Archiwum

The Quarry Xbox One

  • Kategoria gra Xbox One
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 104
RTV EURO AGD

37910 opinii

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać:

Gdy słońce zachodzi ostatniego dnia obozu letniego, nastoletni wychowawcy Hackett's Quarry urządzają imprezę pożegnalną. Żadnych dzieciaków, dorosłych ani zasad.
Sprawy szybko przybierają zły obrót.
Ścigani przez zalanych krwią miejscowych i coś wyraźnie bardziej złowrogiego, plany imprezowe nastolatków przeradzają się w nieprzewidywalną noc horroru. Przyjazne przekomarzanie się i flirty ustają, gdy trzeba podejmować decyzje, które zaważą na życiu albo śmierci, a relacje budują się lub łamią pod wpływem niewyobrażalnych wyborów.


Zagraj jako każdy z dziewięciu obozowych wychowawców w przejmującej kinowej opowieści, gdzie każda decyzja ukształtuje dalszy przebieg unikalnej historii w splątanej sieci możliwości. Każda postać może zostać główną gwiazdą przedstawienia — albo zginąć, zanim nadejdzie świt.
Jak potoczy się twoja historia?

TWOJA HISTORIA, ICH LOS
Czy odważysz się sprawdzić, co czeka za tym włazem? Czy zbadasz krzyki dochodzące z lasu? Ocalisz przyjaciół, czy desperacko uciekniesz, by ratować swoje życie? Każdy wybór, wielki czy niepokaźny, kształtuje twoją historię i określa, kto przeżyje, by ją opowiedzieć.
POWALAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE
Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowe oświetlenie w połączeniu z niesamowitymi występami hollywoodzkiej obsady ożywiają horror w Hackett’s Quarry w iście kinowym stylu.
POCZUJ STRACH RAZEM ZE ZNAJOMYMI
Powierz swój los maksymalnie 7 znajomym w grze online, gdzie zaproszeni gracze oglądają i głosują na kluczowe decyzje, modelując historię całą grupą! lub graj razem w trybie współpracy na kanapie z horrorem imprezowym, w którym każdy gracz wybiera wychowawcę i kieruje jego działaniami.
dopasuj SWOJE DOŚWIADCZENIA
Poziom trudności, który można dopasować dla wszystkich komponentów rozgrywki pozwala graczom na każdym poziomie umiejętności radować się horrorem. A jeśli wolisz oglądać niżeli grać, tryb filmowy pozwala radować się The Quarry niczym thrillerem kinowym. Wybierz, jak chcesz, aby historia się potoczyła, odpręż się i wcinaj popcorn między wszystkimi krzykami!

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Monster Truck Championship Gra XBOX ONE
Monster Truck Championship Gra XBOX ONE
Kup teraz 70 129 zł

Oszczędzasz aż 59,00rabat 46 %

Avans.pl szczegóły
Yum Yum Cookstar Gra xbox one PLAION
Yum Yum Cookstar Gra xbox one PLAION
Kup teraz 90 159 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Need for Speed Heat + steelbook Xbox One
Need for Speed Heat + steelbook Xbox One
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Dying Light 2
Dying Light 2
Kup teraz 169 279 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
UFC (XONE)
UFC (XONE)
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 43 %

Avans.pl szczegóły