Archiwum

The Sims 4 (Xbox One)

  • Kategoria gra Xbox One
  • Gatunek symulacja
  • PEGI (wiek gracza) 12+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 126 219 zł

Oszczędzasz aż 93,35rabat 43%

Neonet.pl

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


The Sims 4 to kolejna część kolekcji popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w sytuacji poprzednich odsłon procesu za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity oraz innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims prędko przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki żywotności i popularności gry, od lat systematycznie ukazują się jej kolejne części i dziesiątki mniejszych i większych dodatków.

Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki, unika bezprecedensowych zmian w modelu rozgrywki stawiając na powolną ewolucję sprawdzonych rozwiązań. W trakcie gry nadal opiekujemy się więc rodziną wirtualnych simsów dbając o ich wszystkie zapotrzebowania, zarówno duchowe jak i materialne i gwarantując dach nad głową, projektując dom, a także ogród.

zaczynając zabawę ponownie wytwarzamy swoich simów, tym razem jednak mamy do wyboru widocznie więcej modyfikatorów i opcji niż w trzeciej części procesu. Wizualny edytor pozwala nam znaczniej skrupulatniej określić wygląd postaci. Kompleksowo wpływamy na parametry takie jak sylwetka, wzrost, waga, zarys twarzy itd. Ogromne widocznie ma także charakter. Gracze wybierają jeden z kilku typów osobowości oraz długoterminowe cele bohatera oraz poziom jego determinacji w ich osiąganiu. Posiadają one wpływ na późniejsze zachowanie sima i są elementem poprawionego systemu nienaturalnej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są jeszcze emocje odczuwane poprzez wirtualnych bohaterów. Wpływa na nie tylko poziom obecnie zaspokojonych potrzeb czy społeczne interakcje, lecz także wykorzystywane sprzęty domowe czy noszone ubrania.

Od za każdym razem ważną częścią gry był edytor pozwalający nam budować wymarzone rezydencje i domy. W The Simis 4 znowu wybierzemy jedną z kilku solidnie różniących się od siebie okolic, w których zbudujemy cztery kąty. Interfejs konstruktora został poprawiony i lepszy, dzięki temu jest bardziej instynktowny i przyjemniejszy w użyciu. Co ważne, dzięki opcjom społecznościowym możemy dzisiaj dzielić się stworzonymi poprzez nas domami z innymi graczami, a także komentować i oceniać ich dzieła. Nowym aspektem są ponadto misje, a także osiągnięcia, za których wykonanie jesteśmy nagradzani meblami czy strojami.

Oprawa produkcji może zawieść wiernych sympatyków linii, którzy oczekiwali zasadniczej poprawy jakości modeli postaci, a także otoczenia czy wprowadzenia nowych efektów graficznych. The Sims 4 nie różni się zasadniczo pod tym względem od trzeciej części procesu.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Prey (Xbox One)
Prey (Xbox One)
Kup teraz 59 109 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Port Royale 4 (Xbox One)
Port Royale 4 (Xbox One)
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 429 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 61 108 zł

Oszczędzasz aż 47,42rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Railway Empire (Xbox One)
Railway Empire (Xbox One)
Kup teraz 100 185,02 zł

Oszczędzasz aż 85,12rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Overwatch (Xbox One)
Overwatch (Xbox One)
Kup teraz 188 302,30 zł

Oszczędzasz aż 114,30rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły