Archiwum

The Sims 4 PL XOne + BONUS!

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek symulacja
  • PEGI (wiek gracza) 12+
  • Wersja językowa polska
Oferta tymczasowo niedostępna

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


The Sims 4 to kolejna część serii lubianych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w sytuacji poprzednich odsłon procesu za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity, a także innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims błyskawicznie przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki żywotności i popularności gry, od lat systematycznie ukazują się jej kolejne części oraz dziesiątki mniejszych i pokaźniejszych dodatków.

Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki, unika przełomowych zmian w modelu rozgrywki stawiając na powolną ewolucję sprawdzonych rozwiązań. W trakcie gry nadal opiekujemy się więc rodziną wirtualnych simsów dbając o ich wszystkie zapotrzebowania, zarówno duchowe jak i materialne, a także zapewniając dach nad głową, projektując dom i ogród.

zaczynając zabawę ponownie budujemy swoich simów, tym razem jednak mamy do wyboru istotnie więcej modyfikatorów i opcji niż w trzeciej części cyklu. Wizualny edytor pozwala nam znaczniej staranniej określić wygląd postaci. Kompleksowo wpływamy na właściwości takie jak sylwetka, wzrost, waga, kształt twarzy itd. Ogromne znacznie ma dodatkowo charakter. Gracze wybierają jeden z kilku typów osobowości oraz długoterminowe cele bohatera oraz poziom jego determinacji w ich osiąganiu. Mają one wpływ na późniejsze zachowanie sima i są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w wyraźnie bardziej różnorodny sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są ponadto emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów. Wpływa na nie tylko poziom aktualnie zaspokojonych potrzeb czy społeczne interakcje, lecz także używane sprzęty domowe czy noszone ubrania.

Od zawsze ważną częścią gry był edytor zezwalający nam kreować wymarzone rezydencje i domy. W The Simis 4 znowu wybierzemy jedną z kilku solidnie różniących się od siebie okolic, w których zbudujemy cztery kąty. Interfejs konstruktora został poprawiony i ulepszony, dzięki temu jest bardziej intuicyjny i przyjemniejszy w użyciu. Co ważne, dzięki opcjom społecznościowym możemy teraz dzielić się wyprodukowanymi przez nas domami z innymi graczami oraz komentować i oceniać ich dzieła. Nowym aspektem są dodatkowo misje, a także osiągnięcia, za których wykonanie jesteśmy nagradzani meblami czy strojami.

Oprawa produkcji może zawieść wiernych wielbicieli kolekcji, którzy oczekiwali zasadniczej poprawy jakości modeli postaci i otoczenia czy wprowadzenia nowych efektów graficznych. The Sims 4 nie różni się zasadniczo pod tym względem od trzeciej części procesu.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
F1 22 Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
F1 22 Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)
Kup teraz 129 249 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
NBA 2K21 Xbox One
NBA 2K21 Xbox One
Kup teraz 85 150 zł

Oszczędzasz aż 65,21rabat 43 %

CDKey1.com szczegóły
Minecraft XONE
Minecraft XONE
Kup teraz 109 209 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły