teraz 82,14 139 zł

Oszczędzasz aż 57rabat 41 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 155 279 zł

Oszczędzasz aż 124rabat 44 %

Media Expert

5136 opinii

szczegóły
GTA 5 (Xbox One)
GTA 5 (Xbox One)
Kup teraz 85 149 zł

Oszczędzasz aż 64rabat 43 %

ELECTRO.pl

73542 opinii

szczegóły
V-Rally 4 (Xbox One)
V-Rally 4 (Xbox One)
Kup teraz 123 214 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 43 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 68,34 119 zł

Oszczędzasz aż 51rabat 43 %

Sferis.pl

2928 opinii

szczegóły
Spintires MudRunner (Xbox One)
Spintires MudRunner (Xbox One)
Kup teraz 70 129 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 46 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (Xbox One)
The Elder Scrolls Online Morrowind (Xbox One)
Kup teraz 90 179,47 zł

Oszczędzasz aż 89,48rabat 50 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły
Resident Evil 7 (Xbox One)
Resident Evil 7 (Xbox One)
Kup teraz 150 259 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 42 %

RTV EURO AGD

37463 opinii

szczegóły