Archiwum

Resident Evil 2 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 149
OleOle!

29739 opinii

Gra Xbox One Resident Evil 2

Gra Resident Evil 2, pierwotnie wydana w 1998, jedna z najmocniej ikonicznych i rozpoznawalnych gier wszech czasów, powraca w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji. Resident Evil 2 zaoferuje graczom świeże spojrzenie na konwencjonalną sagę survivalego horroru w innowacyjnej i dopracowanej, a równocześnie mrożącej krew w żyłach oprawie audiowizualnej.

Resident Evil 2 arcydzieło, które zdefiniowało gatunek survivalowego horroru, powraca! Gra została kompletnie przebudowana, aby jak najszczególniej pogłębić opowiadaną historię. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, Resident Evil 2 zaoferuje świeże spojrzenie na tę tradycyjną sagę: bardzo realistyczne efekty wizualne, wciągający a jednocześnie przerażający dźwięk towarzyszący rozgrywce. Nowością będzie kamera zza ramienia bohatera oraz szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.

W grze Resident Evil 2 powróci klasyczna akcja, pełna napięcia eksploracja i elementy logiczne czyli wszystko, co definiuje całą linię Resident Evil. Gracze dołączą do nowojorskiego oficera policji, Leona Kennedy'ego i studentki college'u Claire Redfield. Ich losy scalił katastrofalny wybuch w Raccoon City, który przekształcił populacje miasta w zabójcze zombie. Jednocześnie Leon, jak i Claire posiadają osobne scenariusze rozgrywki, dzięki czemu gracze mogą odczuć historii z perspektywy obu bohaterów. Los ulubionych przez zwolenników postaci, które aby przetrwać i dotrzeć do sedna tego, co kryje się za przerażającym i katastrofalnym w skutkach atakiem na miasto, leży w rękach graczy, Czy uda im się przeżyć?

cechy gry Resident Evil 2:

  • Nowa odsłona mrożącego krew w żyłach horroru bazując na oryginalnej wersji gry z 1998 roku, Resident Evil 2 został w pełni przebudowany, oddając w ręce graczy jeszcze bardziej przerażającą historię.
  • kompletnie nowa perspektywa nowy widok zza ramienia postaci i zmodernizowany system sterowania zapewnią nowocześniejszy sposób na przeżycie konwencjonalnego horroru. Gra zaoferuje również graczom nostalgiczną rozgrywkę dzięki dwóm konwencjonalnym modom z wersji gry z 1998 roku.
  • Przerażająca, realistyczna oprawa graficzna dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, gra posiada niesamowicie realistyczną oprawę graficzną w rozdzielczości 4K. Przemierzając korytarze Departamentu Policji w Raccoon City (RPD), gracze będą otoczeni poprzez mroczne i klimatycznie oświetlone lokacje.
  • Stań twarzą w twarz z hordą zombie te kreatury zostały ożywione w przerażająco realistycznym stylu ich zgniłe ciała reagują natychmiastowo na otrzymane obrażenia, demonstrując powstałe w wyniku postrzelenia rany. W walce każdy pocisk będzie na wagę złota.
  • Kultowa kolekcja włącz się w szaloną walkę z wrogami, badaj ciemne i groźne korytarze, rozwiązuj zagadki, żeby zyskać dostęp do nowych obszarów, zbieraj i wykorzystuj przedmioty poukrywane na lokacjach. Postaraj się przeżyć w tej w przerażającej, nieustającej walce.
  • przejrzyj ulubione postacie w zupełnie nowym świetle dołącz do funkcjonariusza policji, Leona S. Kennedy'ego w jego pierwszym dniu pracy i studentki Claire Redfield, szukającej swego brata pośród straszliwej epidemii zombie.
  • Wejdź w niedoświadczone buty obu bohaterów rozegraj dwie zróżnicowane kampanie zarówno dla Leona, jak i Claire i sprawdź historię z perspektywy obu bohaterów.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Far Cry New Dawn (Xbox One)
Far Cry New Dawn (Xbox One)
Kup teraz 65 110 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Metro Exodus (Xbox One)
Metro Exodus (Xbox One)
Kup teraz 119 218,09 zł

Oszczędzasz aż 99,09rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Super Lucky's Tale (Xbox One)
Super Lucky's Tale (Xbox One)
Kup teraz 80 149 zł

Oszczędzasz aż 69,10rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Disneyland Adventures (Xbox One)
Disneyland Adventures (Xbox One)
Kup teraz 52 89 zł

Oszczędzasz aż 37,02rabat 42 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Rainbow Six Siege (Xbox One)
Rainbow Six Siege (Xbox One)
Kup teraz 108 199 zł

Oszczędzasz aż 91,29rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Project Cars 2 (Xbox One)
Project Cars 2 (Xbox One)
Kup teraz 170 299 zł

Oszczędzasz aż 129,01rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
NBA 2K18 (Xbox One)
NBA 2K18 (Xbox One)
Kup teraz 169 299 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 43 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Prey (Xbox One)
Prey (Xbox One)
Kup teraz 130 249 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NFL 17 (Xbox One)
NFL 17 (Xbox One)
Kup teraz 219 399 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 45 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły