Archiwum

Tom Clancy's The Division 2

  • Kategoria gra Xbox One
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 70 109 zł

Oszczędzasz aż 39,20rabat 36%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

OPIS

Minęło siedem miesięcy od czasu, gdy zabójczy wirus zaatakował Nowy Jork i resztę świata, wyrządzając ogromne szkody w populacji. Po wybuchu pandemii, aktywowana została The Division, jednostka uśpionych agentów cywilnych, która miała być ostatnią linią obrony. Od tego czasu, agenci Division walczyli bez wytchnienia o ocalenie tego, co zostało.

Dla The Division stawka jest wyższa aniżeli kiedykolwiek. Choćby najlepiej strzeżone miasto na świecie - Waszyngton - jest zagrożone, pozostawiając cały naród na krawędzi zagłady. Jeśli Waszyngton zostanie stracony, upadnie cały naród. Jako agent Division, który od siedmiu miesięcy działa w terenie, wraz ze swym oddziałem jesteś ostatnią nadzieją na powstrzymanie upadku społeczeństwa po wybuchu pandemii.

prezentujemy Tom Clancy`s The Division® 2, strzelankę akcji RPG w otwartym świecie, wytwarzaną poprzez Ubisoft Massive oraz te same zespoły, które stworzyły „Tom Clancy`s The Division". Akcja gry toczyć się będzie w zrujnowanym Waszyngtonie, gdzie świeże, bogate otoczenie zjednoczy w sobie różne, atrakcyjne i ikoniczne miejsca, w których gracz będzie mógł podziwiać realizm, z którego znana jest kolekcja. Do tego budowa świata, bogate systemy RPG i stanowczo szybka akcja, jakiej jeszcze nigdy nie było. Graj solo lub współpracując w ramach oddziału maksymalnie czterech graczy, by zaliczyć niemało aktywności - od głównej kampanii poprzez starcia rywalizacji gracz kontra gracz aż po Dark Zone - gdzie wszystko może się wydarzyć.

parametry GRY

WASZYNGTON PO TRANSFORMACJI

Po ataku wirusa, burze, powodzie i chaos radykalnie przekształciły miasto Waszyngton. Odkryj tętniący życiem świat pełen najróżniejszych miejsc, od zalanych terenów miejskich po obszary historyczne i standardowe budynki, podczas jednego z najgorętszych okresów letnich w historii. Ulice zostały przejęte przez wrogie frakcje, z których każda ma swoje cele i z których każda chce przejąć kontrolę nad Dystryktem Kolumbia. Teraz to wy musicie wyzwolić miasto i chronić to, co pozostało ze społeczeństwa.

najkorzystniejszA W swej KLASIE ROZGRYWKA PO ZAKOŃCZENIU KAMPANII

Tom Clancy`s The Division 2 zostało wykonane od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki temu gracze zawsze będą mieli dostęp do świeżych, unikatowych i różnych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną kampanię. System rozgrywki po zakończeniu kampanii w Tom Clancy`s The Division 2 wprowadzi zupełnie świeże wyzwania i systemy postępów, unikalne zwroty akcji i niespodzianki i - po raz pierwszy w historii - szturmy. Gracze zyskają dostęp do mnóstwa zawartości popremierowej, w tym pełnego roku gratisowych dodatkowych misji fabularnych, dodatkowych map, a także trybów rozgrywki.

ulepszonE POSTĘPY GRACZA I świeże SPECJALIZACJE

Po zaliczeniu głównej kampanii, zyskaj dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z nowymi umiejętnościami, modami i oryginalnymi talentami do zdobycia, żeby zmaksymalizować produktywność agenta w wybranej roli.

DYNAMICZNY ŻYJĄCY ŚWIAT

Cywile i wrogie frakcje poprzez cały czas walczą o przetrwanie i takie artykuły pierwszej potrzeby jak jedzenie, lekarstwa i amunicja. W trakcie gdy frakcje walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, stawką jest kontrola nad zasobami i miejscami, a ostatecznie - przetrwanie. Sprzeczne zapotrzebowania i motywacje będą się ze sobą zderzać, wywołując najróżniejszego typu starcia pomiędzy wrogimi i przychylnymi frakcjami, cywilami i wreszcie twoim oddziałem. Patrz na ten dynamiczny, tętniący życiem świat, pełen niespodzianek, oczami agenta.

ZJEDNOCZ CYWILÓW

Cywile zebrali się w osadach, żeby odbudować społeczeństwo, ale ich życie jest zagrożone. Współpracuj z nimi, zapewnij im bezpieczeństwo i zyskaj ich pomoc, a dostarczą ci zaopatrzenie i będą z tobą współpracować przy rozbudowie sztabu, nadając głębsze znaczenie otaczającemu cię światu i ludziom.

JESZCZE LEPSZA ZABAWA W DARK ZONE

Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najkorzystniejszymi łupami w grze. Dark Zone to także najistotniej niebezpieczny obszar w grze, gdzie strach, zdrada i napięcie osiągają najwyższy poziom - tu każdy agent może się zwrócić przeciwko tobie i skraść ciężko zarobione łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, aby dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszelkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.

DODATKI PRZEDPREMIEROWE*

  • Zamawiając tę edycję w przedsprzedaży, otrzymaszzestaw Obrońcy Kapitolu: przygotuj się do walki i obrony obywateli Waszyngtonu, używając kombinezonu Hazmat 2.0, a także niezwykłej strzelby SPAS-12 „Lullaby", zawierającej własny schemat po zakończeniu gry.

*Ostateczna zawartość i daty wydania mogą ulec zmianie. Niektóre komponenty mogą być niedostępne w czasie premiery. Ubisoft może we własnym zakresie zdecydować w dowolnym momencie o przeznaczeniu zawartości jako dostępnej do kupienia i/lub jako prezentu. Ustalanie wymagań systemowych w toku. Prosimy o sprawdzenie wymagań systemowych i szczegółów/ograniczeń dotyczących produktu przed zakupem oraz po wydaniu gry przed zrealizowaniem swego zamówienia przedpremierowego.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Need For Speed
Need For Speed
Kup teraz 80 136,29 zł

Oszczędzasz aż 57rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Grand Theft Auto V (XONE)
Grand Theft Auto V (XONE)
Kup teraz 85 149 zł

Oszczędzasz aż 64rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Pillars of Eternity II: Deadfire XONE
Pillars of Eternity II: Deadfire XONE
Kup teraz 229 399 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra Xbox One SnowRunner
Gra Xbox One SnowRunner
Kup teraz 120 229 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Ori and the Will of the Wisps Xbox One
Ori and the Will of the Wisps Xbox One
Kup teraz 109 188 zł

Oszczędzasz aż 79rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły