Archiwum

Arcadegeddon Xbox Series X

  • Kategoria gra Xbox Series X
Kup teraz 79
Neonet.pl

Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, która zapewni mieszankę doświadczeń PVE i PVP. W trakcie gry możesz podejmować dopełniające wyzwania od lokalnych "gangów", które kręcą się w Gilly's Arcade. Dzięki nim zyskasz istotnie więcej niżeli tylko uliczną reputację. Skoro o reputacji mowa, warto piąć się na liście liderów. Ta nieustannie rozwijająca się strzelanka wieloosobowa pozwala tobie i maksymalnie trzem znajomym na eksplorację wielu biomów, mini-gier, odnajdywanie ukrytych skrzyń i pokonywanie licznych typów wrogów i bossów.

cechy gry:

- POWSTAŃ I GRAJ: Powstań i graj z maksymalnie trzema przyjaciółmi w tej ciągle rozwijającej się kooperacyjnej strzelance wieloosobowej. Odkryj mnóstwo biomów, mini gier, znajdź ukryte skrzynie i pokonaj licznych wrogów i bossów. Dostosuj swój wygląd i zdobądź wszystko, co się da!

- URATUJ ARCADE: Gilly, właściciel lokalnego salonu gier, próbuje uratować swój biznes przed megakorporacją bez twarzy. Żeby to zrobić bierze wszystkie najkorzystniejsze gry arcade i łączy je ze sobą, by stworzyć super grę. Niestety mega korporacja, Fun Fun Co. Hakuje grę i wprowadza wirusa. Ty i twoi przyjaciele musicie uratować grę i ostatni rodzinny arcade.

- KOOPERACYJNY MULTIPLAYER JAK NIGDZIE INDZIEJ: Cross play dostępny na wszystkich platformach. Graj solo lub z maksymalnie trzema przyjaciółmi w tej kooperacyjnej strzelance dla wielu graczy. Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, która zapewnia mieszankę doświadczeń PVE i PVP, co zezwala na różnorodne szybkości gry.

- WALCZ ZE ZŁYM WIRUSEM: Wrogowie należący do Fun Fun Co. Oraz Demony danych/glitche, które powstały w wyniku manipulacji Fun Fun Co. Przejmują grę Gilly. Wrogowie FFC są prototypami ich prawdziwej broni, a to jest ich miejsce testowe. Gilly potrzebuje cię w walce!

- ZBIERAJ PRZYJACIÓŁ PO DRODZE: W grze jest dwanaście różnych gangów, z którymi można wejść w interakcję. W miarę postępów gracze będą odblokowywać kolejnych liderów. Każdy z nich ma oryginalny styl i zestaw wyzwań do wykonania, żeby odblokować nieszablonowe kosmetyki gangu i żetony mocy, które z kolei można wydać na świeże umiejętności Surge i pluginy. Każdy z liderów gangu daje ci codzienne wyzwanie, a ty możesz przyjąć do 3 powszednich wyzwań naraz.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
NBA 2K23 Gra na Xbox Series X
NBA 2K23 Gra na Xbox Series X
Kup teraz 190 329 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
F1 2021 Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
Kup teraz 103,15 179 zł

Oszczędzasz aż 76rabat 42 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
FIFA 22 Gra XBOX SERIES X
FIFA 22 Gra XBOX SERIES X
Kup teraz 79 146,37 zł

Oszczędzasz aż 67,37rabat 46 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły