Archiwum

Wasteland 3 (Xbox One)

 • Kategoria gra Xbox One
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 229 239 zł

Oszczędzasz aż 10rabat 4%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Cyfrowe dodatki do zamówień przedpremierowych

WASTELAND 3 – zestaw PRZETRWANIA W KOLORADO

 • Zamów Wasteland 3 w przedsprzedaży,dostać przedmioty w grze: kapelusz i okulary generała strażników, wypolerowaną odznakę strażnika i broń ze śnieżnym kamuflażem, które ułatwią ci start.

Jesteście gotowi na kolejna postapokaliptyczną przygodę? Wasteland powraca! Legendarna kolekcja ciesząca się aprobatą krytyków i nie jedną branżową nagrodą nadchodzi w trzeciej odsłonie!

W grze Wasteland 3 przejmiesz dowodzenie nad drużyną Strażników Pustyni, stróżów prawa w postnuklearnym świecie, którzy próbują własnymi siłami odbudować obrócone w pył społeczeństwo. Minęło sto lat od mocnego wybuchu, Arizona jest w ruinie, nic na wskazuję na to iż cokolwiek mogło aby odmienić sytuację. Ww momencie kiedy tajemniczy Patriarcha Kolorado wyciąga pomocną dłoń, pojawia się iskierka nadziei. W zamian za jedną przysługę mężczyzna proponuje swoją pomoc w odbudowie cywilizacji. Cel zadania jest pozornie prosty, musisz stawić czoła ambicjom jego trojga żadnych krwi dzieci, chcących zaskarbić sobie jego ziemię.

Zostaje ci przydzielona misja, którą wypełniasz, przedzierając się od gorących pustynnych piasków po ośnieżone górskie szczyty. Zmuszony jesteś zacząć od zera, musisz zbudować nową bazę, znaleźć pojazd, który zniesie niskie temperatury, wyszkolić rekrutów i utorować sobie drogę poprzez niegościnne, zmrożone pustkowia. Ty zdecydujesz z kim się sprzymierzysz a komu stawisz czoła. Świat gry jest podzielony, pełen korupcji i spisków. Walki między frakcjami, kultystami i gangami trwają w najlepsze. Powiększaj swoją reputację, podejmując decyzje mające niebagatelny wpływ na Kolorado, zamieszkujących je ludzi, a także toczącą się historię. Od Ciebie zależy czy staniesz się Zbawcą albo Koszmarem dla Kolorado.

Wasteland 3 to drużynowa gra RPG od inXile entertainment, zezwalającą Ci na przejęcie dowodzenia nad drużyną i prowadzenie starć w taktycznej walce korzystającej z systemu turowego. Zanurz się w historii poprzez rozbudowaną fabułę całkowitą zwrotów akcji i nieoczywistych decyzji etycznych, które wciągną cię do świata gry, niezależnie od tego czy jesteś weteranem Wasteland, czy także spotykasz się z nią po raz pierwszy. Wybierz szóstkę Strażników i dopasuj swoją drużynę do własnego stylu, uzupełniając umiejętności kompanów. W twoje ręce zostanie oddany wóz bojowy, który możesz przekształcić w najeżonego bronią potwora i z pomocą którego wyprawisz na tamten świat zastępy wrogów.

parametry gry

 • Oto początek końca - Wasteland 3 łączy w sobie drużynową rozgrywkę, idealną fabułę, żyjący postapokaliptyczny świat i strategiczną walkę.
 • Doświadczenie RPG w najlepszym wydaniu - znaczna i wciągająca fabuła wzbogacona została o dynamiczny system dialogowy z pełnym angielskim dubbingiem. Gracze otrzymali możliwość wybrania swojej roli, równocześnie wciągając ich w świat gry, niezależnie od tego czy są fanami kolekcji, czy również stawiają w nim swoje pierwsze kroki.
 • Przetrwaj przeszywający mróz - Kolorado nie oszczędza ludzi, zamarznięte kresy i dzikie tereny rozciągają się bez końca. Istny survival który nie za każdym razem zakończy się happyendem. Gracze będą zmuszeni podejmować nieprzystępne decyzje i ponosić ofiary, a każda z nich odciśnie swoje piętno na świecie gry.
 • Rozbudowana rozgrywka taktyczna - W grze wykorzystano całkiem nowe pojazdy i utrudnienia. Zmodernizowano i upłynniono system rozgrywki są podstawą taktycznej i ekscytującej walki turowej.
 • Zbierz drużynę - Rozbudowany system kreowania postaci oferujący niezliczoną liczbę umiejętności, cech i dodatków zapewnia mnóstwo opcji personalizacji liczącej do sześciu Strażników drużyny, którą możesz przypasować do swojego stylu gry.
 • Podziwiaj krajobraz - Wytyczono nowe standardy w historii linii przez animacje, grafikę i rozmowy prowadzone z perspektywy pierwszej osoby.
 • Zaproś przyjaciół - Nie musisz stawiać czoła wyznaniu samotnie, graj z przyjacielem w kooperacyjnym trybie fabularnym. Podjęte poprzez was wybory otwierają (lub zamykają) drogę do kolejnych misji, terenów do odkrycia, wątków fabularnych i innych komponentów.*
 • * Tryb kooperacji zostanie dodany do gry za darmo po premierze.

Zamawiając grę przed premierą, otrzymasz kolekcjonerski Steelbook!

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
The Sims 4 (Xbox One)
The Sims 4 (Xbox One)
Kup teraz 126 219 zł

Oszczędzasz aż 93,35rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Port Royale 4 (Xbox One)
Port Royale 4 (Xbox One)
Kup teraz 119 229 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 48 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Ori and the Will of the Wisps (Xbox One)
Kup teraz 100 188 zł

Oszczędzasz aż 88,10rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Railway Empire (Xbox One)
Railway Empire (Xbox One)
Kup teraz 100 169 zł

Oszczędzasz aż 69,10rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Anthem (Xbox One)
Anthem (Xbox One)
Kup teraz 61 108 zł

Oszczędzasz aż 47,42rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły
Far Cry 6 (Xbox One)
Far Cry 6 (Xbox One)
Kup teraz 249 429 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
DiRT 5 (Xbox One)
DiRT 5 (Xbox One)
Kup teraz 149 229 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 35 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły